SGIF Vinter-stævne 2020

Fredag aften: U11 - U12

Lørdag: U6 - U7 - U10 Piger - U14 - U15 drenge og U15 piger

Søndag: U8, U9, U10

Betaling til: 3434-3434623103.

HUSK AT ANGIVE BOOKING ID

tilmelding først bekræftet når der er betalt!!

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U11 (2009) 4:4 Male B/C 4 500 Fredag 17:00-19:00 5 0
U12 (2008) 4:4 Male B/C 4 500 Fredag 19:00-21:00 0 0
U-6 ½-bane(2014) 3:3 Mixed B/C 3 350 Lørdag 09:00-11:00 5 0
U-7 ½-bane(2013) 3:3 Mixed B/C 3 350 Lørdag 11:00-15:30 8 0
U8-U10 piger 5:5 Female B/C 5 500 Lørdag 15:30-17:00 1 0
U14 Inkl Male B/C 4 500 Lørdag 17:00-19:00 0 0
U15 (2005) 4:4 Male B/C 4 500 Lørdag 19:00-22:00 0 0
U13-U15 piger Female B/C 5 500 Lørdag 19:00-22:00 2 0
U-8 (2012) 5:5 Male B/C 5 500 Søndag 09:00-11:30 5 0
U-9 (2011) 5:5 Male B/C 5 500 Søndag 11:30-13:30 8 1
U-10 (2010) 4:4 Male B/C 4 500 Søndag 13:30-16:00 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U11 (2009) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17:00-19:00

Teamname LVL Logo Club

U12 (2008) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 19:00-21:00

Teamname LVL Logo Club

U-6 ½-bane(2014) 3:3 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 09:00-11:00

Teamname LVL Logo Club
VB-1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
VB-2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub

U-7 ½-bane(2013) 3:3 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 11:00-15:30

Teamname LVL Logo Club
SGIF U7 2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 3 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U8-U10 piger 5:5 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15:30-17:00

Teamname LVL Logo Club
Sgif B

U14 Inkl 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 17:00-19:00

Teamname LVL Logo Club

U15 (2005) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 19:00-22:00

Teamname LVL Logo Club

U13-U15 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 19:00-22:00

Teamname LVL Logo Club

U-8 (2012) 5:5 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 09:00-11:30

Teamname LVL Logo Club
BFC Lundegården II B Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
BFC Lundegården I B Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården

U-9 (2011) 5:5 1 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag 11:30-13:30

Teamname LVL Logo Club
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-10 (2010) 4:4 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 13:30-16:00

Teamname LVL Logo Club
SGIF U10 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
13. - March 15
Last signup
Tuesday, March 3, 2020

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
tilmelding@sgif.dk
SGIF Vinter-stævne 2020 map

Tournament overview