Rema 1000 Cup Munkebo 2021

Rema 1000 Munkebo Cup

Indbydelse til indefodboldstævne

For ungdom

På store og små mål

Den 19., 20., og 21. november 2021

I Munkebo Idrætscenter

Tilmeldingsfrist er senest den 9. november 2021.

Pris pr. hold er kr. 350,00, indbetales på konto 5479 5134738   Inden tilmeldingsfristens udløb, oplys holdnavn, årgang + mail adresse.

Der er præmie til nr. 1,2 og 3 i hver række.

Hvert hold består af max. 6 spillere med max. 4 spillere på banen ad gangen.

Drenge og piger U8-U9 og U10 spiller på håndboldmål og alle andre rækker spiller på store 7-mandsmål.

Program og regler vil blive sendt pr. mail ca. 1 uge inden stævnet.

Praktiske oplysninger kan ses på http://munkebooldboysklub.dk

Tilmelding på mail eller på staevner.dk:

Mail: jkschris@gmail.com

Jørgen Christensen

Søvangsparken 23

5300 Kerteminde

Mobil: 31 71 02 25

Der kan betales med MobilePay:

Skriv holdnavn, årgang + mail addresse

MobilePay nr. 31 71 02 25

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 18 Piger Female 6 350 kr. 4 0
U 11 Drenge Male 6 350 kr. søndag 10 0
U 12 Drenge Male 6 350 kr. søndag 16 0
U 8 Drenge Male 6 350 kr. søndag 4 0
U 13 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 15 0
U 14 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 12 0
U 15 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 18 0
U 16 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 9 0
U 17 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 9 0
U 19 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 6 0
U 10 Drenge Male 6 350 kr. søndag 11 0
U 9 drenge Male 6 350 kr. Lørdag 10 0
U 15 Piger Female 6 350 kr. søndag 3 0
U 14 Piger Female 6 350 kr. Lørdag 8 0
U 13 Piger Female 6 350 kr. 5 0
U 12 Piger Female 6 350 kr. søndag 3 0
U 11 Piger Female 6 350 kr. søndag 2 0
U 10 Piger Female 6 350 kr. søndag 3 0
U 9 Piger Female 6 350 kr. søndag 1 0
U 8 Piger Female 6 350 kr. 1 0
U 16 Piger Female 6 350 kr. søndag 2 0

Signetud teams

U 18 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 11 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
BM Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Munkebo 1 Munkebo
Munkebo 2 C Munkebo
Allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Daugård/Engum C Engum
Allesø 2 C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
B1909 C Munkebo
Sanderum C
Red Starlings C Røde Stjerne Boldklub Logo Røde Stjerne Boldklub

U 12 Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
BBB1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
ERI 1 C Egense / Rantzausminde IF Logo Egense / Rantzausminde IF
ERI 2 C Egense / Rantzausminde IF Logo Egense / Rantzausminde IF
Otterup C
Allesø B Odense N
Daugård/Engum C Engum UI Logo Engum UI
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Kerteminde Boldklub B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde Boldklub 1 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde Boldklub 2 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U 8 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo A Munkebo
Red Starlings C Røde Stjerne Boldklub Logo Røde Stjerne Boldklub

U 13 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Korup-Ubberud 1 A Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Korup-Ubberud 2 C Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Allesø
Salming A Væggerløse
NØFF 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
NØFF 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
NØFF 3 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
OKS GOPS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Young Boys A Privat Hold

U 14 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Korup-Ubberud 1 A Korup-Ubberud
Korup-Ubberud 2 B Korup-Ubberud
Salming A Salming
Dalum IF 1 A
Dalum IF 2 A
NØFF 1 C
NØFF 2
Fjordager Fantastico B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager Fearless B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager Fireball C Fjordager IF Logo Fjordager IF

U 15 Drenge 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team WALS
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Skildpadderne A Privat Hold
NØFF 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
NØFF 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
NØFF 3 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Gylfis Akademi A
NØFF 4 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
PARADISOERNE A
Otterup B&IK B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
De Sløve Skildpadder A Horsens
Otterup B&IK 2 B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Team Odense q B
TPI A
OKS 4 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U 16 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Moruddrengene A Privat Hold
Legenderne A
LFC A
Nøff 1 A Munkebo Boldklub
Nøff 2 Munkebo Boldklub
Nøff 3 A Munkebo Boldklub

U 17 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
PDIF A Pdif
Luttens drenge
Fars Dreng A
Gotterne FC A
runner med brunner Fc A
runner med brunner Fc A
runner med brunner Fc A

U 19 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Moldt FC B
Moldt FC B
PDIF B Pdif
EUX Flasketømrer B KRFK Logo KRFK
BLB B
Specialklassen B

U 10 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
S.K.F.I.F C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Otterup C
Munkebo 1 B Munkebo
Munkebo 2 C Munkebo
Dalby IF C Dalby IF Logo Dalby IF
Red Starlings Røde Stjerne Boldklub Logo Røde Stjerne Boldklub

U 9 drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dream Team SB2013 A Sønderborg Boldklub
Mg&Bk B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Kolding B B Kolding
Dalby IF C Dalby IF Logo Dalby IF
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 4 Dalum IF Logo Dalum IF

U 15 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OKS Pigerne 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U 14 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Snakke tøzerne B Næsby Bk
Sab pigerne B Næsby Bk
Hold 1 C Munkebo Boldklub
Hold 2 Munkebo Boldklub
Team DayCare1 B

U 13 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Korup/Ubberud C Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Team First Lease / Autohuset Vestergaard B
Munkebo C
Korup Ubberud 2 C Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
F16-U13 C F16

U 12 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Dalum u12 A Dalum
F16-U12 C F16
Team Vejle A

U 11 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Næsby
Næsby 2 C

U 10 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Næsby
Næsby
Vejle Boldklub U10 piger B Vejle Boldklub

U 9 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Næsby B

U 8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 16 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Næsby pigerne B Næsby

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
19. - November 20 2021

Organisation
Munkebo Oldboys klub
Place
Munkebo Idrætscenter
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
jkschris@gmail.com
Rema 1000 Cup Munkebo 2021 map

Tournament overview