Lundens indendørs cup 2022 del 2

Lundens indendørs cup 2022 del 2

VIBE MALERFIRMA CUP 2022. DEL 2

Så er Vibe malerfirma cup tilbage, efter en ufrivillig pause

Stævnet spilles i vores hyggelige Hal i Dianalund

LØRDAG DEN 5. Marts 2022

Der spilles i følgende rækker

U6 Drenge og Piger(SPILLER LØRDAG FORMIDDAG)

U7 Drenge og Piger(SPILLER LØRDAG Formiddag)

U11 Drenge C (SPILLER Lørdag)

U12 Drenge A/B (SPILLER Lørdag )

U11 Piger C (SPILLER Lørdag)

U14/U15 DRENGE (SPILLER Lørdag aften)

Præmier:

SUPER FLOTTE STATUETTE TIL ALLE DELTAGERE I U6 og u7

Super flotte statuetter til Nr. 1 & 2 i rækkerne U11, U12 og u14

VED SPØRGSMÅL KONTAKT STÆVNEANSVARLIG

THOMAS WERK 25268903

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 drenge/piger(årg2016) Mixed Bla. 5 350 Lørdag formiddag 9 0
U7 Drenge/Piger(årg2015) Mixed Bla. 5 350 Lørdag formiddag 9 0
U14 Drenge(årg2008) Male A/B 6 450 Lørdag eftermiddag/aften 4 0
U11 Drenge(årg2011) Male C 6 450 Lørdag middag 4 0
U11 Piger(årg2011) Female C 6 450 Lørdag over middag 4 1
U12 Drenge(årg2010) Male A/B 6 450 Lørdag eftermiddag 9 2
U15 Drenge(årg2007) Male Bla. 6 450 Lørdag aften 4 1

Signetud teams

U6 drenge/piger(årg2016) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
HVB 1 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Basserne Dianalund
Næstved IF C Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved IF 1 C Næstved IF Logo Næstved IF
HG 1 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U7 Drenge/Piger(årg2015) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Ørslev C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Dianalund IF 1 C
Dianalund IF 2 C
HG 1
HG 2
Hg 3
HG 4
Mørkøv IF Mørkøv

U11 Drenge(årg2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge(årg2008) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
BB
Dianalund rød/hvid B Dianalund
Dianalund blå A
Gutterne FC A Vemmelev

U11 Drenge(årg2011) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk IF C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Holbæk C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Dianalund IF C Dianalund IF Logo Dianalund IF
Dianalund IF U10 C Dianalund

U11 Piger(årg2011) 1 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag over middag

Teamname LVL Logo Club
Dianalund 1 C

U12 Drenge(årg2010) 2 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM B Kfum's Boldklub Roskilde
Liverpool A Dianalund

U12 Drenge(årg2010) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge(årg2007) 3 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
Dianalund X B Dianalund IF Logo Dianalund IF
Dianalund Y C Dianalund
Malerklatterne B

Oldboys +32 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag fra kl 17:30

Teamname LVL Logo Club

U16 Drenge(årg2006) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
3. - March 5
Last signup
Monday, February 28, 2022

Organisation
Dianalund IF
Place
Holberghallen Dianalund
Address
sømosevej 50
Postalcode
4293
City
Dianalund
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
tajtjwerk@gmail.com
Lundens indendørs cup 2022 del 2 map

Tournament overview