Aluline Cup 2021

Aluline Cup 2021

Tølløse Boldklub inviterer til Aluline Cup 2021
Indendørsstævne fra 26. november til 28. november 2021

Aluline Cup er et indendørsstævne som afvikles i Tølløse Hallen.

Alle hold er garanteret minimum 4 kampe á 7 minutter
Stævnet er IKKE niveauinddelt men et breddestævne
Pokaler til alle fra U5 til U10. Fra U11 er der pokal til 1. og 2. pladsen.

Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til 14. november 2021

Ved fyldte rækker kan tilmelding lukkes tidligere.

Fredag Lørdag Søndag
U13 Drenge U5 Mix U8 Drenge
U14 Drenge U6 Mix U9 Drenge
U15 Piger U7 Mix U10 Drenge
U11 Drenge U10 Piger
U12 Drenge U16 Drenge
U15 Drenge

https://staevner.dk/T17175/aluline-cup-2021

Tilmeldingsgebyr 400 kr. pr. hold (U5-U10), 425 kr. pr. hold (U11 og opefter). Gebyret skal indbetales senest d. 14. november 2021,
til konto 0521-0000284682 eller mobilepay 907366. Tilmelding er først
gyldig efter indbetaling. 
Programmet forventes sendt på mail til de tilmeldte 21. november 2021.

Vi følger DBU's officielle indendørs regler.

Adresse: Tølløse Hallen, Sportsvej 2, 4340 Tølløse

Spørgsmål vedr. Aluline Cup sendes til tbkstaevner@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mix Mixed 6 (spiller 1/2 bane) 400 Lørdag 8 0
U9 Drenge Male 8 400 Søndag 6 0
U14 Drenge Male 6 425 Fredag 4 0
U11 Drenge Male 7 425 Lørdag 10 0
U10 Drenge Male 7 400 Søndag 10 0
U12 Drenge Male 7 425 Lørdag 5 0
U8 Drenge Male 8 400 Søndag 6 0
U13 Drenge Male 7 425 Fredag 9 0
U15 Piger Female 7 425 Fredag 0 0
U15 Drenge Male 7 425 Lørdag 1 0
U5 Mix Mixed 6 (spiller 1/2 bane) 400 Lørdag 2 0
U7 MIX Mixed 8 400 Lørdag 2 0
U10 piger Female 7 400 Lørdag/Søndag 0 0
U16 Drenge Male 7 425 Søndag eftermiddag 1 0

Signetud teams

U6 Mix 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse 1 B
Tølløse 2 B
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Næstved IF C Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved if 1 C Næstved IF Logo Næstved IF

U9 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vemmelev
FC Lejre 1 C Fc Lejre
FC Lejre 2 C Fc Lejre
B73 Slagelse B73 Slagelse
Jernløse BK Jernløse Bk
Jernløse BK Jernløse Bk

U14 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Vemmelev A
Ugens Hold A
Amager All-Stars B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Tuse B

U11 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BK Skjold 2011e B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Friheden 2011 B Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Lynge-Broby IF 1 Lynge-Broby If
Lynge-Broby IF 2 Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Team Slagelse B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Skælskør 1 B
Skælskør 2 B
TBK 3 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U10 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Gundsølille C Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsølille 2 Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk 1 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 2 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 3 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Jyllinge1 C Jyllinge
Jyllinge2 C Jyllinge Fc
Holbæk 4
Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U12 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Skensved U12 Skensved IF Logo Skensved IF
Roskilde KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Teamtelt
Sneglene B Tuse IF Logo Tuse IF
TBK 7 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U8 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Rebæk 1 Rebæk
Rebæk 1 Rebæk
Solrød FC 1 B Solrød FC Logo Solrød FC
Kirke Hyllinge IF Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF

U13 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Stenlille IF C Stenlille IF Logo Stenlille IF
Tølløse Tigers C Tbk
Tølløse Panthers C Tbk
Tølløse Lions Tbk
Slagelse Drengene B
KHIF Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
FC Wallet Rats B

U5 Mix 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 1 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U7 MIX 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/Søndag

Teamname LVL Logo Club

U16 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Held
26. - November 28 2021

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Unknown
Aluline Cup 2021 map

Tournament overview