MARKON CRAFT CUP, VRI 2022

MARKON CRAFT CUP i VRI

TÆT PÅ DEADLINE få pladser tilbage i

u5-u6 mix-

u9 drenge A-B

u9 piger B+C.

u10 drenge 8-mands B rækken

u11 drenge A-B-C rækken

Udendørs fodboldstævne 11. juni 2022 U5 - U12 (drenge og piger)

Stævnet med præmier til alle!

Forplejningszone ude på banerne med stort udvalg!

Vejlby-Risskov Idrætsforening (VRI) har sammen med hovedsponsor MARKON CRAFT fornøjelsen af at indbyde til udendørs fodboldstævne for årgangene U5 - U12 (drenge og piger).

Alle kampe spilles på baneanlægget ved Bellevuehallerne, Nordre Strandvej i Risskov - nabo til én af Østjyllands bedste badestrande.

OBS! - U7 kan også tilmeldes som 5-mandshold mix (ikke niveauopdelt række), og U10 drenge og piger kan også tilmeldes som 8-mandshold.

Puljerne spilles færdig inden for kortest mulig tidsramme. Program fremsendes på mail ca. 1 uge før stævnet. Stævneadministrationen forbeholder sig ret til at lægge rækker sammen såfremt antal tilmeldinger taler herfor.

Præmier: Præmier til alle deltagende spillere. Stor holdpokal til nr. 1 og nr. 2 i U8 – U12 rækkerne.

Aktiviteter og forplejningsmuligheder:

Vi gentager succesen med KÆMPE TOMBOLA, og spillerne kan i pauserne dyste på PANNABANEN eller prøve FARTMÅLEREN. Fodboldbanerne ligger direkte op til én af Østjyllands bedste badestrande.

Så husk evt. håndklæde og badetøj til en dukkert efter kampene. Der er mulighed for at købe mad og drikkevarer i boderne under hele stævnet. Udvalget består blandt andet af diverse sandwich, pølser med brød, kage, is, slik, sodavand og juice. Fra morgenstunden sælges der endvidere rundstykker, kaffe og te.

Stævneafvikling: 3-mandshold U5, U6 og U7 mix (ikke niveauopdelte rækker) - max. 5 spillere på holdet. Garanteret 4 kampe.

5-mandshold U7 mix, U8, U9 og U10 drenge og piger (A-, B- og C-rækker) - max. 7 spillere på holdet. Garanteret 4 kampe.

8-mandshold U10, U11 og U12 drenge og piger (A-, B- og C-rækker) - max. 10 spillere på holdet. Garanteret 4 kampe.

Holdgebyr: 3-mandshold 400kr., 5-mandshold 600kr., 8-mandshold 800kr.

Tilmelding på www.staevner.dk senest den 24.maj 2022. Tilmelding er først gældende, når deltagergebyr er indbetalt på konto: 3627-11254691 HUSK at påføre flg. ved indbetaling: ID-nummer fra staevner.dk, klub samt række(r). Ved afbud efter udsendelse af kampprogram refunderes stævnegebyret ikke.

Regler/Dommere: Stævnet afvikles efter DBU’s Fair Play-principper. U5-U10 (3- og 5-mands hold) dømmes af lokale dommere og U10-U12 (8-mands) hold dømmes af DBU-dommere.

Covid-19, tilmelding & holdgebyr

Vi afvikler naturligvis kun MARKON CRAFT CUP, såfremt situationen omkring covid-19 muliggør en sikker afviklingen inden for de til den tid gældende covid-19 restriktioner og retningslinjer.

