Terndrup Cup 2020

Vi skyder det nye år igang med endnu en Terndrup Cup. Vi har fodbold til alle størrelser både piger og drenge, vi ser frem til at se jer og jeres hold til Terndrup Cup 2020

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Drenge Male 5 300 Søndag d. 5/1 20 0
U9 Piger Female 5 300 Søndag d. 5/1 3 0
U9 Drenge Male 5 300 Søndag d. 5/1 12 0
U10 Piger Female B & C 4 300 Lørdag d. 11/1 8 0
U10 Drenge Male A,B&C 4 300 Lørdag d. 11/1 15 0
U13 Piger Female B & C 4 300 Lørdag d. 11/1 4 0
U15 Piger Female B & C 4 300 Lørdag d. 11/1 4 0
U15 Drenge Male B & C 4 300 Lørdag d. 11/1 7 0
U16 Drenge Male B & C 4 300 Lørdag d. 11/1 1 0
U6 Mixed 3 200 Søndag d.5/1 7 0
U7 Mixed 3 200 Søndag d.5/1 9 0

Signetud teams

U6 og U7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 5/1

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 5/1

Teamname LVL Logo Club
Vfb C Vaarst Fjellerad BK Logo Vaarst Fjellerad BK
HB Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
SGIF Svenstrup-Godthåb A Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF Svenstrup-Godthåb B Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF Svenstrup-Godthåb C Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF Svenstrup-Godthåb C Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Farsø/Ullits IK C Farsø/ullits Ik
Terndrup/Bælum 1 C
Terndrup/Bælum 2 C
IF Jarl Arden 1 C
IF Jarl Arden 2 C
Støvring 1 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring 2 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Hobro Ik B Hobro IK Logo Hobro IK
Jarl Arden 2 C

U9 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 5/1

Teamname LVL Logo Club
Terndrup piger C
Vaarst-fjellerad boldklub C Vaarst Fjellerad BK Logo Vaarst Fjellerad BK

U9 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 5/1

Teamname LVL Logo Club
Terndrup IF B Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening
Vfb C Vaarst Fjellerad BK Logo Vaarst Fjellerad BK
Hobro ik 2 drenge B Hobro IK Logo Hobro IK
Hobro ik 1 drenge B Hobro IK Logo Hobro IK
Hadsund U9 C Hadsund Boldklub
Skørping Frem 1 B
Skørping Frem 2 B
Gug 4 A Gug Boldklub
Gug 3 B Gug Boldklub
Gug 2 B Gug Boldklub
Gug 1 C Gug Boldklub
Arden B

U10 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 11/1

Teamname LVL Logo Club
Terndrup IF Piger C Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening
Tsv sulsted C
Arden C
Skørping IF Frem C
Helsted C

U10 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 11/1

Teamname LVL Logo Club
Vfb/nøvling C Vfb/nøvling
Rkg drenge B Romdrup-Klarup Gymnastikforening Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Terndrup IF C Terndrup If
Terndrup if 2 A Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening
ASV B Asv
Skørping B If Frem Skørping
Jarl Arden 1 B
Jarl Arden 2 C
Rebild Syd C

U13 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 11/1

Teamname LVL Logo Club
U13 piger C Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening

U15 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 11/1

Teamname LVL Logo Club
Rebild Syd Piger B
Terndrup/Hadsund 1 B
Terndrup/Hadsund 2 B
Rebild syd 2

U15 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 11/1

Teamname LVL Logo Club
Terndrup IF Terndrup If
SSB 1 B Storvorde Sejlflod Boldklub Logo Storvorde Sejlflod Boldklub
SSB 2 B Storvorde Sejlflod Boldklub Logo Storvorde Sejlflod Boldklub
Bælum/Kongerslev B
Støvring C

U16 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 11/1

Teamname LVL Logo Club
Terndrup IF C Terndrup If

U6 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d.5/1

Teamname LVL Logo Club
Mariager ik u6 C Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
Terndrup u-6 C Terndrup
Kongerslev if u6 C
Skørping C
Bælum Solbjerg IF C Bælum Solbjerg IF Logo Bælum Solbjerg IF
Støvring 1 C Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring 2 C

U7 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d.5/1

Teamname LVL Logo Club
Terndrup if 1
Terndrup if 2
Terndrup piger
Valsgård if - u7 drenge A Valsgård Idrætsforening 83 Logo Valsgård Idrætsforening 83
Bælum Solbjerg IF C Bælum Solbjerg IF Logo Bælum Solbjerg IF
Bælum Solbjerg IF Piger Bælum Solbjerg IF Logo Bælum Solbjerg IF
Sif 1 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SIF 2 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
5. - January 11
Last signup
Thursday, December 26, 2019

Organisation
Terndrup Idrætsforening
Place
Terndrup Idrætscenter
Address
Terndrup Halvej 3-5
Postalcode
9575
City
Terndrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
brian-tif@hotmail.com
Terndrup Cup 2020 map

Tournament overview