Dansk Revision/ Interfjord cup 2021

SIF Fodbold Assentoft, Dansk Revision Randers og Interfjord inviterer - for 4 gang på 5 år - kun afbrudt af Covid19 - nu igen fodboldglade piger og drenge indenfor til Dansk Revision/Interfjord Cup i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. December 2021. Vi gennemfører en version af Dansk Revision/ Interfjord cup 2021 som i kendte den før Corona - det håber vi ihvertfald på, nu hvor alle restriktioner er bortfaldet.

Vi vil selvfølgelig overholde alle fornuftigheder og håber alle vil hjælpe os med at passe på hinanden til afholdelse af et sikkert og dejligt stævne med alle covid19’ spøgelser i baghovedet. Der spilles fra U6 til U16

Vi tilbyder:.

- Personlig pokal til alle i U6-U7

- Personlig pokal til top 3 i U8-U13

- Flotte præmier til top 3 i U14-U16

- Holdpokal til vinderholdene af hver række i U8- U16

- Flotte spurtpræmier

- Alle hold er sikret min. 4 kampe

- Indløb til præmieoverrækkelse med musik og lysshow

Tilmelding sker efter først-til-mølle princippet, og senest tilmelding og betalingsdato er den 3. December 2021. Forrige år deltog hele 273 hold og der var over 40 hold på  venteliste - så det er med at være hurtigt ude.

Deltagergebyr:

U6-U11: 300 kr. pr. hold

U12-U16: 350 kr. pr. hold

Ved eventuelle spørgsmål kan der rettes henvendelse til: Jesper Pedersen, 5361 1941, Morten Overgaard, 2099 3539 eller på siffodboldassentoft@outlook.dk. Vi glæder os til endnu en fodboldfest i Assentoft hallerne 2021

Med sportslig hilsen

SIF Fodbold Assentoft, Dansk Revision Randers og Interfjord

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 5 300 Mandag formiddag 2 0
U7 Mixed 5 300 Mandag formiddag 3 0
U8 Mixed A 6 300 Tirsdag middag 0 0
U8 Mixed B 6 300 Tirsdag middag 0 0
U8 Mixed C 6 300 Tirsdag morgen/ formiddag 5 0
U9 Male C 6 300 Mandag middag 2 0
U9 Male B 6 300 Mandag middag 1 0
U9 Male A 6 300 Mandag middag 3 0
U10 Male A 6 300 Tirsdag middag 5 0
U10 Male B 6 300 Tirsdag middag 0 0
U10 Male C 6 300 Tirsdag middag 0 0
U11 Male A 6 300 Onsdag middag 0 0
U11 Male B 6 300 Onsdag middag 0 0
U11 Male C 6 300 Onsdag morgen/formiddag 0 0
U12 Male C 6 350 Tirsdag eftermiddag 3 0
U12 Male B 6 350 Tirsdag eftermiddag 0 0
U12 Male A 6 350 Tirsdag eftermiddag 1 0
U13 Male A 6 350 mandag eftermiddag 0 0
U13 Male B 6 350 mandag eftermiddag 0 0
U13 Male C 6 350 mandag eftermiddag/aften 1 0
U14 Male C 6 350 Onsdag formiddag/middag 0 0
U14 Male B 6 350 Onsdag middag 2 0
U15 Male B 6 350 Tirsdag aften 2 0
U15 Male C 6 350 Tirsdag aften 7 0
U16 Male B/C 6 350 Mandag aften 1 0
U10 Piger Female B/C 6 300 Mandag morgen/formiddag 3 0
U13 Piger Female B 6 350 Tirsdag morgen/ formiddag 0 0
U13 Piger Female C 6 350 Tirsdag morgen/ formiddag 0 0
U11 Piger Female B/C 6 300 Onsdag morgen/ formiddag 4 0
U8 Piger Female 6 300 Tirsdag formiddag 1 0
U12 PIger Female 6 300 Onsdag formiddag/middag 5 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U7 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF 3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club

U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club

U8 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag morgen/ formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 2 C
Vorup FB 1 C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
SIF Assentoft 1 C

U9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag middag

Teamname LVL Logo Club
Kristrup Boldklub 1 B Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 C Kristrup Boldklub

U9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag middag

Teamname LVL Logo Club
Hornbæk SF 1 B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening

U9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag middag

Teamname LVL Logo Club
Hornbæk SF 1 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening

U10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft B Randers Sø
SIF Assentoft 1 C Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF (GUL) B Bredballe If

U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club

U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag middag

Teamname LVL Logo Club

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag middag

Teamname LVL Logo Club

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag middag

Teamname LVL Logo Club

U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
NV Djurs C
NV Djurs A
NV Djurs B

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Gødvad drengene B Gødvad Drengene

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: mandag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Kolind C

U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag middag

Teamname LVL Logo Club
Gl. Estrup Gartneri B Auning Idrætsforening
Kolind C Kolind

U15 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag aften

Teamname LVL Logo Club
Team WALS
Gl. Estrup Gartneri 1 B Auning Idrætsforening

U15 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag aften

Teamname LVL Logo Club
TRIF 3 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Liverpools drenge C
Gl. Estrup Gartneri 2 C Auning Idrætsforening
TRIF 1 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF 2 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Salling IF B Skive IK Logo Skive IK

U16 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag aften

Teamname LVL Logo Club
Lions A

U10 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sif Assentoft 1 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Sif Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Sif Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag morgen/ formiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag morgen/ formiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag morgen/ formiddag

Teamname LVL Logo Club
NV Djurs C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
If alliancen B If Alliancen

U8 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tirsdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Helsted B Helsted Fremad If

U12 PIger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
NV Djurs 1 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Helsted Pigerne B Helsted Fremad If
IF Alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen
NV Djurs 2 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 29
Last signup
Friday, December 3, 2021

Organisation
SIF Assentoft
Place
Assentofthallerne
Address
Stadionvej 41
Postalcode
8960
City
Randers SØ
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
siffodboldassentoft@outlook.dk
Dansk Revision/ Interfjord cup 2021 map

Tournament overview