Sparekassen Danmark Cup 2022

Hej Fodboldvenner.

Så har ASV igen fornøjelsen af at invitere til det store indendørs fodboldstævne Sparekassen Danmark Cup og vi håber, at rigtig mange klubber igen i år vil tilmelde sig.

Tilmelding

Din tilmelding er kun gyldig ved indbetaling af startgebyret på konto nr. 9231-3775645635 i Jutlander bank med tydelig angivelse af klub/hold.

Programmet vil først i uge 07 blive tilsendt de tilmeldte hold og være tilgængelig på www.staevner.dk

Ønskes yderligere oplysninger kan i kontakte Kim Bak tlf.: nr. 23967258 eller René Frehm Tif.: nr. 21497076 dagligt efter klokken 16:00 eller via  asvfodboldcup@gmail.com.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Drenge Male B 4 400 kr. Lørdag Morgen 6 0
U9 Drenge Male C 4 400 kr. Lørdag Morgen 0 0
U10 Drenge Male B 4 400 kr. Lørdag middag 1 0
U10 Drenge Male C 4 400 kr. Lørdag middag 1 0
U11 Drenge Male B 4 400 kr. Lørdag middag 4 0
U11 Drenge Male C 4 400 kr. Lørdag middag 5 0
U12 Drenge Male B 4 400 kr. Lørdag eftermiddag 7 0
U12 Drenge Male C 4 400 kr. Lørdag eftermiddag 1 0
U13 Drenge Male B 4 400 kr. Lørdag eftermiddag 1 0
U13 Drenge Male C 4 400 kr. Lørdag eftermiddag 1 0
U14 Drenge Male B 4 400 kr. Lørdag aften 0 0
U14 Drenge Male C 4 400 kr. Lørdag aften 0 0
U15 Drenge Male B 4 450 kr. Fredag aften 0 0
U15 Drenge Male C 4 450 kr. Fredag aften 2 0
U16 Piger Female B 4 450 kr. Fredag aften 0 0
U16 Piger Female C 4 450 kr. Fredag aften 1 0
U15 Piger Female B 4 400 kr. Søndag eftermiddag 0 0
U15 Piger Female C 4 400 kr. Søndag eftermiddag 2 0
U14 Piger Female B 4 400 kr. Søndag eftermiddag 1 0
U14 Piger Female C 4 400 kr. Søndag eftermiddag 0 0
U9 Piger Female B 4 400 Kr. Søndag Middag 0 0
U9 Piger Female C 4 400 Kr. Søndag Middag 3 0
U10 Piger Female B 4 400 Kr. Søndag Middag 0 0
U10 Piger Female C 4 400 Kr. Søndag Middag 0 0
U5 Drenge/Piger Mixed - 3 275 kr. Søndag morgen 5 0
U6 Drenge/Piger Mixed - 3 275 kr. Søndag morgen 10 0
U7 Drenge/Piger Mixed - 3 275 kr. Søndag formiddag 8 0
U8 Drenge/Piger Mixed - 4 400 kr. Søndag middag 7 0

Signetud teams

U9 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Morgen

Teamname LVL Logo Club
Asv C ASV Logo ASV
Ik Rosendal B

U9 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Morgen

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Terndrup/Bælum C Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening

U10 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Asv C ASV Logo ASV

U11 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Helsted Fremad B B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U11 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Asv C ASV Logo ASV
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Helsted Fremad C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U12 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Jarl Arden B IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden
TMG B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Asv B ASV Logo ASV
Terndrup/Bælum A Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening
Soif 1 B Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Soif 2 B Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Soif 3 B Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF

U12 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
TMG C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U13 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Asv B ASV Logo ASV

U13 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Asv C ASV Logo ASV

U14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Friløberne C Skals
Jarl Arden B

U16 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club

U16 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
ASV C ASV Logo ASV

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U15 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Terndrup/Hadsund C Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Middag

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Middag

Teamname LVL Logo Club
Terndrup/Bælum B Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Middag

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Middag

Teamname LVL Logo Club

U5 Drenge/Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
Sjov med bold C ASV Logo ASV
Støvring - Tigerne C Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring - Hajerne C Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Terndrup IF C Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening

U6 Drenge/Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
ASV ASV Logo ASV
Skalborg 1 C Skalborg Sportsklub Logo Skalborg Sportsklub
Skalborg 2 Skalborg Sportsklub Logo Skalborg Sportsklub
Hobro IK Hobro Ik
Gug 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub

U7 Drenge/Piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Aalborg Freja B IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Asv1 ASV Logo ASV
ASV2 ASV Logo ASV
Skødstrup SF 1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hobro IK Hobro Ik
Terndrup C Terndrup Idrætsforening Logo Terndrup Idrætsforening
Bælum/Solbjerg IF C

U8 Drenge/Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
ASV ASV Logo ASV
Skalborg SK C
RKG B Rkg Fodbold
RKG 2 B Rkg Fodbold

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
25. - February 27
Last signup
Wednesday, February 16, 2022

Organisation
ASV
Place
Øster Hurup Multihus og Idrætshal
Address
Langerimsvej 7
Postalcode
9560
City
Hadsund
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
asvfodboldcup@gmail.com
Sparekassen Danmark Cup 2022 map

Tournament overview