SuperBrugsen Cup 2022

Superbrugsen Cup 2022

Tølløse Boldklub inviterer til Superbrugsen Cup 2022
Indendørsstævne fra 25. marts til 27. marts 2022

SuperBrugsen Cup er et indendørsstævne som afvikles i Tølløse Hallen.

Alle hold er garanteret minimum 4 kampe á 7 minutter
Stævnet er IKKE niveauinddelt men et breddestævne
Pokaler til alle fra U5 til U10. Fra U11 er der pokal til 1. og 2. pladsen.

Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til 20. marts 2022

Ved fyldte rækker kan tilmelding lukkes tidligere.

Fredag Lørdag Søndag
U13 Drenge U5 Mix U8 Drenge
U14 Drenge U6 Mix U9 Drenge
U15 Piger U7 Mix U10 Drenge
U11 Drenge U10 Piger
U12 Drenge U16 Drenge
U15 Drenge

https://staevner.dk/T17589/superbrugsen-cup-2022

Tilmeldingsgebyr 400 kr. pr. hold (U5-U10), 425 kr. pr. hold (U11 og opefter). Gebyret skal indbetales senest d. 21. marts 2022,
til konto 0521-0000284682 eller mobilepay 907366. Tilmelding er først
gyldig efter indbetaling. 
Programmet forventes sendt på mail til de tilmeldte 21. marts 2022.

Vi følger DBU's officielle indendørs regler.

Adresse: Tølløse Hallen, Sportsvej 2, 4340 Tølløse

Spørgsmål vedr. SuperBrugsen Cup sendes til tbkstaevner@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Drenge Male 8 400 Søndag 7 0
U6 Mix Mixed 6 (spiller 1/2 bane) 400 Lørdag 4 0
U9 Drenge Male 8 400 Søndag 16 0
U14 Drenge Male 6 425 Fredag 1 0
U11 Drenge Male 7 425 Lørdag 10 0
U10 Drenge Male 7 400 Søndag 6 0
U12 Drenge Male 7 425 Lørdag 1 0
U16 Drenge Male 7 425 Søndag eftermiddag 0 0
U13 Drenge Male 7 425 Fredag 6 0
U15 Piger Female 7 425 Fredag 0 0
U15 Drenge Male 7 425 Lørdag 0 0
U5 Mix Mixed 6 (spiller 1/2 bane) 400 Lørdag 0 0
U7 MIX Mixed 8 400 Lørdag 5 0
U10 piger Female 7 400 Lørdag/Søndag 0 0

Signetud teams

U8 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse bk B
Fk Sydsjælland 05 C Fk Sydsjælland 05
Rosenhøj 1 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved IF 1 B Næstved IF Logo Næstved IF

U6 Mix 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved IF 1 C Næstved IF Logo Næstved IF
VBA 1 B Vestegnens Bold Akademi Logo Vestegnens Bold Akademi
Orient C Orient Fodbold Logo Orient Fodbold

U9 Drenge 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Gedebukkerne B
Husum B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Jernløse BK C Jernløse Bk
Jyllinge FC B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC B
Jyllinge FC
Jyllinge FC B
Ørslev Rød C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Tølløse 1 C Tølløse
Tølløse 2 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Roskilde Boldklub C Roskilde Boldklub

U14 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Gutterne FC A Vemmelev

U11 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Tbk 3 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Stillinge IF C Stillinge IF Logo Stillinge IF
De Gule Bananer C Herlufsholm Gf
De Vandrene Pinde Herlufsholm Gf
Suså IF - Blå B Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Suså IF - Gul C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Næstved IF B Næstved IF Logo Næstved IF

U10 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk 1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Dragør Pigerne B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Suså IF - Blå B Suså If
Suså IF - Gul C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Tølløse C Tølløse

U12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U16 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse Tigers C Tølløse Boldklub
Tølløse Panthers C Tølløse Boldklub
Tølløse Panthers C Tølløse Boldklub
Tølløse Panthers C Tølløse Boldklub
Stenlille Cobras C Stenlille
Stenlille Vipers C Stenlille

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U5 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U7 MIX 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Jernløse BK C Jernløse Bk
RB Køge

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag/Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
25. - March 27
Last signup
Sunday, March 20, 2022

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
tbkstaevner@gmail.com
SuperBrugsen Cup 2022 map

Tournament overview