El Cambio Cup 2020 - Odense/København

El Cambio Cup 2020 - Odense/København

El Cambio Cup på Fodboldfabrikken i Odense & København

Søndag d.29. november 2020 kl.09:00-16:00 i Odense (Østersøgade 8, 5000 Odense).

Søndag d.6. december 2020 kl.09:00-16:00 i København (Kløvermarksvej 70, 2300 København).

OPS. Bemærk dette er en begivenhed for både Odense & København - husk derfor at tilmelde jer det rigtige sted!

Fodboldfabrikken er helt unik med bander og net så bolden bliver på banen. Dette giver et intenst spil, der spilles på kunststof til lyden af fed musik.

En mega fed dag i fodboldens tegn!

El Cambio Cup 2019 var en kæmpe succes, se her: https://www.youtube.com/watch?v=o7Hal0K2f3o

Alt går ubeskåret til El Cambio Academy, et fodboldakademi i Uganda med fokus på fodbold, skole og karakter.

Læs mere om El Cambio Academy på http://www.elcambioacademy.com/forside/

Du har muligheden for at møde Brian "Brizze" Mengel!!!

Pris: 500,- pr. hold. MobilePay: 722428

Drenge fra årgang 2011- 2008 (U10-U13) kan deltage i Odense.

Drenge fra årgang 2011- 2007 (U10-U14) kan deltage i København.

A (elite) og B (bredde) rækker i alle årgangene.

4 vs. 4 med maks 6 spillere pr. hold.

Se tidspunkter for årgangene under tilmelding.

Odense: Mulighed for at købe sodavand og snacks - madpakke skal selv medbringes.

København: Mulighed for at købe sodavand, snacks og toast.

Betalingen skal ske med det samme, ellers er din tilmelding ikke bindende.

MobilePay: 722428 (El Cambio Cup 2020).

Har du spørgsmål, så kontakt Nadia (stævneansvarlig) på 26335003 eller på mail: na@elcambioacademy.com.

Vi glæder os til at se jer!

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 Pulje 1/Odense Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.09:00-10:45 0 0
U10 Pulje 2/Odense Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.09:00-10:45 0 0
U11 Pulje 1/Odense Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.10:45-12:30 1 0
U11 Pulje 2/Odense Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.10:45-12:30 0 0
U12 Pulje 1/Odense Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.12:30-14:15 5 0
U12 Pulje 2/Odense Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.12:30-14:15 3 0
U13 Pulje 1/Odense Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.14:15-16:00 1 0
U13 Pulje 2/Odense Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.14:15-16:00 1 0
U10 Pulje 1/København Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.09:00-10:30 2 0
U10 Pulje 2/København Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.09:00-10:30 5 0
U11 Pulje 1/København Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.10:30-12:00 4 0
U11 Pulje 2/København Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.10:30-12:00 6 0
U12 Pulje 1/København Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.12:00-13:30 1 0
U12 Pulje 2/København Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.12:00-13:30 0 0
U13 Pulje 1/København Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.13:30-14:45 7 0
U13 Pulje 2/København Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.13:30-14:45 0 0
U14 Pulje 1/København Male A 4 (6 i alt) 500 Kl.14:45-16:00 1 0
U14 Pulje 2/København Male B 4 (6 i alt) 500 Kl.14:45-16:00 1 0

Signetud teams

U10 Pulje 1/Odense 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09:00-10:45

Teamname LVL Logo Club

U10 Pulje 2/Odense 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09:00-10:45

Teamname LVL Logo Club

U11 Pulje 1/Odense 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.10:45-12:30

Teamname LVL Logo Club

U11 Pulje 2/Odense 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.10:45-12:30

Teamname LVL Logo Club

U12 Pulje 1/Odense 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.12:30-14:15

Teamname LVL Logo Club
Heino Vistisen / Helt Sort A Heino Vistisen / Helt Sort
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Team SB A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U12 Pulje 2/Odense 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.12:30-14:15

Teamname LVL Logo Club
Team SB 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Team SB 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U13 Pulje 1/Odense 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.14:15-16:00

Teamname LVL Logo Club

U13 Pulje 2/Odense 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.14:15-16:00

Teamname LVL Logo Club
OKS mix 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U10 Pulje 1/København 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09:00-10:30

Teamname LVL Logo Club
HIK B Hik

U10 Pulje 2/København 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09:00-10:30

Teamname LVL Logo Club
Fremad Amager B Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
BK Union B Boldklubben Union Logo Boldklubben Union

U11 Pulje 1/København 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.10:30-12:00

Teamname LVL Logo Club
FBI Fredensborg B Fbi Fredensborg

U11 Pulje 2/København 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.10:30-12:00

Teamname LVL Logo Club
FBI Fredensborg C Fbi Fredensborg
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub

U12 Pulje 1/København 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.12:00-13:30

Teamname LVL Logo Club

U12 Pulje 2/København 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.12:00-13:30

Teamname LVL Logo Club

U13 Pulje 1/København 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.13:30-14:45

Teamname LVL Logo Club
Cph All stars A
Ringsted IF A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Virum boys A

U13 Pulje 2/København 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.13:30-14:45

Teamname LVL Logo Club

U14 Pulje 1/København 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.14:45-16:00

Teamname LVL Logo Club

U14 Pulje 2/København 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.14:45-16:00

Teamname LVL Logo Club
Næver4ever B Næstved IF Logo Næstved IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
November 29 2020
Last signup
Saturday, November 28, 2020

Organisation
No Club
Place
Fodboldfabrikken
Address
Østersøgade 8
Postalcode
5000
City
Odense
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
na@elcambioacademy.com
El Cambio Cup 2020 - Odense/København map

Tournament overview