Dansk Revision/ Interfjord cup 2021

SIF Fodbold Assentoft, Dansk Revision Randers og Interfjord inviterer - for 4 gang på 5 år - kun afbrudt af Covid19 - nu igen fodboldglade piger og drenge indenfor til Dansk Revision/Interfjord Cup i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. December 2021. Vi gennemfører en version af Dansk Revision/ Interfjord cup 2021 som i kendte den før Corona - det håber vi ihvertfald på, nu hvor alle restriktioner er bortfaldet.

Vi vil selvfølgelig overholde alle fornuftigheder og håber alle vil hjælpe os med at passe på hinanden til afholdelse af et sikkert og dejligt stævne med alle covid19’ spøgelser i baghovedet. Der spilles fra U6 til U16

Vi tilbyder:.

- Personlig pokal til alle i U6-U7

- Personlig pokal til top 3 i U8-U13

- Flotte præmier til top 3 i U14-U16

- Holdpokal til vinderholdene af hver række i U8- U16

- Flotte spurtpræmier

- Alle hold er sikret min. 4 kampe

- Indløb til præmieoverrækkelse med musik og lysshow

Tilmelding sker efter først-til-mølle princippet, og senest tilmelding og betalingsdato er den 3. December 2021. Forrige år deltog hele 273 hold og der var over 40 hold på  venteliste - så det er med at være hurtigt ude.

Deltagergebyr:

U6-U11: 300 kr. pr. hold

U12-U16: 350 kr. pr. hold

Ved eventuelle spørgsmål kan der rettes henvendelse til: Jesper Pedersen, 5361 1941, Morten Overgaard, 2099 3539 eller på siffodboldassentoft@outlook.dk. Vi glæder os til endnu en fodboldfest i Assentoft hallerne 2021

Med sportslig hilsen

SIF Fodbold Assentoft, Dansk Revision Randers og Interfjord

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 5 300 Mandag formiddag 22 0
U7 Mixed 5 300 Mandag formiddag 17 0
U8 Mixed A 6 300 Tirsdag middag 15 0
U8 Mixed B 6 300 Tirsdag middag 4 0
U8 Mixed C 6 300 Tirsdag morgen/ formiddag 11 0
U9 Male C 6 300 Mandag middag 5 0
U9 Male B 6 300 Mandag middag 6 0
U9 Male A 6 300 Mandag middag 5 0
U10 Male A 6 300 Tirsdag middag 21 1
U10 Male B 6 300 Tirsdag middag 2 0
U10 Male C 6 300 Tirsdag middag 7 0
U11 Male A 6 300 Onsdag middag 13 0
U11 Male B 6 300 Onsdag middag 3 0
U11 Male C 6 300 Onsdag morgen/formiddag 8 0
U12 Male C 6 350 Tirsdag eftermiddag 16 0
U12 Male B 6 350 Tirsdag eftermiddag 8 0
U12 Male A 6 350 Tirsdag eftermiddag 7 0
U13 Male A 6 350 mandag eftermiddag 14 0
U13 Male B 6 350 mandag eftermiddag 1 0
U13 Male C 6 350 mandag eftermiddag/aften 8 0
U14 Male C 6 350 Onsdag formiddag/middag 10 0
U14 Male B 6 350 Onsdag middag 5 0
U15 Male B 6 350 Tirsdag aften 7 0
U15 Male C 6 350 Tirsdag aften 12 0
U16 Male B/C 6 350 Mandag aften 18 1
U10 Piger Female B/C 6 300 Mandag morgen/formiddag 9 0
U13 Piger Female B 6 350 Tirsdag morgen/ formiddag 6 0
U13 Piger Female C 6 350 Tirsdag morgen/ formiddag 2 0
U11 Piger Female B/C 6 300 Onsdag morgen/ formiddag 13 0
U8 Piger Female 6 300 Tirsdag formiddag 4 0
U12 PIger Female 6 300 Onsdag formiddag/middag 13 0
U14 Piger Female 6 350 Mandag eftermiddag/ aften 4 0

