B 67 cup 2022

U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13 og U14

Program udsendes ca. 1 uge før stævnet på staevner.dk

Stævnet er til B/C niveau hold. Det er muligt for pige hold at deltage i en række lavere, hvis ønskes.

Der er guldmedalje og slikpose til alle i rækkerne U6 til U9.

Der er præmier til hold i finalepuljen i rækkerne U10 til U14

Spørgsmål kan rettes til Kim Gejbøl 25 53 58 58.

BETALING FORGÅR VIA BANK PÅ DISSE OPLYSNINGER 6610 - 0010143322

Tilmeldingen er først endelig, når der er blevet betalt...

Vi glæder os til at se jer alle.

Med de bedste sportslige hilsner Stævneudvalget i B.67

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed B/C 6 300 Lørdag fra kl. 0800 5 0
U7 Mixed B/C 6 300 Lørdag fra kl. 0800 1 0
U8 Mixed B/C 8 350 Lørdag 2 0
U9 Mixed B/C 8 350 Lørdag 2 0
U10 Mixed B/C 8 350 Lørdag 7 0
U11 Mixed B/C 6 350 Lørdag 5 0
U12 Mixed B/C 6 350 Lørdag 3 0
U13 Mixed B/C 6 350 Lørdag 3 0
U14 Mixed B/C 6 350 Lørdag 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag fra kl. 0800

Teamname LVL Logo Club
FEH B Haarby
FEH C Haarby
FEH B Haarby
B1913 Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913

U7 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag fra kl. 0800

Teamname LVL Logo Club
Mg & Bk piger U7/U8 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U8 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
ØB United B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
ØB City C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub

U9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Dalum if u10 piger C Dalum IF Logo Dalum IF
Mg&Bk B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U10 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Marienlyst C
Otterup C
Egebjerg fodbold U10 C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
S.f.B 1 B S.f.b
S.f.B 1 B S.f.b
Bredballe IF (GUL) B Bredballe IF Logo Bredballe IF

U11 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Otterup A
Otterup B
Sfb B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Dalum IF C Dalum IF Logo Dalum IF
Egebjerg fodbold U11 C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold

U12 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
kerteminde 1 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
kerteminde 3 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
kerteminde 2 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U13 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
B67 1 B B.67 Logo B.67
Dalum IF B Dalum If
B67 2 B B.67 Logo B.67

U14 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Fjordager Fantastico B Fjordager IF Logo Fjordager IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
February 12 2022
Last signup
Friday, February 4, 2022

Organisation
B.67
Place
FKS Hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
kimgejbolb67@gmail.com
B 67 cup 2022 map

Tournament overview