Dansk Revision/ Interfjord cup 2020

SIF Fodbold Assentoft, Dansk Revision Randers og Interfjord har for 4. år i træk fornøjelsen af, at invitere fodboldglade piger og drenge til Dansk Revision/Interfjord Cup i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. December 2020. Vi forsøger at gennemføre en version af Dansk Revision/ Interfjord cup 2020 selvom Corona har taget om mange arrangementer. Vi vil overholde alle gældende regler og restriktioner vedrørende covid-19.

Det betyder for dig og dit holds deltagelse, at i må komme 9 personer pr tilmeldt hold - fordelt på 6 spillere og 3 trænere/forældre/fanklub eller madmor. Dette gælder at forsamlingsforbuddet skal være på min. 100 personer. Skulle forsamlingsforbuddet være hævet må i selvfølgelig gerne medbringe flere tilskuer, så vi kan fylde hallen til endnu en fodboldfest. Alt dette informerer vi løbende om.

Der spilles fra U8 til U15

Vi tilbyder:.

- Personlig pokal til top 3 i U8-U13

- Flotte præmier til top 3 i U14-U15

- Holdpokal til vinderholdene af hver række

- Flotte spurtpræmier

- Alle hold er sikret min. 4 kampe

- Indløb til præmieoverrækkelse med musik og lysshow

Tilmelding sker efter først-til-mølle princippet, og senest tilmelding og betalingsdato er den 3. December 2020. Sidste år deltog hele 273 hold og der var over 40 hold på  venteliste - så det er med at være hurtigt ude.

Deltagergebyr:

U8-U15: 300 kr. pr. hold (maks 6 spillere pr. hold)

Skulle det hele gå i vasken og blive aflyst grundet covid-19, får i naturligvis jeres holdgebyr retur.

Så tøv ikke med tilmelding som i år er endnu mere begrænset end tidligere.

Ved eventuelle spørgsmål kan der rettes henvendelse til:

Jesper Pedersen, 5361 1941,

Morten Overgaard, 2099 3539

eller på siffodboldassentoft@outlook.dk

Vi glæder os til endnu en fodboldfest i Assentoft hallerne 2020

Med sportslig hilsen

SIF Fodbold Assentoft, Dansk Revision Randers og Interfjord

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U15 Male 6 300 Mandag eftermiddag/ aften 4 0
U13 C Male C 6 300 Mandag eftermiddag 0 0
U13 B Male B 6 300 Mandag eftermiddag/ aften 0 0
U12 C Male C 6 300 Tirsdag formiddag 0 0
U12 B Male B 6 300 Tirsdag formiddag/middag 0 0
U11 Piger Female 6 300 Mandag formiddag 2 0
U12 Piger Female 6 300 Søndag middag 0 0
U14 Piger Female 6 300 Søndag middag/ eftermiddag 0 0
U13 Piger B Female 6 300 Mandag middag 2 0
U9 B Male B 6 300 Tirsdag formiddag/middag 0 0
U9 C Male C 6 300 Tirsdag formiddag 0 0
U14 C Male C 6 300 Søndag eftermiddag/ aften 3 0
U11 C Male C 6 300 Mandag formiddag 1 0
U11 B Male B 6 300 Mandag formiddag/ middag 1 0
U10 C Male C 6 300 Søndag middag 1 0
U10 B Male B 6 300 Søndag eftermiddag 0 0
U14 B Male B 6 300 Søndag eftermiddag/ aften 2 0
U9 Piger Female 6 300 Søndag formiddag 3 0
U8 B Male B 6 300 Søndag formiddag 2 0
U8 C Male C 6 300 Søndag formiddag 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U15 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club
Team GASA Morud
Auning IF B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Team WALS A
Team LA Travel A

U13 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club

U12 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Helsted Pigerne B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Tøserne B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/ eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag middag

Teamname LVL Logo Club
Ommersyssel IF 1 A Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Ommersyssel IF 2 C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF

U9 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U9 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U14 C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club
TRIF 2 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Gl. Estrup Gartneri C Auning

U11 C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Hornslet IF 2 B Hornslet

U11 B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag formiddag/ middag

Teamname LVL Logo Club
Hornslet IF 1 B Hornslet

U10 C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF

U10 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U14 B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club
TRIF 1 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Gl. Estrup Gartneri B Auning

U9 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Helsted 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U8 B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Helsted Fremad IF 1 A Helsted Fremad If
KB 1 B Kristrup Boldklub

U8 C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
KB 2 C Kristrup Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 29
Last signup
Thursday, December 3, 2020

Organisation
SIF Assentoft
Place
Assentofthallerne
Address
Stadionvej 41
Postalcode
8960
City
Randers SØ
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
siffodboldassentoft@outlook.dk
Dansk Revision/ Interfjord cup 2020 map

Tournament overview