Løjt Super Brugsen Julestævne 2021

Løjt Super Brugsen Julestævne 2021 ,

Løjt IF Håndbold & Super Brugsen Løjt,

afholder Super Brugsen Løjt Julestævne 2021

i Løjt hallerne ved Aabenraa, Sønderjylland.

Dette er 7. år vi afholder vores meget populære stævne,

vi glæder os til at se jer i Løjt igen

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mix Mixed 8 495 Lørdag 11.12.2021 kl. 09.00 5 0
U7/U8 Mixed A 8 495 Lørdag 11.12.2021 Formiddag 15 0
U7/U8 Mixed B 8 495 Lørdag 11.12.2021 Formiddag 2 0
U7/U8 Mixed C 8 495 Lørdag 11.12.2021 Formiddag 5 0
U9 Piger Female A 10 695 Lørdag 18.12.2021 Formiddag 5 0
U9 Piger Female B 10 695 Lørdag 18.12.2021 Formiddag 2 0
U9 Piger Female C 10 695 Lørdag 18.12.2021 Formiddag 2 0
U9 Drenge Male A 10 695 Lørdag 18.12.2021 Formiddag 7 0
U9 Drenge Male B 10 695 Lørdag 18.12.2021 Formiddag 0 0
U9 Drenge Male C 10 695 Lørdag 18.12.2021 Formiddag 3 0
U11 Piger Female A 10 695 Søndag 19.12.2021 Morgen/Formiddag 12 0
U11 Piger Female B 10 695 Søndag 19.12.2021 Morgen/Formiddag 3 0
U11 Piger Female C 10 695 Søndag 19.12.2021 Morgen/Formiddag 5 0
U11 Drenge Male A 10 695 Søndag 19.12.2021 Middag/Eftermiddag 11 0
U11 Drenge Male B 10 695 Søndag 19.12.2021 Middag/Eftermiddag 0 0
U11 Drenge Male C 10 695 Søndag 19.12.2021 Middag/Eftermiddag 4 0
U13 Piger Female A 12 695 Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag 3 0
U13 Piger Female B 12 695 Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag 1 0
U13 Piger Female C 12 695 Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag 3 0
U13 Drenge Male A 12 695 Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag 6 1
U13 Drenge Male B 12 695 Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag 2 0
U13 Drenge Male C 12 695 Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag 3 0
U15 Piger Female A & B 12 695 Fredag 17.12.2021 Kl. 17.00-22.00 1 0
U15 Drenge Male A & B 12 695 Fredag 17.12.2021 Kl. 17.00-22.00 3 0

Signetud teams

U6 Mix 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 11.12.2021 kl. 09.00

Teamname LVL Logo Club
Starup B Starup UIF Logo Starup UIF
Starup B Starup UIF Logo Starup UIF
OJHK U6 C
Fredericia HK U6 B

U7/U8 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 11.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club
U8 Sundeved HK C Sundeved
Sundeved HK A Sundeved Hk
TMT Håndbold Ungdom B Tønder SF Logo Tønder SF
TMT Håndbold Ungdom Tøn
Starup Uif A
Sundeved HK C Sundeved Hk
Rødekro-Aabenraa Håndbold A
Rødekro-Aabenraa Håndbold B
Rødekro-Aabenraa Håndbold (Rødekro) B
BBI/ SC Saxburg 1 B Bbi/sc Saxburg

U7/U8 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 11.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Starup Uif C
Fredericia HK U8

U7/U8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 11.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF B Løjt IF Logo Løjt IF
Rødekro-Aabenraa Håndbold (Rødekro) B
BBI/ SC Saxburg 2 B Bbi/sc Saxburg
OJHK U7/8 C Over Jerstal Håndboldklub
Fredericia hk u7 B

U9 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club
U9 piger Vojens HF C Vojens Hf
U9 Sundeved HK piger C Sundeved Hk
Løjt IF 2 C Løjt IF Logo Løjt IF
Rødekro-Aabenraa Håndbold (Rødekro) B
BBI/ SC Saxburg C Bbi/sc Saxburg

U9 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sommersted C Sommersted IF Logo Sommersted IF

U9 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Løjt if B Løjt IF Logo Løjt IF
OJHK U9 C Over Jerstal Håndboldklub

