Thisted Indoor 2022 - Jubilæumsstævne

Stævnet afvikles d. 25 - 27 februar 2022

Betaling v. tilmelding på 9124-0000315532 - **Tilmelding er først gældende når betaling er gennemført**

Vi glæder os til at byde velkommen til vores 10. udgave af Thisted Indoor Ungdomsstævne fra d. 25 - 27 februar 2022 i ThyHallerne. Vores jubilæums-stævne !! Vi lover at det selvfølgelig skal fejres. Vi glæder os til 3 fodbold-fest dage,med masser af mål,underholdning, spænding,temperament, godt humør og rigtig god stemning i hallerne.

Så kom og vær' en del af vores fodboldfest .... sidste år havde vi 136 hold med i ungdomsturneringen!

Der vil traditionen tro være masse af billeder, video løbende fra stævnet,både på Facebook og på vores Instagram. Der vil naturligvis være live-stream fra finalekampe via vores Facebook side, og spillerpræsentation ved præmie uddeling.

Planen er:

Fredag aften: Kampe for U15/16 piger + U15 drenge +  U17 drenge

Lørdag:  Kampdag for drengehold U9 - U14

Søndag: Kampdag for pigehold U9 - U14 + Mix hold U6 + U7 - U8 drenge

Betaling v. tilmelding på 9124-0000315532 - **Tilmelding er først gældende når betaling er gennemført**

Ved afbud senest 7dage før stævneafvikling - refunderes tilmeldingsgebyret ikke**

Evt. spørgsmål rettes til Lars Lukassen Ravnsmed: 41832988

På glædeligt gensyn til Thisted Indoor.

Følg os på Facebook: Thisted Indoor

Instagram: thisted_indoor

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 - Mix Mixed 5 250,- Søndag 3 0
U15 - Drenge Male A 6 375,- Fredag aften 7 0
U14 - Drenge Male A 6 375,- Lørdag 11 0
U13 - Drenge Male A 6 375,- Lørdag 7 0
U12 - Drenge Male A 6 375,- Lørdag 13 0
U10 - Drenge Male A 6 375,- Lørdag 20 0
U9 - Drenge Male A 6 375,- Lørdag 14 0
U15 / U16 - Piger Female A 6 375,- Fredag aften 1 0
U9 - Piger Female A 6 375,- Søndag 0 0
U10 / 11 - Piger Female A 6 375,- Søndag 8 0
U17 - Drenge Male A 6 500,- Fredag aften 8 0
U11 - Drenge Male A 6 375,- Lørdag 14 0
U8 - Piger Female 6 250,- Søndag 0 0
U13 Female B 6 375,- Søndag 0 0
U13 - Piger Female A 6 375,- Søndag 2 0
U12 - Piger Female A 6 375,- Søndag 15 0
U8 - Drenge Male 6 250,- Søndag 8 0
U11 - Piger Female A 6 375,- Søndag 1 0
U 15 Drenge Male B 6 375,- Fredag aften 7 0
U 14 Drenge Male B 6 375,- Lørdag 12 0
U 13 Drenge Mixed B 6 375,- Lørdag 5 0
U 12 Drenge Male B 6 375,- Lørdag 3 0
U 10 Drenge Male B 6 375,- Lørdag 0 0
U 15/16 Piger Female B 6 375,- Fredag aften 0 0
U 9 Drenge Male B 6 375,- Lørdag 0 0
U 9 Piger Female B 6 375,- Søndag 0 0
U 10/11 Piger Female B 6 375,- Søndag 0 0
U 17 Drenge Male B 6 500 Fredag aften 1 0
U 11 Drenge Male B 6 375,- Lørdag 1 0
U 13/14 Piger Female B 6 375,- Søndag 0 0
U 12 Piger Female B 6 375,- Søndag 0 0
U 11 Piger Female B 6 375,- Søndag 0 0
U 14 Piger Female A 6 375,- Søndag 4 0
U 14 Piger Female B 6 375,- Søndag 0 0
U7 - Drenge Male 5 250,- Søndag 0 0

Signetud teams

U6 - Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U15 - Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Team Easy On A Lemvig
HVA Sydthy B Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
HVA Sydthy C Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
Løgstør IF 1 B Løgstør
Løgstør IF 2 Løgstør
Daddy Deans Drømmehold B

U14 - Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team United
Thisted Blå A Thisted
Thisted Rød B Thisted
TFC-14 B Thisted FC Logo Thisted FC
Sundby Thy Gulvmontering B Thisted
Løgstør IF B Løgstør
Hva Sydthy 2 C Vestervig - Agger Idrætsforening Logo Vestervig - Agger Idrætsforening
Sjoldby 1 Koldby
Sjoldby 2 A Koldby
Sjoldby 3 B Koldby

