Galleri Busk Andersen - AAIF CUP

Meld din klub til et  revolutionerende udendørs fodbold stævne, hvor der spilles på baner opkaldt efter kunstnere som Van Gog, deltage i konkurrencer hvor der dribles blandt skulpturer, deltage i boldkunst konkurrencer.

Rækkerne afsluttes med en blandet show legendekamp for at ære de største danske fodboldspillere, hvor spillere i slutspil udtages til. Deltagere i legendekampen får personlig unik galleritrøje med legendenavn på ryggen, der spilles i.

Præmier til alle i U6-U7-rækkerne, breddestævne hvor der spilles a,b,c og d slutspil efter indledende rækker.

Præmier til 1,2 og 3 pladsen i U8-U12 rækkerne, hvor der spilles niveaudelt i a,b og c-rækker.

Håndmalet pokaler til 1 pladsen i alle slutspil.

Konkurrencer hvor der kan vindesskulpturer i bronze

Alle der besøger stævnet kan vinde et maleri af henrik busk andersentil en værdi af 10000.

Få den farverige ja hat på og sign ind nu

I alle øvrige forhold følges DBU Jyllands regler.

Pris pr. hold er 195 - beløbet overføres til konto 9210-4587497684 - husk tilmeldningsreference der modtages ved tilmeldning i betaling.

Tilmeldning inden den 17 marts 2020.

Spørgsmål kan stilles til Mikael Badsberg på 28801963.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 5 195 Lørdag formiddag 4 0
U7 Mixed 5 195 Lørdag middag 0 0
U8A Mixed A 7 195 Lørdag middag 0 0
U8B Mixed B 7 195 Lørdag middag 1 0
U8C Mixed C 7 195 Lørdag middag 1 0
U9A Mixed A 7 195 Lørdag middag 2 0
U9B Mixed B 7 195 Lørdag middag 0 0
U9C Mixed C 7 195 Lørdag middag 2 0
U10A Male A 7 195 Søndag formiddag 0 0
U10B Male B 7 195 Søndag formiddag. 1 0
U10C Male C 7 195 Søndag formiddag. 0 0
U11A Male A 11 195 Søndag middag. 0 0
U11B Male B 11 195 Søndag middag. 0 0
U11C Male C 11 195 Søndag middag. 0 0
U12A Male A 11 195 Søndag middag. 0 0
U12B Male B 11 195 Søndag middag. 0 0
U12C Male C 11 195 Søndag middag. 0 0
U10 Piger Female 11 195 Søndag formiddag. 0 0
U11 Piger Female 11 195 Søndag middag. 0 0
U12 Piger Female 11 195 Søndag middag. 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
AAIF 1 Aabybro IF Logo Aabybro IF
AAIF 2 Aabybro IF Logo Aabybro IF
AAIF 3 Aabybro IF Logo Aabybro IF

U7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club

U8A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club

U8B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
AAIF Aabybro IF Logo Aabybro IF

U8C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
AAIF Aabybro IF Logo Aabybro IF

U9A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Aabybro 1 A Aabybro IF Logo Aabybro IF
Aabybro 2 A Aabybro IF Logo Aabybro IF

U9B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club

U9C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
SIV C Siv
Aabybro 3 C Aabybro IF Logo Aabybro IF

U10A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U10B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag.

Teamname LVL Logo Club
Biersted IF B Biersted IF Logo Biersted IF

U10C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag.

Teamname LVL Logo Club

U11A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag.

Teamname LVL Logo Club

U11B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag.

Teamname LVL Logo Club

U11C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag.

Teamname LVL Logo Club

U12A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag.

Teamname LVL Logo Club

U12B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag.

Teamname LVL Logo Club

U12C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag.

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag.

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag.

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag.

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
4. - April 5
Last signup
Tuesday, March 17, 2020

Organisation
Aabybro IF
Place
Aabybro Stadion
Address
Viaduktvej 28
Postalcode
9440
City
Aabybro
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
mb@vinforsyning.dk
Galleri Busk Andersen - AAIF CUP map

Tournament overview