Kontakter i forbindelse med spørgsmål ang. tilmelding og stævneansvarlig: allingevej@gmail.com

Vi glæder os til at se jer Venlig hilsen VRI Fodbold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5-MIX Mixed 3 400 20 0
U6-MIX Mixed 3 400 54 0
U7-MIX Mixed 3 400 15 0
U7-MIX (5 mand) Mixed 5 600 31 0
U8, Drenge A Male A 5 600 8 0
U8, Drenge B Male B 5 600 13 0
U8, Drenge C Male C 5 600 24 0
U8, Piger B Female B 5 600 12 0
U8, Piger C Female C 5 600 1 0
U9, Drenge A Male A 5 600 10 0
U9, Drenge B Male B 5 600 21 0
U9, Drenge C Male C 5 600 21 0
U9, Piger B Female B 5 600 3 0
U9, Piger C Female C 5 600 5 0
U10, Drenge B Male B 5 600 3 0
U10, Drenge C Male C 5 600 6 0
U10, Piger B Female B 5 600 2 0
U10, Piger C Female C 5 600 1 0
U10, Drenge A (8 mand) Male A 8 800 13 0
U10, Drenge B (8 mand) Male B 8 800 9 0
U10, Drenge C (8 mand) Male C 8 800 8 0
U11, Drenge A Male A 8 800 9 0
U11, Drenge B Male B 8 800 9 0
U11, Drenge C Male C 8 800 15 0
U11, Piger B Female B 8 800 12 0
U11, Piger C Female C 8 800 5 0
U12, Drenge A Male A 8 800 2 0
U12, Drenge B Male B 8 800 2 0
U12, Drenge C Male C 8 800 2 0
U12, Piger B Female B 8 800 6 0
U12, Piger C Female C 8 800 1 0

Signetud teams

U5-MIX 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI Ninjas 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Ninjas 2 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Ninjas 3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Ninjas 4 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Ninjas 5 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Ninjas 6 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Ninjas 7 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Grenaa IF B
Tst u5 Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
HEI Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
GUI 1 Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 2 Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 3 Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening

U6-MIX 35 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI Ninjagoer Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri pokémons Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri superhelte Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri vildbasserne Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri kammeraterne Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri kanonkonger Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
De lynhurtige lyn B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
De hurtige raketter B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
FC Horsens 1 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 FC Horsens Logo FC Horsens
Sprinter-kanonerne B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VSK ELLEVANG GUTTERNE VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
VSK ELLEVANG 1 VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
VSK ELLEVANG 1 VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Skødstrup 1 Skødstrup
Skødstrup 2 Skødstrup
Skødstrup 2 Skødstrup
VSK ELLEVANG 2 C VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Skødstrup 2 Skødstrup
Skødstrup 2 Skødstrup
Lystrup if 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup if 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup if 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
HSK 1 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
VSK ELLEVANG 3 C VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Tst U6 Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
HSK 1 Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Sabro If C Sabro IF Logo Sabro IF
VRI Venner Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj (1) Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Åbyhøj (2) Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
GUI 1 B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 2 B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 3 B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF

U7-MIX 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7-MIX (5 mand) 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lund IF 1 C Lund IF Logo Lund IF
Lund IF 2 C Lund IF Logo Lund IF
VRI 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Skødstrup SF 1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
HEI1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI3 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
GUI 1 Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Stavtrup 1 C Stavtrup
Stavtrup 2 C Stavtrup
Lystrup IF (1) Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF (2) Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF (3) Lystrup IF Logo Lystrup IF
Stavtrup 3 C Stavtrup
TST U7 B Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Gedved Hurricanes C Gedved IF Logo Gedved IF

U8, Drenge A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Virup IF A Hjortshøj
Hornbæk SF Randers Nv
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
SSF1 A Skødstrup
AGF A
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
ØBG Balle A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U8, Drenge B 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 1 B Lystrup If
Hornbæk SF Randers Nv
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 5 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
SSF2 B Skødstrup
Tst 1 B Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
Lyseng B
HEI1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI3 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U8, Drenge C 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Virup IF C Hjortshøj
LIF 2 C Lystrup If
VRI 4 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Kolind C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
SSF3 C Skødstrup
SSF4 C Skødstrup
Tst 2 C Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
Tst 3 C Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
Pfu05 C PFU05 Logo PFU05
AGF C Århus GF Logo Århus GF
Lyseng C
Åbyhøj IF C
TMIF Fodbold C Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
Fuglebakken C Fuglebakken KFUM Aarhus Logo Fuglebakken KFUM Aarhus

