SuperBrugsen Cup 2020

SuperBrugsen Cup 2020

Tølløse Boldklub inviterer til SuperBrugsen Cup 2020
Indendørsstævne fra 31. januar til 2. februar 2020

SuperBrugsen Cup er et indendørsstævne som afvikles i Tølløse Hallen.

Alle hold er garanteret minimum 4 kampe á 7 minutter
Stævnet er IKKE niveauinddelt men et breddestævne
Pokaler til alle fra U5 til U10. Fra U11 er der pokal til 1. og 2. pladsen.

Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til 22. januar 2020

Ved fyldte rækker kan tilmelding lukkes tidligere.

Fredag Lørdag Søndag
U13 Drenge U5 Mix U8 Drenge
U13 Piger U6 Mix U8 Piger
U14 Drenge U7 Mix U9 Drenge
U14 Piger U11 Drenge U9 Piger
U11 Piger U10 Drenge
U12 Drenge U10 Piger
U12 Piger
U15 Drenge

https://staevner.dk/T16029/superbrugsen-cup-2020

Tilmeldingsgebyr 300 kr. pr. hold skal indbetales senest d. 22. januar 2020,
til konto 0521-0000284682 eller mobilepay 907366. Tilmelding er først
gyldig efter indbetaling. 
Programmet forventes sendt på mail til de tilmeldte 24. januar 2020.

Adresse: Tølløse Hallen, Sportsvej 2, 4340 Tølløse

Spørgsmål vedr. SuperBrugsen Cup sendes til tbkstaevner@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 Drenge Male 6 300 Fredag 10 0
U8 Drenge Male 7 300 Søndag 13 0
U14 Piger Female 6 300 Fredag 1 0
U12 Drenge Male 7 300 Lørdag 6 0
U10 Drenge Male 7 300 Søndag 11 0
U11 Drenge Male 7 300 Lørdag 10 0
U13 Piger Female 6 300 Fredag 0 0
U9 Drenge Male 7 300 Søndag 11 0
U9 Pige Female 7 300 Søndag 0 0
U12 Piger Female 6 300 Lørdag 3 0
U11 Piger Female 6 300 Lørdag 3 0
U10 Piger Female 6 300 Søndag 2 0
U8 Piger Female 7 300 Søndag 4 0
U6 Mix Mixed 7 300 Lørdag 9 0
U5 Mix Mixed 7 300 Lørdag 2 0
U7 MIX Mixed 7 300 Lørdag 8 0
U14 Drenge Male 6 300 Fredag 9 0
U15 Drenge Male 6 300 Lørdag 4 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U13 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Raklev B
Kirke Hyllinge B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
RIF drenge B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Asnæs BK1 B Asnæs
Asnæs BK2 B Asnæs
Asnæs BK3 B Asnæs
Team #GUF B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U8 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vipperød BK C Vipperød Bk
RB 1906 C Rb 1906
LSF 1 Ledøje-Smørum Fodboldklub
LSF 2 Ledøje-Smørum Fodboldklub
A.G.F. Blå B Aakanden Gf
A.G.F. Hvid C Aakanden Gf
Bagsværd Boldklub 2 Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Såby U8 C Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Gundsølille SGIF C Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
BFC Lundegården C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Hørve IF C Hørve If

U14 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
TBK pigerne B Tølløse Boldklub

U12 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
boeslunde B Boeslunde Boldklub Logo Boeslunde Boldklub
Gevninge C Gevninge IF Logo Gevninge IF
Tølløse 2 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
CIK Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
FC Lejre C FC Lejre Logo FC Lejre
Tølløse C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U10 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vemmelev C Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
gorms drenge 7 C Tbk
gorms drenge 4 C Tbk
Hvalsø 1 B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
Hvalsø 2 C
Suså IF B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Ringsted IF B Ringsted If
TGB A Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
B73 2 B
B73 1 B

U11 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Ugerløse If C Ugerløse IF Logo Ugerløse IF
Tølløse Tigers C Tølløse Boldklub
Tølløse Panthers C Tølløse Boldklub
Torslunde-Ishøj IF B Torslunde Ishøj Idrætsforening Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening
Torslunde-Ishøj IF C Torslunde Ishøj Idrætsforening Logo Torslunde Ishøj Idrætsforening
Hvalsø C Hvalsø
Vipperød C Vipperød
Team Navidoc B Team Navidoc

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Albertslund IF C Albertslund If
Ugerløse If C Ugerløse IF Logo Ugerløse IF
B73 C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
B73 C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
gorms drenge 1 C Tbk
Albertslund IF 2 C Albertslund
Bramsnæs FB B Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Mørkøv if C Mørkøv If
Drengerøvene fra Jernløse C Jernløse Boldklub Logo Jernløse Boldklub

U9 Pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tårnby FF B Tårnby Ff
LBI B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
ffk B Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub

U11 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Skælskør B&I B Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
ffk B Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
hashøj C

U10 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
BFCL Lundegården Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Solrød FC C Solrød FC Logo Solrød FC

U8 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Rørvig IF B Rørvig IF Logo Rørvig IF
Greve’s hurtige piger B
FB-sort A Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
FB-sort Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

U6 Mix 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HB&I 1 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HB&I 2 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Vipperød
Sengeløse Sengeløse
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Solrød FC 2 B Solrød FC Logo Solrød FC
SB&I 1 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
SB&I 2 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

U5 Mix 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Vipperød C
Solrød FC Solrød

U7 MIX 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse Gul Tølløse
Sengeløse Sengeløse
Tølløse Orange Tølløse
Vemmelev Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Tølløse Blå Tølløse
SB&I B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

U14 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Tuse Fodbold 2 B Tuse IF Logo Tuse IF
Tølløse Thunders C Tølløse Boldklub
Tølløse Tigers C Tølløse Boldklub
Tuse Fodbold 1 B Tuse IF Logo Tuse IF
Valhøj United B
Tølløse TryHarders B Tølløse Boldklub
Holbæk B&I B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I C1 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U15 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse Hvid C Tølløse Boldklub
Larsens service B
Tølløse rød C Tølløse Bk
Slagelse IK B

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
January 31 - February 2
Last signup
Wednesday, January 22, 2020

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
tbkstaevner@gmail.com
SuperBrugsen Cup 2020 map

Tournament overview