U13 - Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Øster Han Herred B Øhh
Farsø Ullits IK B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
FS Midtthy 1 B Snedsted GIF Logo Snedsted GIF
FS Midtthy 2 C Snedsted GIF Logo Snedsted GIF
Sjoldby B Koldby
Thisted FC - Lions B Thisted FC Logo Thisted FC

U12 - Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Farsø Ullits IK B Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub
Viborg ff A Viborg
Viborg ff 2 C Viborg
Mejdal Halgård United B Mejdal Halgård Fodbold
Hva sydthy 2 B Hurup Thy
Hva Sydthy 1 B Hurup Thy

U10 - Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Jetsmark IF 1 A Pandrup
Jetsmark IF 2 B
Thisted FC 1 A
Thisted FC 2 B
Thisted FC 3 B
HVA Heroes B Hva Sydthy
AAIF 1 B Aabybro IF Logo Aabybro IF
AAIF 2 C Aabybro IF Logo Aabybro IF
Måbjerg Y C Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
MCH drengene C
Holstebro Boldklub A Poul Kirkegaard
Løgstør IF A

U9 - Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Hva sydthy B
Måbjerg A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Jetsmark IF C Jetsmark IF Logo Jetsmark IF
Hammerum IF A Hammerum Idrætsforening Logo Hammerum Idrætsforening
Thisted FC B Thisted
Herning Fremad B Herning Fremad Logo Herning Fremad
IF Nordthy B
Thisted Blå B
HVA 2 B
Skive IK B Skive IK Logo Skive IK
St. Restrup IF (U8) B

U15 / U16 - Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Napoli Q A Morten Binderup

U9 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 / 11 - Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
De Gule Bier C Skive Ik
Hva sydthy B
Mads's piger A
FCB B
HVA Sydthy U9/10 B Hurup Thy

U17 - Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
HVA Sydthy U-16 B Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
Sparklitmøller A Thisted FC Logo Thisted FC
Team LA Travel A
Lyngs YNWA A
THYSE A

U11 - Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC - blue A Thisted Fc
Thisted fc - red A Thisted Fc
Thisted FC - white B Thisted Fc
Thisted FC - green B Thisted Fc
Svenstrup Godthåb IF C Svenstrup/Godthåb Fodbold Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Skive IK 1 B
Skive IK 2 C

U8 - Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U13 - Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Skibsby-Højene IF A Skibsby-Højene If
Fire Girls B

U12 - Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
De seje piger De Seje Piger
HVA Sydthy B Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
Tsv 2 C Tsv
Tsv 1 C Tsv
Vildbjerg sf A
Thisted 1 Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted 2 Thisted FC Logo Thisted FC
Skibsby-Højene IF A

U8 - Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Skive IK - Egeris 1 A Skive IK Logo Skive IK
Skive IK - Egeris 2 B Skive IK Logo Skive IK
Morsø
Thisted Fc 1 A
Thisted fc 2 B
HVA Sydthy A

U11 - Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Løgstør IF B Løgstør

U 15 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Team X Pro B Struer
Team X B Struer
Team X Go C Struer
Thisted Allstars
Lynet mcqueen A Thisted Fc
Fs midthy 2 A
Fs midthy 1 B Fs Midtthy

U 14 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team X Pro B Struer
Team X B Struer
Team X Stars C Struer
Thisted FC A
Team tomat C
Hva Sydthy 1 B Vestervig - Agger Idrætsforening Logo Vestervig - Agger Idrætsforening
FC Bamsefar A
De hemmelige drenge A

U 13 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Thisted FC - Tigers B
Thisted FC - Wolves B Thisted FC Logo Thisted FC

U 12 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg IF B
Hva sydthy 2 B
Hva sydthy 1 B

U 10 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 15/16 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club

U 9 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 10/11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 17 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Pejter Byg A

U 11 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
RHIF C Resen-Humlum IF Logo Resen-Humlum IF

U 13/14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 14 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Team Q B Bjerringbro
THY Tøserne

U 14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U7 - Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
25. - February 27
Last signup
Wednesday, February 23, 2022

Organisation
Thisted FC
Place
Thy Hallen
Address
Lerpyttervej 50
Postalcode
7700
City
Thisted, Nordjylland
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
lars_ravnsmed@hotmail.com
Thisted Indoor 2022 - Jubilæumsstævne map

Tournament overview