Vestjysk Bank Cup 2022

Vestjysk Bank Cup 2022

Vort årlige indestævne i den første weekend af Februar er i år sponsoreret af Vestjysk Bank som sikrer at vi kan tilbyde en hel weekend fyldt med god fodbold for piger og drenge, i alderen U6 til og med U16! Når i som hold tilmelder jer vil i blive opdateret med kampprogrammer, praktiske informationer og andet nyt, helt frem til afviklingen af stævnet!

For at vi kan sammensætte tætte, spændende og udfordrende puljer, beder vi jer om at indikere hvorvidt dét hold i tilmelder er på niveau A eller B - dette bruges som sagt til sammensætning af puljer, men vi spiller naturligvis både A og B slutspil til stævnet!

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Drenge Male A,B 5 325,00 Lørdag 5. feb 3 0
U6 Piger Female A,B 5 325,00 Lørdag 5. feb 0 0
U7 Drenge Male A,B 5 325,00 Lørdag 5. feb 1 0
U7 Piger Female A,B 5 325,00 Lørdag 5. feb 1 0
U8 Drenge Male A,B 7 400,00 Lørdag 5. feb 4 0
U8 Piger Female A,B 7 400,00 Lørdag 5. feb 0 0
U9 Drenge Male A,B 7 400,00 Lørdag 5. feb 2 0
U9 Piger Female A,B 7 400,00 Lørdag 5. feb 0 0
U10 Drenge Male A,B 7 400,00 Lørdag 5. feb 2 0
U10 Piger Female A,B 7 400,00 Lørdag 5. feb 0 0
U11 Drenge Male A,B 6 425,00 Lørdag 5. feb 0 0
U11 Piger Female A,B 6 425,00 Lørdag 5. feb 0 0
U12 Drenge Male A,B 6 425,00 Søndag 6. Feb 1 0
U12 Piger Female A,B 6 425,00 Søndag 6. Feb 1 0
U13 Drenge Male A,B 6 425,00 Søndag 6. Feb 1 0
U13 Piger Female A,B 6 425,00 Fredag 4.Feb 1 0
U14 Drenge Male A,B 6 425,00 Søndag 6. Feb 7 0
U14 Piger Female A,B 6 425,00 Fredag 4.Feb 0 0
U15 Drenge Male A,B 6 425,00 Søndag 6. Feb 1 0
U15 Piger Female A,B 6 425,00 Fredag 4.Feb 0 0
U16 Drenge Male A,B 6 425,00 Søndag 6. Feb 0 0
U16 Piger Female A,B 6 425,00 Fredag 4.Feb 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club
SmidstrupSkærup IF Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening

U6 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club

U7 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club
Jelling A

U7 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club
Bredballe IF Bredballe IF Logo Bredballe IF

U8 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club
Give Fremad C Give Fremad Logo Give Fremad
Give Fremad B Give Fremad Logo Give Fremad

U8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club
Team BFo C Team Bfo
Team BFO 1 B

U9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club
Bredballe IF C Bredballe IF Logo Bredballe IF
Skibet IF C

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 5. feb

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6. Feb

Teamname LVL Logo Club
BP BYG B Grindsted

U12 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6. Feb

Teamname LVL Logo Club
Magic Girls B Ammitsbøl/Egtved Logo Ammitsbøl/Egtved

U13 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6. Feb

Teamname LVL Logo Club
Ammitsbøl/Egtved U13 B Ammitsbøl/egtved U13

U13 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 4.Feb

Teamname LVL Logo Club
Team First Lease / Autohuset Vestergaard B

U14 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6. Feb

Teamname LVL Logo Club
Uhrhøj United B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Krabberne FC B
Bording IF B Bording IF Logo Bording IF
Bording IF B Bording IF Logo Bording IF
SmidstrupSkærup IF B Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening
Bjarne Madsen B
The cookies

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 4.Feb

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6. Feb

Teamname LVL Logo Club
Team WALS A

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 4.Feb

Teamname LVL Logo Club

U16 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 6. Feb

Teamname LVL Logo Club

U16 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 4.Feb

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Held
4. - February 6 2022
Last signup
Tuesday, February 1, 2022

Organisation
FC GOG
Place
Givskud Hallen, Gadbjerg Hallen og Gormshallen
Address
Løveparkvej 2A
Postalcode
7323
City
Give
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
info@vestjyskbankcup.dk
Vestjysk Bank Cup 2022 map

Tournament overview