U9 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sundeved HK U9 Drenge C Sundeved
Starup A Starup UIF Logo Starup UIF
Starup C Starup UIF Logo Starup UIF
Sommersted C Sommersted IF Logo Sommersted IF
U9 drenge A A Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening Logo Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening
BBI/ SC Saxburg B Bbi/sc Saxburg
TMT Håndbold Ungdom A Tønder SF Logo Tønder SF

U9 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Vidar-Ulkebøl Håndbold C Sønderborg
Løgum IF C Løgum If
Løgum IF C Løgum If

U11 Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 19.12.2021 Morgen/Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Dybbøl IU B Dybbøl Iu
Dybbøl IU B
VHK 1 A Vejle Håndboldklub
Rødekro-Aabenraa Håndbold A Rødekro-Aabenraa Håndbold
Rødekro-Aabenraa Håndbold B Rødekro-Aabenraa Håndbold
Hold 3 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
hold 2 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
THK C Team Haderslev KFUM Logo Team Haderslev KFUM

U11 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 19.12.2021 Morgen/Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Vejen HK 1 B Vejen håndboldklub Logo Vejen håndboldklub
hold 1 A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
THK 1 B Team Haderslev KFUM Logo Team Haderslev KFUM

U11 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 19.12.2021 Morgen/Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Vojens Håndboldforening B Vojens Håndboldforening Logo Vojens Håndboldforening
Løjt IF C Løjt IF Logo Løjt IF
Vejen HK 2 C Vejen håndboldklub Logo Vejen håndboldklub
VHK 2 C Vejle Håndboldklub
THK 3 C Team Haderslev KFUM Logo Team Haderslev KFUM

U11 Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 19.12.2021 Middag/Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Team Erling A Vejle
Bov IF C BOV IF Logo BOV IF
Starup UIF C Starup UIF Logo Starup UIF
Vidar-Ulkebøl Håndbold A Sønderborg
U11 drenge C C Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening Logo Hjordkær Ungdoms- & Idrætsforening
Fredericia HK 1 A Fredericia Hk
Fredericia HK C Fredericia Hk
Rødekro-Aabenraa Håndbold A Rødekro-Aabenraa Håndbold
Rødekro-Aabenraa Håndbold B Rødekro-Aabenraa Håndbold
Rødekro-Aabenraa Håndbold C Rødekro-Aabenraa Håndbold
OJHK U11 C Over Jerstal Håndboldklub

U11 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 19.12.2021 Middag/Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 19.12.2021 Middag/Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Broager C Broagerlands U&if
Løjt IF C Løjt IF Logo Løjt IF
Tinglev SV C Tinglev Sv
BBI-SC Saxburg Bülderup C Bylderup-Bov

U13 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Starup uif u13 piger C Starup UIF Logo Starup UIF
Sommersted C Sommersted IF Logo Sommersted IF

U13 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF B Løjt IF Logo Løjt IF

U13 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Vojens Håndboldforening C Vojens Håndboldforening Logo Vojens Håndboldforening
Tinglev sv C Tinglev
Toftlund IF C Toftlund Idrætsforening Logo Toftlund Idrætsforening

U13 Drenge 4 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Team nøs B Starup UIF Logo Starup UIF
Team nøs 2 C Starup UIF Logo Starup UIF
Rødekro-Aabenraa Håndbold B Rødekro-Aabenraa Håndbold
OJHK U11 C Over Jerstal Håndboldklub

U13 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Handball Sport Verein Hamburg B
BBI/ SC Saxburg C Bbi/sc Saxburg

U13 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 18.12.2021 Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Toftlund IF C Toftlund Idrætsforening Logo Toftlund Idrætsforening
Sommersted B Sommersted IF Logo Sommersted IF
Løgum IF C Løgum If

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17.12.2021 Kl. 17.00-22.00

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17.12.2021 Kl. 17.00-22.00

Teamname LVL Logo Club
Løjt IF B Løjt IF Logo Løjt IF
Bov IF B BOV IF Logo BOV IF
Løgum IF B Løgum If

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
11. - December 19 2021
Last signup
Wednesday, December 1, 2021

Organisation
No Club
Place
Løjt Idrætsanlæg
Address
Løjt Skolegade 17
Postalcode
6200
City
Aabenraa
Sport
Handball
Type
Indoor tournament

Organisermail
jp@sportogpromotion.dk
Løjt Super Brugsen Julestævne 2021 map

Tournament overview