Bramdrupdam Cup 2021 Udendørs

BGIF Fodbold har endnu en gang fornøjelsen af at indbyde til udendørs stævne i bramdrupdam

Alle årgange bliver som udgangspunkt afviklet niveau opdelt for at sikre så sportslige relevante kampe som muligt.

Dog forbeholder vi os retten til at afvikle flere niveauer i samme række, ved for få tilmeldinger i den enkelte række.

Vi glæder os til at se jer, til en dag med masser af fodbold !

COVID-19: Vi følger naturligvis sundhedsmyndighedernes retningslinjer nøje for at afholde et sikkert stævne.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Drenge A Male 7 450 Søndag 16. Maj 0 0
U7 Mix Mixed 5 350 Søndag 16. Maj 1 0
U8 Drenge B Male 7 450 Søndag 16. Maj 0 0
U8 Drenge C Male 7 450 Søndag 16. Maj 0 0
U8 Piger A/B Female 7 450 Søndag 16. Maj 0 0
U8 Piger B/C Female 7 450 Søndag 16. Maj 0 0
U9 Drenge B Male 7 450 Lørdag 15. Maj 1 0
U9 Drenge C Male 7 450 Lørdag 15. Maj 0 0
U9 Piger A/B Female 7 450 Søndag 16. Maj 0 0
U9 Piger B/C Female 7 450 Søndag 16. Maj 0 0
U10 Drenge A Male 7 450 Lørdag 15. Maj 1 0
U12 Piger B/C Female 11 650 Søndag 16. Maj 0 0
U10 Drenge C Male 7 450 Lørdag 15. Maj 1 0
U6 Mix Mixed 5 350 Lørdag 15. Maj 0 0
U12 Piger A/B Female 11 650 Søndag 16. Maj 1 0
U10 Piger A/B Female 7 450 Søndag 16. Maj 1 0
U10 Piger B/C Female 7 450 Søndag 16. Maj 2 0
U11 Piger A/B Female 11 650 Lørdag 15. Maj 1 0
U11 Piger B/C Female 11 650 Lørdag 15. Maj 0 0
U11 Drenge A Male 11 650 Lørdag 15. Maj 0 0
U11 Drenge B Male 11 650 Lørdag 15. Maj 1 0
U11 Drenge C Male 11 650 Lørdag 15. Maj 0 0
U12 Drenge A Male 11 650 Søndag 16. Maj 0 0
U12 Drenge B Male 11 650 Søndag 16. Maj 0 0
U12 Drenge C Male 11 650 Søndag 16. Maj 0 0
U10 Drenge B Male 7 450 Lørdag 15. Maj 1 0
U9 Drenge A Male 7 450 Lørdag 15. Maj 0 0

Signetud teams

U8 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U7 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U6 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger A/B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U10 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger B/C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 16. Maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15. Maj

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
15. - May 16

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Bramdrupdam sports - & mødecenter
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
BGIF.staevner@gmail.com

Tournament overview