REMA 1000 SIF CUP 2022

AFLYST GRUNDET COVID-19!!!!!!

Strib IF byder velkommen til vores traditionsrige indendørsstævne i Strib Fritidscenter den 07 - 09. januar 2022.

Stævnet afvikles i 2 haller og vi garanterer mange kampe. FBU dommere i alle rækker sikrer en fair og sportslig afvikling. Præmier til de 3 bedste i hver række. Der er en pose med frugt, slik, chips m.m. til ALLE deltagere.

Holdene inddeles i puljer efter niveau og derfor er dette vigtig information ved tilmelding.

U10-U16: i alt 7 personer pr. hold (4 spillere på banen + 3 udskiftere)

Tilmeldingsgebyr på 400 kr. pr. hold.
Først når holdet har fået en bekræftelse via Staevner.dk, skal der indbetales via mobilepay 38047 med tydelig angivelse af klubnavn og den række man ønsker at deltage i.

Orientering vedr. COVID-19
Vi føler situationen omkring COVID-19 og vi afvikler stævnet indenfor de til den tid gældende COVID-19 restriktioner og retningslinjer.  Vi forholder os retten til at ændre i turneringsstrukturen såfremt dette er påkrævet af hensyn til et evt. forsamlingsloft. Nærmere information vil følge sammen med program og diverse info om stævnet senere.

Har du spørgsmål kan du kontakte Marlene på 20 12 97 56.

Vi glæder os til at byde masser af piger, drenge og trænere velkommen til REMA 1000 SIF cup 2022.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U16 (2006) drenge (400) Male A-B-C 4 400 Fredag eftermiddag/aften 10 1
U15 (2007) drenge (400) Male A-B-C 4 400 Fredag eftermiddag/aften 7 0
U15 (2007) piger (400) Female A-B-C 4 400 Fredag eftermiddag/aften 6 0
U10 (2012) drenge (400) Male A-B-C 4 400 Lørdag formiddag 18 0
U10 (2012) piger (400) Female A-B-C 4 400 Lørdag formiddag 4 0
U14 (2008) drenge (400) Male A-B-C 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 8 0
U14 (2008) piger (400) Female A-B-C 4 400 Lørdag eftermiddag/aften 8 0
U11 (2011) piger (400) Female A-B-C 4 400 Søndag formiddag 7 0
U11 (2011) drenge (400) Ledige pladser i A-rækken Male A-B-C 4 400 Søndag formiddag 25 3
U12 (2010) piger (400) Female A-B-C 5 400 Søndag eftermiddag 5 0
U13 (2009) piger (400) Female A-B-C 4 400 Søndag eftermiddag 5 0

Signetud teams

U16 (2006) drenge (400) 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Morud IF A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Strib Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 2 B
Strib IF 3 B Strib IF Logo Strib IF
Boldhenterne C Vamdrup If

U15 (2007) drenge (400) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 Strib IF Logo Strib IF
Otterup B&IK B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Strib IF 3 B Strib IF Logo Strib IF
Rolfsted A

U15 (2007) piger (400) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Strib B Strib IF Logo Strib IF
Dalum 1 B
Dalum 2 C
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
årslev B
årslev C

U10 (2012) drenge (400) 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Bredballe IF (GUL) B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe IF (Grøn) C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Strib C
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF
Middelfart 1 B Middelfart Mg & Bk
Middelfart 2 B Middelfart Mg & Bk
Middelfart 3 C Middelfart Mg & Bk
Aarup BK 1 B Aarup Bk 1
Aarup BK 2 B Aarup Bk 2
Sanderum C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Dalum IF B Dalum If
Dalum IF 2 C Dalum If
Erritsø GIF C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF

U10 (2012) piger (400) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Strib C
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF

U14 (2008) drenge (400) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 C Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
B.B B
Krabberne FC B Billund
Strib 3 C Strib IF Logo Strib IF
Næsbydrengene B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Drengene fra næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
The Cookies A

U14 (2008) piger (400) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Strib C Strib IF Logo Strib IF
Dalum 1 A Dalum If
Dalum 2 A Dalum If
Dalum C Dalum If
Dalum 4 C Dalum If
FC GOG/Jelling SF B Fc Gog

U11 (2011) piger (400) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 C Strib IF Logo Strib IF
Dalum IF 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dragør U10/U11 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør U10/U11 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

U11 (2011) drenge (400) Ledige pladser i A-rækken 18 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
MG&BK 1 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 3 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Strib 1 C Strib IF Logo Strib IF
Svendborg C Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
BM 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM 3 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Stenstrup IF C Stenstrup If
Dalby GF 1 A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
SSIF C Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening
Hedensted Centret B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Aarup BK B Aarup Bk
Aarup BK B Aarup Bk
Stenstrup IF (1) C Stenstrup If
Odense S A

U12 (2010) piger (400) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Strib C Strib IF Logo Strib IF
Team Vejle A
Dalum u12 (1) A Dalum
Dalum u12 (2) A Dalum

U13 (2009) piger (400) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Korup/Ubberud C Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Strib Strib IF Logo Strib IF
Team First Lease / Autohuset Vestergaard B
Dalum 2 B Dalum

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
7. - January 9
Last signup
Thursday, December 30, 2021

Organisation
Strib IF
Place
Strib IF (SIF)
Address
Ny Billeshavevej 1-3
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
maa@andersenhus.dk
REMA 1000 SIF CUP 2022 map

Tournament overview