SIF Cup 2020

SIF Cup 2020

Strib IF byder velkommen til vores traditionsrige Indestævne i Strib Fritidscenter den 10. - 12. januar 2020.

Stævnet afvikles i 2 haller, hvilket garanterer afvikling inden for ca. 3 timer. Vi garanterer mange kampe og super god stemning. FBU dommere i alle rækker sikrer en fair og sportslig afvikling. Præmier til de 3 bedste i hver række inkl. fælles indløb til præmieoverrækkelse med høj musik, røgmaskine og lysshow. Er der hold nok tilmeldt, vil der være indledende puljer efterfulgt af niveau opdelte A, B og C puljer. På storskærm i hallens cafeteria vil alle puljer blive liveopdateret. Der er en pose med frugt, slik, chips m.m. til ALLE deltagere. Tilmeldingsgebyr kr. 375,00 pr. Hold indbetales via mobilepay 38047 med tydelig angivelse af klubnavn og den række man ønsker at deltage i. Har du spørgsmål kan du kontakte Marlene på 20 12 97 56. Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge, trænere og forældre velkommen til REMA 1000 SIF cup 2020.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U14 Piger Female ABC 7 375 Fredag fra ca. kl. 17.00 9 0
Aflyst Male ABC 7 375 Fredag 0 0
U15/16 piger - AFLYST grundet for få tilmeldinger Female A-B-C 4 375 Fredag 5 0
U14 drenge (Lukket for tilmelding) Male A-B-C 4 375 Fredag 8 0
U13 drenge (Lukket for tilmelding) Male A-B-C 4 375 Lørdag middag 14 0
U10 drenge (Lukket for tilmelding) Male A-B-C 4 375 Lørdag morgen/formiddag 13 0
U10 piger (Lukket for tilmelding) Female A-B-C 4 375 Lørdag eftermiddag 7 0
U13 piger Female A-B-C 4 375 Lørdag eftermiddag/aften 18 0
U11 drenge (Lukket for tilmelding) Male A-B-C 4 375 Søndag morgen 21 0
U12 drenge (Lukket for tilmelding) Male A-B-C 4 375 Søndag 31 0
U11 piger (Lukket for tilmelding) Female A-B-C 4 375 Søndag 11 0

Signetud teams

U14 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag fra ca. kl. 17.00

Teamname LVL Logo Club
KRFK 2 KRFK Logo KRFK
DE BLÅ PIGER A
Varde tøserne A Varde IF Logo Varde IF
KRFK 1 KRFK Logo KRFK
Middelfart 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 3 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

Aflyst 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U15/16 piger - AFLYST grundet for få tilmeldinger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U14 drenge (Lukket for tilmelding) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
MG&BK B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Strib B Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
Brobisserne B Mg&bk
Team Sydbank
Team Fynbo A
Godterne A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Strib tøserne Strib IF Logo Strib IF

U13 drenge (Lukket for tilmelding) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Smølferne B
NØFF 1 Nøff
NØFF 2 Nøff
Strib B Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
Søhus Stige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
MB og BK U12drengene Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Strib U12 drengene B Strib IF Logo Strib IF
NØFF 3 Nøff
KFUM 1 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
KFUM 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Erritsø GIF Erritsø Gif

U10 drenge (Lukket for tilmelding) 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Erritsøe B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
B.67 Odense 1 C B.67 Logo B.67
B.67 Odense 2 C B.67 Logo B.67
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Gårslev GF B Gårslev GF Logo Gårslev GF
BPI 1 C
BPI 2 C
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Årslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U10 piger (Lukket for tilmelding) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Strib C Strib IF Logo Strib IF
Tjæreborg B Tjæreborg IF Logo Tjæreborg IF
Korup Ubberud 2 B Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Korup Ubberud 2 B Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Odense KFUM C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Nr. Lyndelse/Søby B Nr. Lyndelse/søby Fc

Aflyst 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U13 piger 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Strib hvid B Strib IF Logo Strib IF
Strib blå C Strib IF Logo Strib IF
VSF 1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Tøserne fra Skodborg C Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening
F16-u12 2 C F16
F16-u12 1 C F16
Aarslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Aarslev 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Aarslev 3 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Aarslev 4 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
VSF 2 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
VSF 3 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Korup/Ubberud 2 B Blommenslyst
Korup/Ubberud 1 A Blommenslyst
Rødekro/løjt if B Rødekro/løjt If
Rødekro/løjt if B Rødekro/løjt If
Strib Rød B Strib IF Logo Strib IF
Strib sort C Strib IF Logo Strib IF

U11 drenge (Lukket for tilmelding) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Hatting/torsted 2 B Hatting /torsted
Ebberup IF C Ebberup If
Ebberup IF A Ebberup If
Middelfart FC C Middelfart Fc
Spangsbjerg IF 1 B Spangsbjerg
Sanderum BK B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Otterup 1 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup 2 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Middelfart FC 2 C Middelfart Fc
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Spangsbjerg IF 2 B Spangsbjerg
Spangsbjerg IF 3 C Spangsbjerg

U12 drenge (Lukket for tilmelding) 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
NIK 1 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
NIK 2 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
NBSIF 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
OKS 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Munkebo 1 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
LIF 1 B Langeskov IF Logo Langeskov IF
LIF 2 C Langeskov IF Logo Langeskov IF
OKS 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
MG og BK A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Kfum 1 C
Strib if 3 C Strib IF Logo Strib IF
Næsby Boldklub B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
SfB 1 B
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
SfB 2 C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Strib IF 2 B Strib IF Logo Strib IF
boeslunde B Boeslunde
Otterup B&IK 1 A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup b&ik 2 C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Søhus Stige C Søhus Stige
Strib if 1 A Strib IF Logo Strib IF
Lif 3 C Langeskov IF Logo Langeskov IF
Strib 4 C Strib IF Logo Strib IF

U11 piger (Lukket for tilmelding) 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 Strib IF Logo Strib IF
MG&BK B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
FC GOG/Jelling B FC GOG Logo FC GOG
TGI Girls B Trelde Gymnastik- og Idrætsforening Logo Trelde Gymnastik- og Idrætsforening
Strib 2 Strib IF Logo Strib IF
Korup Ubberud C Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens
HFK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Nr. Lyndelse/Søby B Nr. Lyndelse/søby Fc

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
10. - January 12
Last signup
Wednesday, January 1, 2020

Organisation
Strib IF
Place
Strib IF
Address
Ny Billeshavevej 1-3
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
maa@andersenhus.dk
SIF Cup 2020 map

Tournament overview