NIK CUP 2022

NIK CUP 2022 Vi har hermed fornøjelsen at fremsende indbydelse til årets store indefodboldstævne i Vestfyns Kultur & Idrætscenter Idrætsvej 9 5580 Nørre Aaby Søndag D 6-3-2022 Der spilles i rækkerne U8-U9-U10   Der kan max tilmeldes 2 hold pr Årgang Der spilles i puljer af max 5 hold i hver årgang Alle hold er som minimum Garanteret 4 kampe Pris pr hold er 400 kr. Efter puljekampene går nr 1-2 i hver pulje videre til slutspil. Der vil være en Personlig Pokal til 1 Pladsen & Personlig medalje til nr 2 & 3 i hver årgang.  Ved tilmelding bedes i oplyse niveau på hold (A-B-C) Sidste frist for tilmelding er D 25-2-2022 HUSK betaling ved tilmelding som skal ske ved bankoverførsel til Konto: 6620-3907371  (husk og skrive klubnavn samt årgang på indbetalingen)  NÆRMERE INFORMATION HOS: Torben Radoor : TLF. 27503742  (programmer udsendes på mail senest 1 uge før stævnet)
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Mixed A-B-C 8 400 Søndag Formiddag 20 2
U9 Mixed A-B-C 8 400 Søndag Middag 11 0
U10 Mixed A-B-C 8 400 Søndag Eftermiddag 8 0

Signetud teams

U8 16 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Nørre Aaby IK Nørre Aaby Ik
Middelfart G&BK U8 B Middelfart
BBB1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Skibet IF C Skibet If
Skt. Klemens C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
MB Solutions A
Næsby A A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby C C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Bogense B Bogense G & IF Logo Bogense G & IF
Munkebo A Rynkeby
Søhus Stige Boldklub C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Middelfart G&BK U8 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Sønderris Sk A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Vejle FC B Vejle Fc
Kuif B Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom

U9 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Middag

Teamname LVL Logo Club
Nørre Aaby IK Nørre Aaby Ik
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 Dalum IF Logo Dalum IF
BBB 1 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Boldklubben Marienlyst B Boldklubben Marienlyst
Tpi 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Bogense B Bogense G & IF Logo Bogense G & IF

U10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Nørre Aaby IK Nørre Aaby Ik
Nørre Aaby IK 2 B Nørre Aaby Ik
Harte G&IF B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte G&IF C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Aarup BK A Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
Thurø B Thurø Boldklub Logo Thurø Boldklub
Thurø C Thurø Boldklub Logo Thurø Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
March 6
Last signup
Friday, February 25, 2022

Organisation
Nørre Aaby IK
Place
Vestfyns Kultur & Idrætscenter
Address
Idrætsvej 9
Postalcode
5580
City
Nørre Aaby IK
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
torbenradoor@gmail.com
NIK CUP 2022 map

Tournament overview