Bilka Cup 2020

For 32 gang afholder Spangsbjergs Venner, Bilka Cup. Det er Syddanmarks største præmiestævne, hvor vi uddeler over 2000 spurtpræmier over 2 dage. Der gives præmier for fede scoringer, seje tricks, super redninger og meget mere. Der er flotte pokaler eller medaljer til nr 1, 2 og 3.

Tilmelding er gældende, når betaling er modtaget på kontonummer 7701-1205812

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 6 200 Lørdag 8 0
U7 Mixed 6 200 Lørdag 12 0
U8A Mixed A 7 400 4 0
U8B Mixed B 7 400 7 0
U8C Mixed C 7 400 8 0
U9A Mixed A 7 400 2 0
U9B Mixed B 7 400 6 0
U9C Mixed C 7 400 4 0
U10A Mixed A 7 400 1 0
U10B Mixed B 7 400 5 0
U10C Mixed C 7 400 5 0
U11A Mixed A 7 400 2 0
U11B Mixed B 7 400 6 0
U11C Mixed C 7 400 7 0
U12A Mixed A 7 400 0 0
U12B Mixed B 7 400 3 0
U12C Mixed C 7 400 3 0
U13A Mixed A 7 400 2 0
U13B Mixed B 7 400 2 0
U13C Mixed C 7 400 0 0
U14A Mixed A 7 400 0 0
U14B Mixed B 7 400 2 0
U14C Mixed C 7 400 1 0
U10 P Female 7 400 2 0
U11 P Female 7 400 2 0
U12 P Female 7 400 7 0
U13 P Female 7 400 3 0
U14 P Female 7 400 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HIF Hjerting IF Logo Hjerting IF
Bramming B 1 A Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Bramming B 2 Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Bramming B 3 Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
NRUI C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U7 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Varde IF A
Spangsbjerg IF 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Kvaglund IF C Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Spangsbjerg IF 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
NRUI C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U8A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 1
Hjerting IF 1 B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Kvaglund IF Kvaglund IF Logo Kvaglund IF

U8C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nørre nebel C Nørre Nebel
Jerne if C Jerne If
Jerne if u7 C Jerne If
Spangsbjerg IF 2
Hjerting IF 2 C Hjerting IF Logo Hjerting IF

U9A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
EfB 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb

U9B 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg if B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
EfB 2 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Esbjerg if 92 B Esbjerg If 92 Fodbold
Bramming B 1 Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Bramming B 3 B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Bramming B 2 B Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub

U9C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg if C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Skærbæk ubk C Skærbæk Ubk

U10A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Esbjerg IF 92 U10 A A Esbjerg If 92

U10B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aalbæks Drenge
Esbjerg IF 92 U10 B B Esbjerg If 92
Tjæreborg B Tjæreborg IF Logo Tjæreborg IF
Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U10C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg if Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U11A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGI 1 Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF

U11B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Jerne IF B Jerne IF Logo Jerne IF
SGI 2 Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF

U11C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 3 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Skærbæk C Skærbæk
SGI 3 Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF

U12A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U12C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Erritsø gif A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Team Ikon A

U13B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Smølferne B

U13C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Nike B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U14C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 P 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Varde IF A

U11 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 P 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TEAM TROUBLE C
Spangsbjerg IF C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Ribe BK Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Spangsbjerg IF C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U13 P 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rødekro/Løjt IF B
Rødekro/løjt if A

U14 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
15. - February 16
Last signup
Sunday, January 26, 2020

Organisation
Spangsbjerg IF
Place
EFI-hallerne
Address
Sportsvej 21
Postalcode
6705
City
Esbjerg
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
BilkaCup2020@gmail.com
Bilka Cup 2020 map

Tournament overview