SPORT 24 CUP 2019 - Hejnsvig IF

Hejnsvig IF Indbyder til indefodboldstævne i Bakkehallen i Hejnsvig.

Det er muligt at tilmelde hold i A & B rækker i drenge- og pige, skulle der ikke være mindst 5 hold i en række A eller B, forbeholder vi os ret til at slå A & B sammen.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U12 - Drenge Male A - B 6 400 Lør/Søn (endelig dag kommer hurtigst muligt) 3 0
U15 - Drenge Male A - B 6 450 Søndag kl. 09:00 til 19:00 2 0
U16 - Drenge Male A - B 6 450 Søndag kl. 09:00 til 19:00 0 0
U17 - Drenge Male A - B 6 450 Søndag kl. 09:00 til 19:00 2 0
Oldboys Male 6 500 Lørdag kl. 18:00 0 0
U11 - Drenge Male A - B 6 400 Lørdag kl. 12:00 til 18:00 2 0
U14 - Drenge Male A - B 6 400 Søndag kl. 09:00 til 19:00 3 0
U10 - Piger Female A - B 6 400 Lørdag kl. 08:00 til 12:00 0 0
U11 - Piger Female A - B 6 400 Lørdag kl. 08:00 til 12:00 0 0
U12 - Piger Female A - B 6 400 Lørdag kl. 08:00 til 12:00 1 0
U13 - Drenge Male A - B 6 400 Søndag kl. 09:00 til 19:00 9 0
U13 - Piger Female A - B 6 400 Lørdag kl. 08:00 til 12:00 0 0
U14 - Piger Female A - B 6 400 Lørdag kl. 08:00 til 12:00 0 0
U15 - Piger Female A - B 6 450 Lørdag kl. 08:00 til 12:00 0 0
U16 - Piger Female A - B 6 450 Lørdag kl. 08:00 til 12:00 1 0
U17 - Piger Female A - B 6 450 Lørdag kl. 08:00 til 12:00 0 0
Senior Damer Female 6 500 Fredag kl. 18:00 1 0
U10 - Drenge Male A - B 6 400 Lørdag kl. 12:00 til 18:00 6 0

Signetud teams

U12 - Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør/Søn (endelig dag kommer hurtigst muligt)

Teamname LVL Logo Club
Ring og Lej.dk B
Scanregns drenge A Grindsted GIF Logo Grindsted GIF

U15 - Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 09:00 til 19:00

Teamname LVL Logo Club
Scanregns drenge B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
The Fort knights B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF

U16 - Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 09:00 til 19:00

Teamname LVL Logo Club

U17 - Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 09:00 til 19:00

Teamname LVL Logo Club
Bazze fc B Vejen SF Logo Vejen SF
Pizzaklubben B Ingen Klub

Oldboys 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 18:00

Teamname LVL Logo Club

U11 - Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 12:00 til 18:00

Teamname LVL Logo Club
Ring og Lej.dk A
FC. Grindsted B

U14 - Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 09:00 til 19:00

Teamname LVL Logo Club
Jerne IF 1 B Jerne IF Logo Jerne IF
Jerne IF 1 B Jerne IF Logo Jerne IF
Give Drengene Give Fremad

U10 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 08:00 til 12:00

Teamname LVL Logo Club

U11 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 08:00 til 12:00

Teamname LVL Logo Club

U12 - Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 08:00 til 12:00

Teamname LVL Logo Club
Skodborg IF B Skodborg Idrætsforening Logo Skodborg Idrætsforening

U13 - Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 09:00 til 19:00

Teamname LVL Logo Club
Smølferne B
Ammits/Egtved B Ammitsbøl/Egtved Logo Ammitsbøl/Egtved
Team Båtnakker A Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Viborg Boys A
Dyrenesnetto B Hover If
Erritsø GIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Familieholdet+ Familieholdet +

U13 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 08:00 til 12:00

Teamname LVL Logo Club

U14 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 08:00 til 12:00

Teamname LVL Logo Club

U15 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 08:00 til 12:00

Teamname LVL Logo Club

U16 - Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 08:00 til 12:00

Teamname LVL Logo Club
Newl pigerne B Nørre Nebel Idrætsforening Logo Nørre Nebel Idrætsforening

U17 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 08:00 til 12:00

Teamname LVL Logo Club

Senior Damer 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag kl. 18:00

Teamname LVL Logo Club

U10 - Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 12:00 til 18:00

Teamname LVL Logo Club
Tarp C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
GGIF - Krigere B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
GGIF - Krigere 1 B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Næsbjerg Næsbjerg

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
13. - December 15 2019
Last signup
Friday, December 6, 2019

Organisation
Hejnsvig Idrætsforening
Place
Bakkehallen
Address
Bakkevej 9
Postalcode
7250
City
Hejnsvig
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
fritz.hejnsvigif@outlook.dk
SPORT 24 CUP 2019 - Hejnsvig IF map

Tournament overview