FLEXA CUP 2020

Indbydelse til FLEXA CUP 2020 Lørdag/Søndag den 8/9. februar 2020. Der spilles i følgende rækker: 2014 (U6) & 2013 (U7): 3-bold 2012 (U8) & 2011 (U9) : 4-mands med sænket overligger. 2010 (U10) : 4-mands 2009 (U11) : 4-mands 2008 (U12) : 4-mands Oldboys : 4-mands Husk at angive niveau ved tilmelding Der er præmier til alle deltagere. Max antal spillere pr. hold: 3-bold Max 5 spillere. 4-mands Max 6 spillere. Er der spørgsmål kan man kontakte Henrik Vestergaard på tlf. 40685679. Dette nr. kan også bruges til betaling af stævnegebyr via mobilpay

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Oldboys Mixed 6 400 Lørdag eftermiddag/aften 1 0
U6 (2014) Mixed 5 300 Lørdag formiddag 2 0
U7 (2013) Mixed 5 300 Lørdag formiddag 4 0
U8 (2012) Mixed 6 400 Lørdag for/eftermiddag 1 0
U9 (2011) Mixed 6 400 Søndag formiddag 1 0
U10 (2010) Mixed 6 400 Lørdag eftermiddag 6 0
U11 (2009) Mixed 6 400 Søndag for/eftermiddag 2 0
U12 (2008) Mixed 6 400 Søndag eftermiddag 2 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

Oldboys 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Rårup C Rårup GIF Logo Rårup GIF

U6 (2014) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
MG & BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Rårup C Rårup

U7 (2013) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
FC Horsens 1 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 3 FC Horsens Logo FC Horsens

U8 (2012) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag for/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Daugård IF C

U9 (2011) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sammenholdet Rårup GIF Logo Rårup GIF

U10 (2010) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SS Skjold C Ss Skjold
De Konge Blå B Løsning IF Logo Løsning IF
Sammenholdet Vest B Rårup GIF Logo Rårup GIF
Sammenholdet Øst C Rårup GIF Logo Rårup GIF
TIF/ØB C Tørring IF Logo Tørring IF
Hedensted IF C Hedensted IF Logo Hedensted IF

U11 (2009) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag for/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Hatting/Torsted 1 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Jelling united C Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber

U12 (2008) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Sammenholdet Vest Rårup GIF Logo Rårup GIF
Sammenholdet Øst Rårup GIF Logo Rårup GIF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
8. - February 9 2020
Last signup
Monday, January 27, 2020

Organisation
Rårup GIF
Place
Rårup Hallen
Address
Kirkedalsvej 53 Rårup
Postalcode
7130
City
Juelsminde
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
abcde@c.dk
FLEXA CUP 2020 map

Tournament overview