B52/AFC REMA 1000 CUP 2021

B52/AFC REMA 1000 CUP 2021

LØRDAG DEN 4. SEPTEMBER 2021

Hermed inviteres du og din klub til B52/AFC REMA 1000 Cup 2021 i B52/Aalborg Fodbold Club.

Stævnet er et ungdomsstævne for drenge- og pigerækker i følgende rækker: U5, U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12 og U13.

I hver række spilles på ét niveau med minimum 4 hold. Vi tilstræber at alle hold får minimum 4 kampe.

Det er tilladt for spillere at spille på flere hold—dog ikke inden for samme række. Det er naturligvis også tilladt for klubber at deltage med flere hold i samme række.

Under stævnet vil der være mulighed for at købe mad og drikke i B52’s cafeteria og salgsboder – alt sammen på B52’s anlæg.

Tilmelding senest den 20. august.

Tilmelding enten her på staevner.dk, på b52.dk, på e-mail cup@b52.dk eller på telefon 24 94 82 24 (Morten Mønnike-Hald)

3-mands-rækker

U5, U6 og U7

Spilletid: 1 x 10 minutter

Holdgebyr: kr. 300,-

5-mands-rækker

U8, U9 og U10

Spilletid: 1 x 12 minutter

Holdgebyr: kr. 350,-

8-mands-rækker

U11, U12 og U13

Spilletid: 2 x 10 minutter

Holdgebyr: kr. 400,-

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U12 Drenge Male 8 400 0 0
U11 Piger Female 8 400 4 0
U10 Piger Female 5 350 1 0
U9 Piger Female 5 350 2 0
U8 Piger Female 5 350 1 0
U7 Piger Female 3 300 0 0
U6 Piger Female 3 300 0 0
U5 Piger Female 3 300 0 0
U13 Drenge Male 8 400 1 0
U13 Piger Female 8 400 1 0
U11 Drenge Male 8 400 8 0
U10 Drenge Male 5 350 12 0
U9 Drenge Male 5 350 16 0
U8 Drenge Male 5 350 13 0
U7 Drenge Male 3 300 15 0
U6 Drenge Male 3 300 9 0
U5 Drenge Male 3 300 1 0
U12 Piger Female 8 400 0 0

Signetud teams

U12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tsv sulsted C
Tsv sulsted 2 C
Aalborg Freja B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Nørresundby FB A Nørresundby Forenede Boldkluber

U10 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aalborg Freja B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja

U9 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LSK Langholt A Langholt Sk

U8 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Støvring U8 Piger B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold

U7 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U5 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B52/AFC B52/afc

U13 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gug Boldklub U13 piger C Gug Boldklub Logo Gug Boldklub

U11 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vejgaard B Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub
Støvring IF Fodbold 2 B Støvring If
Støvring IF Foldbold 1 B Støvring If Foldbold
B52/AFC B52/afc

U10 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hjallerup IF B Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening
lkb Gistrup C LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
TSV B Vestbjerg IF Logo Vestbjerg IF
Aaif Aabybro IF Logo Aabybro IF
Støvring IF A Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
NFB - 1 B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
NFB - 2 C Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
B52/AFC
TSV2 C Vestbjerg IF Logo Vestbjerg IF

U9 Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kristrup Boldklub B Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub 2
Støvring 1 B
Støvring 2 C
Aabybro IF A Aabybro IF Logo Aabybro IF
Aabybro IF B Aabybro IF Logo Aabybro IF
Aabybro IF C Aabybro IF Logo Aabybro IF
Gug 1 A Gug Boldklub
Gug 2 C Gug Boldklub
SGIF 3 C Svenstrup Godthåb
SGIF 1 A Svenstrup Godthåb
SGIF 2 B Svenstrup Godthåb
B52/AFC C B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC
Hjallerup IF B Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening
Aalborg Freja 1 Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 Aalborg Freja

U8 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aaif 2 Aabybro IF Logo Aabybro IF
AaIF 1
Aaif Aabybro IF Logo Aabybro IF
B52/AFC 1 A B52/afc
B52/AFC 2 C B52/afc
Jarl Arden Jarl Arden
LKB Gistrup A LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
LKB Gistrup B LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup
IF Frem Skørping B IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Støvring 2 B Støvring If
Støvring 3 C Støvring If
Støvring 1 A Støvring If

U7 Drenge 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LKB Gistrup 1 Lkb Gistrup
B52/AFC B52/afc
Bi2 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi3 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
If frem skørping IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Tylstrup If C Tylstrup Ungdoms- og IF Logo Tylstrup Ungdoms- og IF
Støvring IF B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring 3 B Støvring If
Støvring 5 B Støvring If
Støvring 4 B Støvring If
Hobro IK A Hobro IK Logo Hobro IK
Støvring 2 B Støvring If
Bi1 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
LKB Gistrup 2 LKB-Gistrup Logo LKB-Gistrup

U6 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B52 super stjerner B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC
Støvring u6 - 1 Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring u6 - 3 Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Aabybro IF (1) A Aabybro IF Logo Aabybro IF
Aabybro IF (2) A Aabybro IF Logo Aabybro IF
Hobro IK B Hobro IK Logo Hobro IK
Støvring u6 - 2 Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring u6 - 4 Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold

U5 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B52 super stjerner C B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
September 4

Organisation
B52 Aalborg FC
Place
B52/AFC
Address
Scoresbysundvej 5
Postalcode
9210
City
Aalborg SØ
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
cup@b52.dk
B52/AFC REMA 1000 CUP 2021 map

Tournament overview