TRIF U11 CUP 2020

TRIF U11 inviterer til TRIF U11 CUP 2020 på PR Park – Rønde Kunstgræs 21 & 22/3-2020 9:00-17:30

Vi samler 32 dygtige U11 hold på A og B niveau så alle kan matches på eget niveau.

Vi spiller grundspil i 4 puljer og ombryder efter puljespillet i Guld og Sølv slutspil

Vi spiller A række lørdag og B række søndag

Begge dage fra 9:00-17:30

Alle hold spiller minimum 6 kampe af 2x13 minutter

Der er personlige præmier til alle guld og sølvvindere i både

A og B rækken

Pris: 850 kr. pr. hold

Der er mulighed for at købe morgenmad, kaffe, frokost mm.

Tilmelding på Staevner.dk

Hurtig tilmelding anbefales

Program udsendes ca. 1 uge før stævnet

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U11 A Male A 12 850 Lørdag 29 0
U11 B Male B 12 850 Søndag 7 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U11 A 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SSF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hei u11 a A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HOG Hinnerup A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Bramdrupdam A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
AABK / Løjt A Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Bredballe A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Sanderum A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Heldsted A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Aarhus fremad A Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Alliancen if A IF Alliancen Logo IF Alliancen
Næstved A Næstved IF Logo Næstved IF
AaB A Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
HFK A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Boldklubben Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
AGF A Århus GF Logo Århus GF
Dalum if A Dalum IF Logo Dalum IF
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Vinding A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
TRIF A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
FC Noir A

U11 B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
TRIF B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Hei u11 b B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HOG Hinnerup B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
SIF Assentoft B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Skødstrup SF B B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Aarhus fremad B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Kristrup Boldklub B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
21. - March 22 2020
Last signup
Sunday, February 16, 2020

Organisation
Thorsager - Rønde Idrætsforening
Place
PR Park - Rønde kunstgræs
Address
Skrejrupvej 9B
Postalcode
8410
City
Rønde
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
mdegn@mac.com
TRIF U11 CUP 2020 map

Tournament overview