U8, Piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8, Piger B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lystrup IF B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lyseng u8 piger A A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng u8 piger B B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Stensballe IK B Stensballe IK Logo Stensballe IK

U8, Piger C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyseng u8 piger C C IF Lyseng Logo IF Lyseng

U9, Drenge A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TMG Fodbold A Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VRI Tyveknægte A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
HEIA A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Lystrup IF A Lystrup If
Skødstrup

U9, Drenge B 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI Ballademagere B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Slyngler Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Hatting-Torsted B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Helsted Fremad 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
BMI 1 B Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening
BMI 2 B Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening
Lund if B Lund If
HEIB Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
BMI 3 B Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening
HEIB2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
GUI B Gui
Ballers B Fuglebakken KFUM Aarhus Logo Fuglebakken KFUM Aarhus
Spilop Trop B Fuglebakken KFUM Aarhus Logo Fuglebakken KFUM Aarhus
Bredballe if B Bredballe IF Logo Bredballe IF

U9, Drenge C 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TMG Fodbold C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VRI Drillepinde C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Lommetyve C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI Sørøvere C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus Ellevang C VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Virup IF C Virup IF Logo Virup IF
VSK-Aarhus C VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Hatting-Torsted C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEIC1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEIC2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEIC3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Lystrup IF C Lystrup If
Lystrup IF (2) C Lystrup If
VSK Aarhus 2 C
TMG Fodbold
De unge håb B Fuglebakken KFUM Aarhus Logo Fuglebakken KFUM Aarhus
Bredballe if C Bredballe IF Logo Bredballe IF

U9, Piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9, Piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI Pirater Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup B
Lystrup 1

U9, Piger C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SKØDSTRUP I C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SKØDSTRUP II Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
HEI Pigerne C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U10, Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10, Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Solbjerg Bøfferne B Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold

U10, Drenge C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TMG U10 C C Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Solbjerg Chill C Solbjerg IF Fodbold Logo Solbjerg IF Fodbold
ØBG Silkeborg, 5M ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Skødstrup SF C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U10, Piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10, Piger B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10, Piger C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VSK Aarhus C VSK Aarhus Logo VSK Aarhus

U10, Drenge A (8 mand) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI
Lystrup IF 1 A Lystrup
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Horsens FS A Horsens Fs
Lyseng U10 A IF Lyseng Logo IF Lyseng

U10, Drenge B (8 mand) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TMG U10 B B Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HT B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
Aarhus Fremad B Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Skødstrup SF B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
ØBG Silkeborg, 8M ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Horsens FS B Horsens Fs
TST B Tst

U10, Drenge C (8 mand) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI 3 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Virup IF C
HT C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI
Lystrup IF 2 C Lystrup

U10, Piger A (8 mand) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10, Piger B (8 mand) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10, Piger C (8 mand) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11, Drenge A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
SSF1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
VSK A VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
Brabrand IF A Fadi

U11, Drenge B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
ÅbyHajerne B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
ASA (B) B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus

U11, Drenge C 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
ÅbyHajerne C Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
SSF2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
VSK C VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
ASA (C) C ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
1 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Solbjerg IF 1 C Solbjerg
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF

U11, Piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11, Piger B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Åbyhøj IF B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Helsted Pigerne B Helsted Fremad If
Lystrup IF B Lystrup IF Logo Lystrup IF
IF Lyseng A
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VSK Aarhus B VSK Aarhus Logo VSK Aarhus

U11, Piger C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hornslet IF C Hornslet
De Kongeblå C Løsning If
Lyseng Piger 2011 - Liga 2 C IF Lyseng Logo IF Lyseng

U12, Drenge A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12, Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12, Drenge C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12, Piger A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12, Piger B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dalum if A Odense S
Skødstrup Piger B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U12, Piger C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BMI C Beder-Malling Idrætsforening Logo Beder-Malling Idrætsforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
June 11

Organisation
Vejlby-Risskov Idrætsklub
Place
VRI, Bellevuehallerne
Address
Vestre Strandallé 170
Postalcode
8240
City
Risskov
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
allingevej@gmail.com
MARKON CRAFT CUP, VRI 2022 map

Tournament overview