Undløse Cup Uge 26 2020

Hej alle

Traditionen tro afholder Undløse Boldklub vores årlige sommerturnering Undløse Cup i UGE 26 fra onsdag d. 24.juni til lørdag d. 27.juni, hvor det selvfølgelig er GRATIS at deltage. Igen i år har Herre-senior kampe alle dage & en større turnering fredag aften, Old Boys & Girls samt masser af ungdomskampe, og lukker selvfølgelig det hele ned med Gadefodbold lørdag, inden vi om aftenen afholder årets store sommerfest.

Vi håber rigtig meget at I vil gå på ferie, med at bakke op om vores turnering, så vi igen i år kan se en masse glade børn og voksne på banerne i Undløse.

Vi søger klubber udefra, der ønsker at tage kampen op med vores mange senior- & ungdomshold. Og det er ganske gratis at deltage.

Vi søger følgende hold:

4-5 herresenior-hold på Serie 5/6-niveau til kampe onsdag aften d.24

6-8 herresenior-hold på Serie 2/3/4/5-niveau til kampe fredag aften d. 26

4-5 damesenior/Old Girls hold til kampe fredag aften d. 26

5-6 Old Boys hold til kampe torsdag torsdag aften d. 25

..samt Ungdomshold i årgangene U7, U8, U9/10, U11, U12, U14 samt U15 piger spredt ud over alle dagene, med et foreløbigt program der ser ud som følger:

Onsdag:
U12 turnering 8 mands (så mange hold som muligt)

Torsdag:
U11 turnering 8 mands (så mange hold som muligt)

U14 turnering 11 mands (så mange hold som muligt)

U15 turnering (piger) 8 mands (så mange hold som muligt)

Lørdag:

U7 & U8 turnering 3 & 5 mands (så mange hold som muligt)
U9/10 turnering 5 mands (så mange hold som muligt)
U11/12 turnering 8 mands (så mange hold som muligt)

Der vil være medaljer til alle vindende ungdomshold samt flere holdpræmier

Vi glæder os meget til at se jer.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 mix Mixed 3/4 3 0 Lørdag d. 27.juni (formiddag) 2 0
U8 mix Mixed 3/4 5 0 Lørdag d. 27.juni (formiddag) 8 0
U9/10 drenge Male 3/4 5 0 Lørdag d. 27.juni (formiddag) 5 0
U11/12 drenge Male 3/4 8 0 Lørdag d. 27.juni (formiddag) 2 0
U12 drenge Male 3/4 8 0 Onsdag d. 24.juni (aften) 0 0
U11 drenge Male 3/4 8 0 Torsdag d. 25.juni (aften) 2 0
U14 drenge Male 3/4 11 0 Torsdag d. 25.juni (aften) 3 0
U15 piger Female 3/4 8 0 Torsdag d. 25.juni (aften) 1 0
Herre Senior Serie 5/6 Male 5/6 11 0 Onsdag d. 24.juni (aften) 1 0
Herre Senior Serie 2/3/4 Male 2/3/4 11 0 Fredag d. 26.juni (aften) 1 0
Old Boys Male 7 0 Torsdag d. 25.juni (aften) 0 0
Old Girls Female B/C 8 0 Fredag d. 26.juni (aften) 1 0

Signetud teams

U7 mix LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 29.juni formiddag

Teamname LVL Logo Club

U15/16 piger 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag 26.juni aften

Teamname LVL Logo Club

U16 drenge 11 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 29.juni formiddag

Teamname LVL Logo Club

U8 mix LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 29.juni formiddag

Teamname LVL Logo Club

Senior Serie2 LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 28.juni aften

Teamname LVL Logo Club

Senior Serie5 LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 28.juni aften

Teamname LVL Logo Club

Serie 6 LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag 26.juni aften

Teamname LVL Logo Club

U16 drenge LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag 27.juni aften

Teamname LVL Logo Club

Old Boys LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag 27.juni aften

Teamname LVL Logo Club

U9/10 mix LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 29.juni formiddag

Teamname LVL Logo Club

U11/12 Tors LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag 27.juni aften

Teamname LVL Logo Club

U14 drenge LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag 27.juni aften

Teamname LVL Logo Club

U13 drenge LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag 26.juni aften

Teamname LVL Logo Club

U11/12 drenge LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 29.juni formiddag

Teamname LVL Logo Club

U16 drenge (lørdag) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 29.juni formiddag

Teamname LVL Logo Club

U7 mix 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 27.juni (formiddag)

Teamname LVL Logo Club
Næstved IF 1 (2013) B Næstved
Næstved IF 1 (2013) B Næstved

U8 mix 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 27.juni (formiddag)

Teamname LVL Logo Club
Høng GF 2 C Høng GF Logo Høng GF
Avedøre IF B Avedøre If
Høng GF 1 B Høng GF Logo Høng GF
Avedøre IF C Avedøre If
Tuse if B Tuse IF Logo Tuse IF
Tuse if C Tuse IF Logo Tuse IF
De seje Titaner C Dianalund IF Logo Dianalund IF
Lynge Broby B Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF

U9/10 drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 27.juni (formiddag)

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 B Høng GF Logo Høng GF
Høng 2 B Høng GF Logo Høng GF
Mørkøv IF C Mørkøv IF Logo Mørkøv IF
Lynge Broby 1 C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Lynge Broby 2 Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF

U11/12 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 27.juni (formiddag)

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag d. 24.juni (aften)

Teamname LVL Logo Club

U11 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag d. 25.juni (aften)

Teamname LVL Logo Club

U14 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag d. 25.juni (aften)

Teamname LVL Logo Club
Store Merløse St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Sengeløse SGIF C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Tuse IF B Tuse IF Logo Tuse IF

U15 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag d. 25.juni (aften)

Teamname LVL Logo Club
Haslev FC C Haslev Fc

Herre Senior Serie 5/6 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag d. 24.juni (aften)

Teamname LVL Logo Club
Dunses Disciple C Fremad Valby Logo Fremad Valby

Herre Senior Serie 2/3/4 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 26.juni (aften)

Teamname LVL Logo Club
Albertslund IF B Albertslund If

Old Boys 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag d. 25.juni (aften)

Teamname LVL Logo Club

Old Girls 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 26.juni (aften)

Teamname LVL Logo Club
Dianalund IF B Dianalund If

Old Girls LUKKET 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 28.juni aften

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
24. - June 27
Last signup
Monday, May 25, 2020

Organisation
Undløse Boldklub 1901
Place
Undløse Stadion
Address
Øvej 3, Undløse
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
Jimmi.vaarskov@carlsberg.dk
Undløse Cup Uge 26 2020 map

Tournament overview