Rema 1000 Cup Munkebo 2021

Rema 1000 Munkebo Cup

Indbydelse til indefodboldstævne

For ungdom

På store og små mål

Den 19., 20., og 21. november 2021

I Munkebo Idrætscenter

Tilmeldingsfrist er senest den 7. november 2021.

Pris pr. hold er kr. 350,00, indbetales på konto 5479 5134738   Inden tilmeldingsfristens udløb, oplys holdnavn, årgang + mail adresse.

Der er præmie til nr. 1,2 og 3 i hver række.

Hvert hold består af max. 6 spillere med max. 4 spillere på banen ad gangen.

Drenge og piger U8-U9 og U10 spiller på håndboldmål og alle andre rækker spiller på store 7-mandsmål.

Program og regler vil blive sendt pr. mail ca. 1 uge inden stævnet.

Praktiske oplysninger kan ses på http://munkebooldboysklub.dk

Tilmelding på mail eller på staevner.dk:

Mail: jkschris@gmail.com

Jørgen Christensen

Søvangsparken 23

5300 Kerteminde

Mobil: 31 71 02 25

Der kan betales med MobilePay:

Skriv holdnavn, årgang + mail addresse

MobilePay nr. 31 71 02 25

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 18 Piger Female 6 350 kr. 2 0
U 11 Drenge Male 6 350 kr. søndag 2 0
U 12 Drenge Male 6 350 kr. søndag 7 0
U 8 Drenge Male 6 350 kr. søndag 3 0
U 13 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 1 0
U 14 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 0 0
U 15 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 4 0
U 16 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 1 0
U 17 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 1 0
U 19 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 2 0
U 10 Drenge Male 6 350 kr. søndag 6 0
U 9 drenge Male 6 350 kr. Lørdag 3 0
U 15 Piger Female 6 350 kr. søndag 1 0
U 14 Piger Female 6 350 kr. Lørdag 6 0
U 13 Piger Female 6 350 kr. 2 0
U 12 Piger Female 6 350 kr. søndag 1 0
U 11 Piger Female 6 350 kr. søndag 2 0
U 10 Piger Female 6 350 kr. søndag 2 0
U 9 Piger Female 6 350 kr. søndag 1 0
U 8 Piger Female 6 350 kr. 1 0
U 16 Piger Female 6 350 kr. søndag 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U 18 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 11 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
BM Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

U 12 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
ERI 1 C Egense / Rantzausminde IF Logo Egense / Rantzausminde IF
BBB1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
ERI 2 C Egense / Rantzausminde IF Logo Egense / Rantzausminde IF

U 8 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo A Munkebo
MG&BK U8
MG&BK 2 A

U 13 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U 14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 15 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team WALS
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U 16 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening

U 17 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U 19 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Moldt FC B
Moldt FC B

U 10 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
S.K.F.I.F C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening

U 9 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Mg&Bk B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dream Team SB2013 A Sønderborg Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club

U 14 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Snakke tøzerne B Næsby Bk
Sab pigerne B Næsby Bk
Hold 1 C Munkebo Boldklub
Hold 2 Munkebo Boldklub

U 13 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Korup/Ubberud C Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Team First Lease / Autohuset Vestergaard B

U 12 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Dalum u12 A Dalum

U 11 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Næsby 2 C
Næsby

U 10 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Næsby
Næsby

U 9 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Næsby B

U 8 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mg & Bk piger U7/U8 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U 16 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
19. - November 20
Last signup
Sunday, November 7, 2021

Organisation
Munkebo Oldboys klub
Place
Munkebo Idrætscenter
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
jkschris@gmail.com
Rema 1000 Cup Munkebo 2021 map

Tournament overview