Dansk Revision/ Interfjord cup 2021

SIF Fodbold Assentoft, Dansk Revision Randers og Interfjord inviterer - for 4 gang på 5 år - kun afbrudt af Covid19 - nu igen fodboldglade piger og drenge indenfor til Dansk Revision/Interfjord Cup i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. December 2021. Vi gennemfører en version af Dansk Revision/ Interfjord cup 2021 som i kendte den før Corona - det håber vi ihvertfald på, nu hvor alle restriktioner er bortfaldet. UDSAT TIL 4, 5 & 6 MARTS 2022.

Vi vil selvfølgelig overholde alle fornuftigheder og håber alle vil hjælpe os med at passe på hinanden til afholdelse af et sikkert og dejligt stævne med alle covid19’ spøgelser i baghovedet. Der spilles fra U6 til U16

Vi tilbyder:.

- Personlig pokal til alle i U6-U7

- Personlig pokal til top 3 i U8-U13

- Flotte præmier til top 3 i U14-U16

- Holdpokal til vinderholdene af hver række i U8- U16

- Flotte spurtpræmier

- Alle hold er sikret min. 4 kampe

- Indløb til præmieoverrækkelse med musik og lysshow

Tilmelding sker efter først-til-mølle princippet, og senest tilmelding og betalingsdato er den 4. februar 2022. Forrige år deltog hele 273 hold og der var over 40 hold på  venteliste - så det er med at være hurtigt ude. Til stævnet i mellem jul og nytår 2021 var der tilmeldt 267 hold, med mange hold på ventelist.

Deltagergebyr:

U6-U11: 300 kr. pr. hold

U12-U16: 350 kr. pr. hold

Ved eventuelle spørgsmål kan der rettes henvendelse til: Jesper Pedersen, 5361 1941, Morten Overgaard, 2099 3539 eller på siffodboldassentoft@outlook.dk. Vi glæder os til endnu en fodboldfest i Assentoft hallerne 2022

Med sportslig hilsen

SIF Fodbold Assentoft, Dansk Revision Randers og Interfjord

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed ABC 5 300 Søndag formiddag 42 0
U7 Mixed ABC 5 300 Søndag formiddag 18 0
U8 Male ABC 6 300 Lørdag formiddag 18 0
U9 Male ABC 6 300 Søndag formiddag/middag 19 0
U10 Piger Female ABC 6 300 Fredag eftermiddag/ aften 11 0
U10 Male ABC 6 300 Fredag eftermiddag/ aften 13 0
U11 Male ABC 6 300 Lørdag middag 11 0
U12 Male ABC 6 350 Søndag middag/eftermiddag 34 0
U14 Male ABC 6 350 Fredag aften 15 0
U15 Male ABC 6 350 Lørdag aften 12 0
U16 Male ABC 6 350 Søndag eftermiddag 15 0
U8 Piger Female ABC 6 300 Lørdag formiddag 13 0
U11 Piger Female ABC 6 300 Lørdag formiddag/ middag 6 0
U12 Piger Female ABC 6 300 Fredag eftermiddag/ aften 6 0
U13 Piger Female ABC 6 350 Lørdag eftermiddag 4 0
U14 Piger Female ABC 6 350 Søndag middag/ eftermiddag 6 0
U13 Male ABC 6 350 Lørdag middag 10 0

Signetud teams

U6 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft B Randers Sø
SIF Assentoft C Randers Sø
SIF Assentoft 3 C Randers Sø
AIF/VIF C Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Dronningborg B 1 Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Dronningborg B 2 Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Nørager B C
VRI Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup IF (1)
Lystrup IF (2)
VRI 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Gug 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Hobro IK Hobro Ik
Helsted Fremad IF C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Vivild IF Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Skødstrup A A Skødstrup
Skødstrup B B Skødstrup
Skødstrup A A Skødstrup

U7 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 B Randers Sø
SIF Assentoft 3 C Randers Sø
SIF Assentoft 4 C Randers Sø
Vorup FB 1 Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 3
Lystrup IF 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF 4 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hobro IK Hobro Ik
Skødstrup SF 1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 4 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 5 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U8 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 C Randers Sø
SIF Assentoft 2 Randers Sø
Lystrup IF 1 B
Lystrup IF 2 Lif
Romalt IF 1 B Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt IF 2 B Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt IF C Romalt IF Logo Romalt IF
OIF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Hornbæk SF A Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Hornbæk SF B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Skødstrup SF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
IF Mols C IF Mols Logo IF Mols
Kolind C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Kolind C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Åbyhøj IF B Christoffer Mørk

