B1938s Lagkagestævne

Der er lagkager til alle hold, samt medaljer til de bedste 3 i hver række. I rækker hvor der spilles 3:3 på halv bane, er der medaljer til alle hold. Tilmeldingsgebyret er pr hold kr. 350, der indsættes på konto 6520-4063359. Der spilles med bander og store mål, max 7 deltagere pr. hold. Der vil være tombola med store præmier under stævnet. Spilletidspunkt for de enkelte række fastlægges løbende frem mod tilmeldingsfristen tirsdag den 17. december via stævner.dk. De ældste rækker afvikles den 3. januar.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Piger/Dr. årg. 14 yngre (3:3) Mixed 7 350 SØNDAG 6 0
U7 Dr. årg. 13 (3:3) Male 7 350 SØNDAG 4 0
U8 Dr. årg. 12 (5:5) Male 7 350 SØNDAG 10 0
U9 Dr. årg. 11 (5:5) Male 7 350 SØNDAG 7 0
U10 Dr. årg. 10 Male 7 350 LØRDAG 6 0
U11 Dr. årg. 09 Male 7 350 LØRDAG 7 0
U12 Dr. årg. 08 Male 7 350 LØRDAG 7 0
U13 Dr. årg. 07 Male 7 350 LØRDAG 11 0
U15 Dr. årg. 05 Male 7 350 LØRDAG 10 0
U16 Dr. årg. 04 Male 7 350 FREDAG 6 0
U8 Piger årg. 12 (3:3) Female 7 350 SØNDAG 5 0
U9 Piger årg. 11 (3:3) Female 7 350 SØNDAG 6 0
U10 Piger årg. 10 Female 7 350 LØRDAG 5 0
U12 Piger årg. 08 Female 7 350 SØNDAG 4 0
U13 Piger årg. 07 Female 7 350 SØNDAG 5 0
U15/U16 Piger årg. 04/05 Female 7 350 FREDAG 5 0

Signetud teams

U6 Piger/Dr. årg. 14 yngre (3:3) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
NFC Nfc
NFC blå Nfc
NFC Mørkeblå Nfc
NFC sort Nfc
B1938 B B1938

U7 Dr. årg. 13 (3:3) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
FC Nakskov 1 B FC Nakskov Logo FC Nakskov
FC Nakskov 2 B FC Nakskov Logo FC Nakskov
FC Nakskov 3 B FC Nakskov Logo FC Nakskov
Nab B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U8 Dr. årg. 12 (5:5) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
B1938 B B1938 Logo B1938
TGB 1 A
TGB 2 B
Luif B
Væggerløse B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
NFC B Nfc
NFC blå B Nfc
NFC Mørkeblå B Nfc
NAB B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U9 Dr. årg. 11 (5:5) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
B1938 B1938 Logo B1938
TGB B
Luif A
NFC Blå Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Rød Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Sort Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NAB Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U10 Dr. årg. 10 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
TGB A
Luif 1 B
Luif 2 B
Falstarz 1 A Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
Falstarz 2 A Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
Væggerløse B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub

U11 Dr. årg. 09 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
NFC 1 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 2 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 3 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 4 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
TGB B Nykøbing Falster

U12 Dr. årg. 08 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
BD
NFC Rød Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
SB C Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
Tingsted FC B Nykøbing F.
Tingsted United B Tingsted
TGB Nykøbing Falster

U13 Dr. årg. 07 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
B1938/LUIF blå B B1938/luif
B1938/LUIF hvid B B1938/luif
B1938/LUIF grøn B B1938/luif
SB B Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
Gutterne fra nfc B Nfc
Team nfc B Nfc
Tingsted B Tingsted
Næver4ever B Næstved IF Logo Næstved IF
Errindlev G&I C Errindlev G&i

U14 Dr. årg. 06 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 Dr. årg. 05 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
Toms drenge TGB B Tgb
TyggeGummiBanden TGB B Tgb
Tingsted team 1 B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
Sb sort B Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
Class on the floor A
Dølle B Døllefjelde-Musse IF Logo Døllefjelde-Musse IF
Luif/b1938 blå B B1938 Logo B1938
Sb rød B Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
LUIF/B1938 orange B B1938
Tingsted boldklub C Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub

U16 Dr. årg. 04 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: FREDAG

Teamname LVL Logo Club
Legenderne fra Dissing
Karise IK C Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub
Dølle B Døllefjelde-Musse IF Logo Døllefjelde-Musse IF
Sydhavsfest,dk
Luif/b1938 B B1938 Logo B1938

U7 Piger årg. 13 (3:3) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger årg. 12 (3:3) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
Nab Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
Nykøbing FC 1 C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Nykøbing fc 2 C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Nykøbing fc 3 C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Vordingborg IF Vordingborg IF Logo Vordingborg IF

U9 Piger årg. 11 (3:3) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
B1938 B1938 Logo B1938
NFC1
NFC2
Nab B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
VB B
Vordingborg IF Vordingborg IF Logo Vordingborg IF

U10 Piger årg. 10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
B1938 B1938 Logo B1938
TGB pigerne Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
NFC
TGB Tøserne Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
VB

U11 Piger årg. 09 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger årg. 08 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
B1938 B B1938 Logo B1938
Nykøbing fc 1 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Nykøbing FC 2 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Vordingborg IF Vordingborg IF Logo Vordingborg IF

U13 Piger årg. 07 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
B1938 B B1938 Logo B1938
Nykøbing FC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Vordingborg IF Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub

U14 Piger årg. 06 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15/U16 Piger årg. 04/05 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: FREDAG

Teamname LVL Logo Club
SB C Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
Tgb's sejeste tøsser A Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
TGB U16 piger B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
VB Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Legenderne A

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
3. - January 5
Last signup
Friday, December 20, 2019

Organisation
B1938
Place
Idestrup Hallen
Address
Kirkevej 19
Postalcode
4872
City
Idestrup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
b1938ff@gmail.com
B1938s Lagkagestævne map

Tournament overview