Greve Goal Show 2020

STORE FLOTTE POKALER til alle spillere. Men ENDNU STØRRE POKALER tii nummer 1,2 og 3 i U8, U9 og U10.

Greve Goal Show er et stort indendørsstævne - vi spiller i 3 haller over weekenden.

U6 spiller 1/2 bane, mix hold er velkomne, ingen resultatregistrering. Venligst bemærk at der spilles med Futsal bold, men med bander.

U7 spiller 1/2 bane, mix hold er velkomne, ingen resultatregistrering. Venligst bemærk at der spilles med Futsal bold, men med bander.

U8 til og med U9 spiller på hel håndboldbane med bander (5-mands med målmand), med resultatregistrering.

U10 pige og drenge spiller Futsal med resultatregistrering. Der spilles 5-mands med målmand med lempelige futsalregler især i forhold til målmanden, da denne må spille frit med i "marken". Målmanden må ikke tage bolden op ved tilbagelægninger.

1 spiller/hold kan kun deltage i samme årgang 1 gang og kan således ikke både spille A, B og/eller C.

Stævneadministrationen forbeholder sig retten til at slå rækker sammen, eller splitte op såfremt antallet af tilmeldingerne taler herfor. Angiv derfor gerne niveau ved tilmelding.

I rækker med resultatregistrering spilles der afsluttende slutspil i alle rækker.

Program udsendes senest 1 uge efter deadline for tilmelding.

Husk ved tilmelding af indbetale holdgebyr til SparNord regnr:9006 kontonr:4586652341 med tydelig angivelse af indbetaler, række, niveau samt evt. holdnavn.

Det er vigtigt at understrege, at man først er endeligt tilmeldt når holdgebyret er tilgået stævnekontoen.

Vel mødt til et par glade dage i Greve Hallen.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 Futsal A (bemærk - flyttet til lørdag) Male 7 425 Lørdag start kl 14.30 og forventet slut 18.30 2 0
U6 - 4 på banen Mixed 6 275 Søndag start kl 8.10 og forventet slut 11.40. 27 0
U7 - 4 på banen Mixed 6 275 Lørdag start kl. 8.10 i puljer. Slut senest 13.30 35 0
U8 pige Female 7 425 Søndag start tidligst kl 8.10 og forv slut 10.30. 7 0
U8 drenge - A Male 7 425 Lørdag forv. fra ca. kl. 17.00 til senest 20.00 12 1
U8 drenge - B Male 7 425 Lørdag forv. 14 til 17.30 i 2 rækker 22 0
U8 drenge - C Male 7 425 Lørdag forv. 10.30 til 14 i 1 række 15 0
U9 pige Female 7 425 Lørdag start 8.10. Forv. slut senest 10.30. 8 0
U9 drenge - A Male 7 425 Søndag forv. fra ca. kl. 15.00 til senest 19.00 9 0
U9 drenge - B Male 7 425 Søndag forv. kl. 14.00 til 18.00 i 1 række 16 0
U9 drenge - C Male 7 425 Søndag forv. kl. 10.30 til 14.40 i 2 rækker 20 1
U10A Pige Futsal Female 7 425 Lørdag forv. fra ca 11.30 til 14.30 5 0
U10B Pige Futsal Female 7 425 Lørdag efter kl. 14.30 0 0
U10C pige Futsal Female 7 425 Lørdag forv. fra ca 8.30 til 11.30 6 0
U10 Futsal B Male 7 425 Søndag start kl 12.30 og forventet slut 16.45 14 0
U10 Futsal C Male 7 425 Søndag start kl 8.10 og forventet slut 12.20. 11 0

Signetud teams

U10 Futsal A (bemærk - flyttet til lørdag) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag start kl 14.30 og forventet slut 18.30

Teamname LVL Logo Club

U6 - 4 på banen 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag start kl 8.10 og forventet slut 11.40.

Teamname LVL Logo Club
Karlslunde if A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Greve Fodbold blå 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold blå 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B93 B93
Karlslunde IF 2 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Glostrup FK Glostrup FK Logo Glostrup FK
BK Skjold Hvid A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold Rød B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Avarta 1 B Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Avarta 2 C Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Greve Piger Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HIK Blå Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Kastrup 1 B
Kastrup 2 B
Sort 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Sort 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Greve H/G 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Farum Boldklub U6 A Farum Boldklub
Kb løverne 2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Kb løverne 1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Greve H/G 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve H/G 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U7 - 4 på banen 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag start kl. 8.10 i puljer. Slut senest 13.30

Teamname LVL Logo Club
RIF 1 2013 A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Greve blå 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve blå 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve blå 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve fodbold sort 1 C
Greve fodbold sort 2 C
Husum B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
LSF 1 A Ledøje-Smørum Fodbold
Brønshøj B Brønshøj Boldklub Logo Brønshøj Boldklub
LSF 2 B Ledøje-Smørum Fodbold
Herlufsholm B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Karlslunde City Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Brøndby 1 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 3 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 2 Brøndby IF Logo Brøndby IF
HIF Løver Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
HIF Tigere Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
HIF Geparder Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
FC Karlslunde Karlslunde If
Rosenhøj U7 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Brøndby 4 Brøndby IF Logo Brøndby IF
Lyngby Boldklub 1921 1 A Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921 2 B Lyngby Boldklub 1921
Måløv BK U7 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Greve hvid 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve hold hvid 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve hvid 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Køge Nord FC B Køge Nord FC Logo Køge Nord FC
Karlslunde United Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
AC Karlslunde Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
KB2013Q1a A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB2013Q1b B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U8 pige 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag start tidligst kl 8.10 og forv slut 10.30.