U9 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
Auning if 1 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Auning IF 2 C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Romalt IF B Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt IF C Romalt IF Logo Romalt IF
Hornbæk SF B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Hornbæk SF C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
IF Alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen
IF Alliancen C IF Alliancen Logo IF Alliancen
HEI1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Måbjerg A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Hammerum IF A Hammerum Idrætsforening Logo Hammerum Idrætsforening
Skødstrup U9 - A A

U10 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 Randers Sø
SIF Assentoft 2 Randers Sø
SIF Assentoft 3 Randers Sø
NV Djurs C Nv Djurs
Helsted Fremad IF C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj B Åbyhøj

U10 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
AIF/VIF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Kristrup B B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup B C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
ØBG Silkeborg A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Skive IK A Skive IK Logo Skive IK
Skive IK B Skive IK Logo Skive IK
Skødstrup SF A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
VRI 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
IF Alliancen C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 1 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
TMG C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Spentrup IF C Spentrup IF Logo Spentrup IF
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF

U12 27 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
SIF Assentoft u11 B Randers Sø
SIF Assentoft u13 piger C Randers Sø
Auning IF 1 B Randers Sø
Auning IF 2 C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Brabrand IF 1 A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 1 B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 1 C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
HGF 1 B
HGF 2 C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Romalt IF B Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt IF 1 C Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt IF 2 C Romalt IF Logo Romalt IF
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
NV Djurs A Nv Djurs
NV Djurs B Nv Djurs
NV Djurs C Nv Djurs
Gødvad drengene B
HSK 1 B
HSK 2 C
The Elves A

U14 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
SIF Assentoft u13 C Randers Sø
Gl Estrup Gartneri B Randers Sø
Kolind/Perstrup IF C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Team Tomat C
Hadsten SK Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Hadsten SK C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Tårnvej Biler B Grindsted Gif

U15 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 3 C Randers Sø
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 B Randers Sø
Gl Estrup Gartneri 1 B Randers Sø
Gl Estrup Gartneri 2 C Randers Sø
Liverpool`s drenge C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Langå IK C Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
Glenns drenge B
AIF/NBK C
Friløberne C Skals
Horsens fS C Horsens FS Logo Horsens FS

U16 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 2 B Randers Sø
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 3 C Randers Sø
SIF Assentoft 4 C Randers Sø
Langå IK C Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
Team LA Travel
Assens IF C Assens IF Logo Assens IF
Moruddrengene A Moruddrengene
Team Gasa A Team Gasa
Team Wals A
Søften GF B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening

U8 Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft Randers Sø
NV Djurs C
Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIF 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Helsted 2 C
Lyseng u8 piger 1 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng u8 piger 2 C IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng u8 piger 3 C IF Lyseng Logo IF Lyseng

U11 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag/ middag

Teamname LVL Logo Club
Lund IF C Randers Sø
NV Djurs C Nv Djurs
Skødstrup SF B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
OIF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
IF Alliancen IF Alliancen Logo IF Alliancen

U12 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft C Randers Sø
NV Djurs B Nv Djurs
NV Djurs C Nv Djurs
Helsted B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Skødstrup SF B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
IF Alliancen IF Alliancen Logo IF Alliancen

U13 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
TRIF B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U14 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/ eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
SIF Assentoft u13 piger B Randers Sø
Hjerm-Linde 1 C Hjerm- Linde
Hjerm-Linde 2 C Hjerm- Linde
Assens IF C Assens IF Logo Assens IF

U13 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B Randers Sø
SIF Assentoft 2 C Randers Sø
SIF Assentoft 3 C Randers Sø
Kolind/Perstrup IF C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
TRIF 1 A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF 2 A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
4. - March 6
Last signup
Friday, February 11, 2022

Organisation
SIF Assentoft
Place
Assentofthallerne
Address
Stadionvej 41
Postalcode
8960
City
Randers SØ
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
siffodboldassentoft@outlook.dk
Dansk Revision/ Interfjord cup 2021 map

Tournament overview