Signetud teams

U6 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag formiddag

Teamname LVL Logo Club
VRI 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HSK1 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
SIF Assentoft 1 B
SIF Assentoft 2 B
SIF Assentoft 3 B
Dronningborg Boldklub 1 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub 2 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
HSK2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
KB1 C Kristrup Boldklub
KB2 C Kristrup Boldklub
Nørager B C

U7 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF 1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SIF Assentoft 1 B
SIF Assentoft 2 B
SIF Assentoft 3 C
SIF Assentoft 4 C
Aalborg KFUM B Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Vorup FB 1 C
Vorup FB 2 B
Helsted Fremad 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Lystrup IF #1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF #2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF #3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF #4 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Mosedrengene SIK B

U8 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club
SSF1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Ommersyssel if C
Romalt 1 B Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt 2 C Romalt IF Logo Romalt IF
ASA B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
Hornbæk SF A Hornbæk Sf
Romalt 3 B Romalt IF Logo Romalt IF
Sejs Svejbæk 3 A Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
PSG B
Lystrup B Lystrup
Viborg FF A Viborg FF Logo Viborg FF
Viborg FF B Viborg FF Logo Viborg FF
Viborg ff B Viborg FF Logo Viborg FF

U8 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club
SSF2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
DB A A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
DB C C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag morgen/ formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 C
SIF Assentoft 2 C
Vorup FB 1 C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
SSF3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
1b Risskov C
IF Mols C
Hornbæk SF B
Sejs Svejbæk 1 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs svejbæk 1 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF

U9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag middag

Teamname LVL Logo Club
Kristrup Boldklub 1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Auning IF C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
IF Alliancen B
HSK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U9 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag middag

Teamname LVL Logo Club
Hornbæk SF 1 B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Auning IF B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
If alliancen C
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad
Helsted Fremad 3 C Helsted Fremad

U9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag middag

Teamname LVL Logo Club
Hornbæk SF 1 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
DB u9 C Dronningborg Boldklub
DB u9 B Dronningborg Boldklub
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad

U10 17 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft B Randers Sø
SIF Assentoft 1 C Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
AIF/VIF 1 B
AIF/VIF 2 C
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Skødstrup SF U10A A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
TRIF-A A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
ØBG Silkeborg A A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
SSIF1 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
SSIF2 B
Skive IK A Skive IK Logo Skive IK
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Skive IK B Skive IK Logo Skive IK
VRI 3 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club
KB1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Ørsted IF B Ørsted IF Logo Ørsted IF

U10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club
KB2 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Skødstrup SF U10C C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
TRIF-C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Kolind/Perstrup IF C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
IF Alliance - C If Alliancen

U11 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag middag

Teamname LVL Logo Club
SSF1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF2 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF3 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Helsted B B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted C1 C Randers Nv
Helsted C2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIF Assentoft 1 A
SIF Assentoft 2 B
SIF Assentoft 3 C
Guldminen Y A
Guldminen X A
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag middag

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen C IF Alliancen Logo IF Alliancen
HSK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U11 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
SSF4 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
IF Alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen
TMG C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Spentrup IF C Spentrup IF Logo Spentrup IF
HSK C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Ørsted IF C Ørsted IF Logo Ørsted IF

U12 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
NV Djurs A
NV Djurs B
NV Djurs C
Romalt IF B Romalt If
Romalt IF 1 C Romalt If
Romalt IF 2 C Romalt If
Kolind-Perstrup IF C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
SIF Assentoft 1 B
SIF Assentoft 2 C
Brabrand IF 1 A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Helsted Fremad IF A Randers Nv
VRI A. A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Kolind-Perstrup IF 2 C Kolind-Perstrup
Mads’ Tante A

U12 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Auning IF B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Brabrand IF 1 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Helsted Fremad IF B Randers Nv
VRI B B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HGF C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
HGF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening

U12 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Gødvad drengene B Gødvad Drengene
Auning IF C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Brabrand IF 1 C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Helsted Fremad IF C Randers Nv
VRI C C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HSK 2 C

