Bramdrupdam Cup 2020 Udendørs

BGIF Fodbold har endnu en gang fornøjelsen af at indbyde til udendørs stævne i bramdrupdam

Alle årgange bliver som udgangspunkt afviklet niveau opdelt, for at sikre så sportslige relevante kampe, som muligt.

Dog forbeholder vi os retten til at afvikle flere niveauer i samme række, ved for få tilmeldinger i den enkelte række.

Vi glæder os til at se jer, til en dag med masser af fodbold !

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 Drenge B Male 7 650 Lørdag 23. Maj 1 0
U12 Drenge C Male 10 650 Søndag 24. Maj 0 0
U12 Drenge B Male 10 650 Søndag 24. Maj 0 0
U12 Drenge A Male 10 650 Søndag 24. Maj 0 0
U11 Drenge C Male 10 650 Lørdag 23. Maj 0 0
U11 Drenge B Male 10 650 Lørdag 23. Maj 0 0
U11 Drenge A Male 10 650 Lørdag 23. Maj 1 0
U11 Piger B/C Female 10 650 Lørdag 23. Maj 0 0
U11 Piger A/B Female 10 650 Lørdag 23. Maj 0 0
U10 Piger B/C Female 7 450 Søndag 24. Maj 0 0
U10 Piger A/B Female 7 650 Søndag 24. Maj 0 0
U9 Drenge A Male 7 450 Lørdag 23. Maj 0 0
U8 Drenge A Male 7 450 Søndag 24. Maj 0 0
U10 Drenge C Male 7 450 Lørdag 23. Maj 0 0
U12 Piger B/C Female 10 650 Søndag 24. Maj 0 0
U10 Drenge A Male 7 650 Lørdag 23. Maj 0 0
U9 Piger B/C Female 7 450 Søndag 24. Maj 0 0
U9 Piger A/B Female 7 450 Søndag 24. Maj 0 0
U9 Drenge C Male 7 450 Lørdag 23. Maj 0 0
U9 Drenge B Male 7 450 Lørdag 23. Maj 1 0
U8 Piger B/C Female 7 450 Søndag 24. Maj 0 0
U8 Piger A/B Female 7 450 Søndag 24. Maj 0 0
U8 Drenge C Male 7 450 Søndag 24. Maj 0 0
U8 Drenge B Male 7 450 Søndag 24. Maj 0 0
U7 Mix Mixed 5 350 Søndag 24. Maj 2 0
U6 Mix Mixed 5 350 Lørdag 23. Maj 0 0
U12 Piger A/B Female 10 650 Søndag 24. Maj 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U10 Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club
Tåsinge FB B

U12 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U11 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club
Lunderskov B

U8 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

U7 Mix 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club
MG & BK 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG & BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U6 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 23. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 24. Maj

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
23. - May 24
Last signup
Sunday, May 10, 2020

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Bramdrupdam sports - & mødecenter
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Outdoor tournament

Organisermail
BGIF.staevner@gmail.com

Tournament overview