TPI REMA 1000 CUP 2022

KOM TIL ODENSE d. 14-16 eller 21-23 januar 2022.

Vær med i en af Danmarks største klub arrangementer.
Stævnet med de mange stolte traditioner. De sidste 5 år har mere end 400 hold fra hele landet deltaget 2016 var rekord år med 460 hold

HUSK NU!! at angive alle kontakt oplysninger ved tilmelding
I rækkerne drenge U8 + drenge/piger U9-U16 går alle hold videre til A+B gruppe/slut-spil hvis nok tilmeldt!!
Vi starter med kvalifikations puljer, så angiv niveau.
Vi tager selvfølgelig hensyn til indplacering af hold med stor afstand til Odense.
Alle kan i A+B gruppe/slut-spillet SELV afgøre deres skæbne
Pigehold er velkommen til at deltage i drengerækker 1 årgang under deres egen.

Facts:

• FYNS største åbne stævne
• Flotte præmier til alle finale hold.
• Der spilles i 2 sammenhængene haller
• Stævnet afvikles over 2 weekender.
• Alle årgange færdig spilles samme dag.
• Spilledato og ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange.
• Mulighed for overnatning og bespisning
• Medaljer til alle i årgangene U5,U6,U7,U8 og U9
• INGEN spilledato'er konflikter med DBU-Fyn stævner!! - så tilmeld jer
• Der spilles efter egne regler, bl.a. må der max bruges en kvartals/dispensationspiller pr. hold

Overnatning og bespisning:

Der er gode muligheder for overnatning og bespisning.
Så lav en fodbold tur ud af det og kom og besøg os.
Vi har en super kunstoft bane i forbindelse med anlægget som må benyttes til træning og kampe.

Inden længe kommer der mere info på vores hjemmeside:

• Stævne regler
• Muligheder for overnatning og bespisning
• Se resultater og billeder fra tidligere år

På vores hjemmeside ligger også en skabelon/beskrivelse af A-B gruppe/slut-spillet.
se mere på vores hjemmeside: www.tpi.dk/fodbold/tpi-cup

Kontakt:

Uffe Strunk - 60672245 – TPICUP22@gmail.com
Pris pr. 3 mands/pode hold 200 kr. (slik og medaljer til alle)
Pris pr. ungdomshold (U8-U19)er 375 kr.
Pris pr. Herresenior 600 kr. (Pengepræmier)
Pris pr. Damesenior 400 kr. (Pengepræmier)
Kontonr.:3578-0016884251
Mobilpay via 60672245

HUSK nu at angive ID nr. eller klub og årgang ved betaling.
Mulighed for at betale ved ankomst (Kontant eller MobilePay)
VÆR DOG OPMÆRKSOM PÅ AT U17 & U19 DRENGE og SENIOR
SKAL BETALE VED TILMELDING eller SENEST 5/1-2022!
Dette er for at undgå hold som bare udebliver til STOR gene for både os og de andre hold.
Det er et KRAV at der er angivet et telefonnummer som benyttes

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U17 Drenge Male 4 375 Fre 14/1 18-22 8 0
U19 drenge Male 4 375 Fre 14/1 20-24 3 0
U13 drenge Male 4 375 Lør 15/1 09-14 2 0
U14 drenge Male 4 375 Lør 15/1 11-19 8 0
U15 drenge Male 4 375 Lør 15/1 15-23 8 0
U8 drenge Male 5 375 Søn 16/1 09-15 9 0
U9 pige Female 5 375 Søn 16/1 12-16 0 0
U12 drenge Male 4 375 Søn 16/1 12-19 3 0
Herre Senior Male 4 600 Fre 21/1 18-24 2 0
Dame Senior Female 4 400 Fre 21/1 18-24 1 0
U9 drenge Male 5 375 Lør 22/1 08-16 8 0
U10 drenge Male 4 375 Lør 22/1 11-19 13 0
U11 drenge Male 4 375 Lør 22/1 14-21 2 0
U15 piger Female 4 375 Lør 22/1 16-21 0 0
U16 piger Female 4 375 Lør 22/1 17-22 0 0
U6 drenge Male 3 200 Søn 23/1 09-14 0 0
U7 drenge Male 3 200 Søn 23/1 11-16 4 0
U8 Piger Female 3 200 Søn 23/1 11-16 2 0
U13 piger Female 4 375 Søn 23/1 13-18 2 0
U14 piger Female 4 375 Søn 23/1 14-19 1 0

Signetud teams

XX 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U17 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre 14/1 18-22

Teamname LVL Logo Club
Team Sputnik A
Tekkerz09 A

U19 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre 14/1 20-24

Teamname LVL Logo Club
EUX Flasketømrer B Krfk
Tarpgaard A/S A

U13 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør 15/1 09-14

Teamname LVL Logo Club
Søndersø Boldklub B Søndersø Boldklub

U14 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør 15/1 11-19

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 5 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 A Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby A Næsby

U15 drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør 15/1 15-23

Teamname LVL Logo Club
Vejle drenge A
Dalum IF 1 A
Dalum IF 2 A
GYLFIS AKADEMI A Privat Hold
Dalum IF 3 A

U8 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn 16/1 09-15

Teamname LVL Logo Club
Næsby A A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby C C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
ØB United B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
ØB City C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Otterup C
Thurø Boldklub B

U9 pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn 16/1 12-16

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn 16/1 12-19

Teamname LVL Logo Club
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 3 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

Herre Senior 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre 21/1 18-24

Teamname LVL Logo Club
all star A

Dame Senior 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre 21/1 18-24

Teamname LVL Logo Club

U9 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør 22/1 08-16

Teamname LVL Logo Club
Mg&Bk B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Næsby Boldklub B Odense
Næsby Boldklub C Odense
Aarup BK B Aarup Bk

U10 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør 22/1 11-19

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub B B Odense Sv
Aarup bk A Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 3 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Hjerting IF 1 B Hjerting Idrætsforening
Hjerting IF 2 B Hjerting Idrætsforening
VBA sort A Vba
VBA gul A Vba

U11 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør 22/1 14-21

Teamname LVL Logo Club
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U15 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør 22/1 16-21

Teamname LVL Logo Club

U16 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør 22/1 17-22

Teamname LVL Logo Club

U6 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn 23/1 09-14

Teamname LVL Logo Club

U7 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn 23/1 11-16

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn 23/1 11-16

Teamname LVL Logo Club

U13 piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn 23/1 13-18

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF 1 A Dalum
Dalum IF 2 Dalum

U14 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn 23/1 14-19

Teamname LVL Logo Club
Dalum A Dalum

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
14. - January 23

Organisation
Tarup Paarup IF
Place
Paarup Hallerne
Address
Paarupvej 21
Postalcode
5210
City
Odense NV
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
TPICUP22@gmail.com
TPI REMA 1000 CUP 2022 map

Tournament overview