U13 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B
SIF Assentoft 2 B
SIF Assentoft 3 C
Trif 1 A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF 2 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF A
Helsted A
Helsted 2 A
De Kongeblå 1 A Løsning If
De Kongeblå 2 B Løsning If
De Kongeblå 3 C Løsning If
Nonbo & Eland A
Mads’ tante A

U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Helsted 3 B

U13 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Kolind C
Team Pølsemix A Hatting/torsted
Helsted 4 C
RFC 1 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
RFC 2 A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Ommersyssel If B Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
HSK 1 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U14 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B
SIF Assentoft 2 C
Sif assentoft 3 C
HSK C Hadsten Sports Klub
NV Djurs B
SFB 1 B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Virup if B
Skødstrup SF B
Skødstrup SF Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U14 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag middag

Teamname LVL Logo Club
Gl. Estrup Gartneri B Auning Idrætsforening
Kolind C Kolind
Ommersyssel If C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
TRIF 1 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF 2 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U15 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag aften

Teamname LVL Logo Club
Gl. Estrup Gartneri 1 B Auning Idrætsforening
Team WALS
SIF Assentoft 1 B
FCB Hammel B Hgf
FCB Hammel 2 C Hgf
NV Djurs C

U15 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag aften

Teamname LVL Logo Club
Salling IF B Skive IK Logo Skive IK
Gl. Estrup Gartneri 2 C Auning Idrætsforening
TRIF 1 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF 2 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF 3 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Liverpools drenge C
Glenns Drenge B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
AIF/NBK C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Langå IK C Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
SIF Assentoft 2 C
Napoli C Napoli

U16 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Mandag aften

Teamname LVL Logo Club
Lions A
Langå IK B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
SIF Assentoft 1 B
SIF Assentoft 2 B
SIF Assentoft 3 C
Søften GF B
Assens 1 B
Assens 2 C
Team GASA A Morud
Moruddrengene A Privat Hold
Team LA Travel B
Larne fc A
Jonnyerne A Horsens
Gutterne A Aulum
Team Double Trouble B Horsens
Team Lidt Af Hvert B Privat

U10 Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sif Assentoft 1 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Sif Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Sif Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Vorup fb C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Hornbæk sf (u10p) B Hornbæk Sf
NV-Djurs C Ørsted IF Logo Ørsted IF
VRI C Vri
Helsted fremad if C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U13 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag morgen/ formiddag

Teamname LVL Logo Club
Team First Lease / Autohuset Vestergaard B
SIF Assentoft 1 B
Søften 2 C Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
TRIF B
Vinding SF B Vinding Sf
Smølferne A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U13 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag morgen/ formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 2 B
søften 1 C Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening

U11 Piger 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag morgen/ formiddag

Teamname LVL Logo Club
If alliancen B If Alliancen
NV Djurs C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Helsted 1 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted 1 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Vorup fb C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
OIF 1 B Ommersyssel If
OIF 2 C Ommersyssel If
Skødstrup B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Helsted Tøserne B
Lund if C Lund IF Logo Lund IF
Helsted 4 C Helsted Fremad If
Dalum U11 B Dalum

U8 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Helsted B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Vorup fb C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
SIF Assentoft 1 C
NV-Djurs B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U12 PIger 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen
NV Djurs 1 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
NV Djurs 2 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Helsted Pigerne B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Skødstrup piger 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup piger 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SIF Assentoft 1 B
Team sd-randers B Team Sd-Randers
Team vejle piger A
Dalum U12 A Dalum

U14 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 C
SIF Assentoft 2 C
Hjerm-Linde 1 C C Linde Boldklub
Hjerm-Linde 2 C C Linde Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 29 2021
Last signup
Tuesday, December 7, 2021

Organisation
SIF Assentoft
Place
Assentofthallerne
Address
Stadionvej 41
Postalcode
8960
City
Randers SØ
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
siffodboldassentoft@outlook.dk
Dansk Revision/ Interfjord cup 2021 map

Tournament overview