Teamname LVL Logo Club
RPF-1 B Roskilde Pigefodbold
Greve Fodbold B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Snekkersten IF C
RPF-2 B Roskilde Pigefodbold
Frederiksværk FK B Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
Bytoften 2012 C IF Bytoften Logo IF Bytoften

U8 drenge - A 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag forv. fra ca. kl. 17.00 til senest 20.00

Teamname LVL Logo Club
AB Tårnby Øst A A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
GFA - Sort A Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Solrød FC 1 A Solrød Fc
Lyngby Boldklub A Lyngby Boldklub 1921
Greve Blå A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Karlslunde if A
BS72 Gul A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Dragør 1 A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

U8 drenge - B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag forv. 14 til 17.30 i 2 rækker

Teamname LVL Logo Club
Lyngby Boldklub 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Tune Fodbold 2 B Tune If Fodbold
Avarta 1 B
Greve Blå B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Roskilde KFUM hvid KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Vallensbæk IF B Vallensbæk
Karlslunde IF B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Rosenhøj U7 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Køge Boldklub B
Sundby Boldklub 1 B
Avedøre IF B Hvidovre
Solrød FC 2 B Solrød Fc
Herlev B B Herlev If
Rosenhøj 1 B Rosenhøj
Greve Hvid B
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

U8 drenge - C 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag forv. 10.30 til 14 i 1 række

Teamname LVL Logo Club
Lyngby Boldklub 3 C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Tune Fodbold 1 C Tune If Fodbold
Avarta 2 C
Sundby Boldklub 2 C
Greve Blå C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Roskilde kfum blå KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Vallensbæk IF Vallensbæk
Solrød FC 3 C Solrød Fc
Avedøre IF C Avedøre If
Herlev C Herlev If
Greve Pigerne B
Greve Hvid C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Dragør 3 C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

U9 pige 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag start 8.10. Forv. slut senest 10.30.

Teamname LVL Logo Club
Brøndby IF
RPF-3 B Roskilde Pigefodbold
BSF 1 B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Tårnby FF C Tårnby FF Logo Tårnby FF
Herlev IF B Roskilde
Kastrup BK A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub

U9 drenge - A 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag forv. fra ca. kl. 15.00 til senest 19.00

Teamname LVL Logo Club
Hvidovre IF A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Himmelev (hvb) A Heidi Juul Østergaard
Greve Fodbold 1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Kastrup 1 A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Farum Boldklub A Farum Boldklub
FC Luif A Luif
HIK HVID A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
BSV af 2016 - 1 A

U9 drenge - B 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag forv. kl. 14.00 til 18.00 i 1 række

Teamname LVL Logo Club
RB1906 - 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Hvidovre IF Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
HTI soccer boys B Høje Tåstrup Idrætsforening
Gfa - sort B Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Greve Fodbold 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B93 Emil B B1893
Roskilde kfum B Kfum Bk Roskilde
St Pauli B
BSV af 2016 - 2 B
Ålholm IF B Ålholm If Logo Ålholm If
Banditterne B Bramsnæs IF Logo Bramsnæs IF
KiF1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

U9 drenge - C 18 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag forv. kl. 10.30 til 14.40 i 2 rækker

Teamname LVL Logo Club
Hvidovre IF Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
SGIF U9 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
RB1906 - 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 3 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Greve Fodbold 4 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold 5 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold 6 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Kastrup 3 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Vallensbæk IF - United C Vallensbæk If
Frem Hellebæk C FREM Hellebæk Fodbold Logo FREM Hellebæk Fodbold
Lundtofte 2 C Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
Lundtofte 1 C Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
Greve u9 3 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve u9 sort 3 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Svogerslev U9 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Vallensbæk IF 3 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 4 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
KiF2 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

U10A Pige Futsal 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag forv. fra ca 11.30 til 14.30

Teamname LVL Logo Club
Roskilde Pigefodbold A Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF A Brøndbyernes IF Logo Brøndbyernes IF
Sengeløse U10 Hedehusene
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Hareskov IF A Hareskov IF Logo Hareskov IF

U10B Pige Futsal 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag efter kl. 14.30

Teamname LVL Logo Club

U10C pige Futsal 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag forv. fra ca 8.30 til 11.30

Teamname LVL Logo Club
FC bella C Fc Bella
Brøndby IF - BIF
Brøndbyernes IF C Brøndbyernes IF Logo Brøndbyernes IF
Greve C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold C Roskilde Pigefodbold

U10 Futsal B 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag start kl 12.30 og forventet slut 16.45

Teamname LVL Logo Club
Greve a1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve a1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
AB U10. 1 B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
AB U10. 2 B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Greve U10-B hold 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Næstved I.F. Grøn B Næstved IF Logo Næstved IF
Greve U-11 tøser 1 Greve
Brøndby B
Vallensbæk 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Greve A1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Brøndby B
RB1906B B Rb1906

U10 Futsal C 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag start kl 8.10 og forventet slut 12.20.

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold C C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold D C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve U10-B hold 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Næstved I.F. Hvid C Næstved IF Logo Næstved IF
Greve U-11 tøser 2 Greve
Vallensbæk 4 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Taastrup FC. C
Sundby BK C Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Brøndby C
RB1906C Rb1906

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
8. - February 9
Last signup
Thursday, January 30, 2020

Organisation
Greve Fodbold
Place
Greve Idræts Center
Address
Lillevangsvej 88
Postalcode
2670
City
Greve
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
smildinho@gmail.com

Tournament overview