Mini Skaw Cup 2022

Mini Skaw Cup 2022

Afholdes søndag den 19. juni for u5 til u10 og lørdag den 25. juni for u11-u13.

Spilletider:

u5-u7: 10 min pr. kamp

u8-u10: 15 min pr. kamp

u11-u13: 20 min pr. kamp.

Turneringsgebyr:

3 mands: 500 kr.

5 mands: 600 kr.

8 mands: 900 kr.

Præmier:

u5-u7. Pokaler til alle spillere

u8-u13. Pokaler til alle som bliver nr. 1-2-3. Medaljer til resten.

Klubpokal til det vindende hold i hver række.

Regler:

Der spilles efter DBU Jylland regelsæt.

Mad og Drikke:

På stævnepladsen er der mulighed for at købe mad og drikke.

Parkering:

Der opkræves 20 kr. pr. bil. Parkeringsområdet ligger 5 min. gang fra banerne.

Spørgsmål:

kontakt Henrik Bech tlf.: 24 42 02 36 eller mail: kampfordeler@skagenik.dk

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Male 3 500 19. juni 3 0
U6 Male 3 500 19. juni 31 0
U7 Male 3 500 19. juni 20 0
U5 P Female 3 500 19. juni 0 0
U6 P Female 3 500 19. juni 0 0
U7 P Female 3 500 19. juni 2 0
U8A Male 5 600 19. juni 3 0
U8B Male 5 600 19. juni 19 0
U8 P Female 5 600 19. juni 4 0
U9A Male 5 600 19. juni 8 0
U9B Male 5 600 19. juni 17 0
U9/U10 P Female 5 600 19. juni 8 0
U10A Male 5 600 19. juni 2 0
U10B Female 5 600 19. juni 8 0
U11A Male 8 900 25. juni 2 0
U11B Male 8 900 25. juni 8 0
U12A Male 8 900 25. juni 0 0
U12B Male 8 900 25. juni 4 0
U11/U12 P Female 8 900 25. juni 4 0
U13 P Male 8 900 25. juni 1 0
U13 Male B/C 8 900 25. juni 1 0

Signetud teams

U5 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Bagterp IF Bagterp IF Logo Bagterp IF
Bti C Bindslev/Tversted IF Logo Bindslev/Tversted IF

U6 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
TSV Vestbjerg B Vestbjerg
Aalborg KFUM Aalborg KFUM Fodbold Logo Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg kfum 2 Aalborg Kfum Fodbold
Bi 1U6 A Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 2U6 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 3U6 C Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 4U6 C Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bagterp IF 1 Bagterp IF Logo Bagterp IF
Bagterp IF 2 Bagterp IF Logo Bagterp IF
Hjørring IF 1 Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Hjørring IF 2 Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Hjørring IF 3 Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
SEIF 1 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 2 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
Skagen IK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 2 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 3 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK Piger Skagen IK Logo Skagen IK
Aabybro IF (1) Aabybro IF Logo Aabybro IF
Aabybro IF (2) Aabybro IF Logo Aabybro IF
SHI 1 Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
SHI 2 Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
SHI 3 Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
Hirtshals B B Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub
Bangsbo Freja 1 Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja
Bangsbo Freja 2 Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja

U7 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
BTI C
SHI 1 B Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
Shi 3 B Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
Shi 2 B Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
SHI 4 B Skibsby-Højene IF Logo Skibsby-Højene IF
SEIF 1 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 2 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 3 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
BAMSIF Bjergby C Bamsif
Skagen ik 2 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 3 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
Bagterp if A Bagterp If
Bagterp IF B Bagterp If
Bagterp IF B Bagterp If
Bagterp IF C Bagterp If
Hirtshals B B Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub
Bangsbo Freja 1 Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja
Bangsbo Freja 2 Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja

U5 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club

U6 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club

U7 P 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Tårs Tårs
Bagterp C Bagterp If

U8A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
KFUM 2014 A A Aalborg Kfum
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
HI A A Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening

U8B 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
KFUM 2014 B B Aalborg Kfum
PV Sport 81 C Poulstrup Vrejlev 81 Logo Poulstrup Vrejlev 81
BAMSIF C Bjergby/mygdal If
Bi 1U8 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 2U8 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 3U8 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Bi 4U8 Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
SHI U8 Drenge B Hjørring
BI1 B Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
SEIF 1 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
SEIF 2 Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
Hirtshals B 1 B Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub
Hirtshals B 2 C Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub
Hi a B Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Bangsbo Freja Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja
Bagterp IF B Bagterp IF Logo Bagterp IF
AAIF B Aabybro IF Logo Aabybro IF

U8 P 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Tårs A Tårs
Bagterp C Bagterp If
SHI Skibsby-Højene If

U9A 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Gug A Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Aalborg Freja IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Støvring 1 A Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SHI 1 A Shi
Hjørring IF Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
Bangsbo Freja Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja
Bagterp IF Bagterp IF Logo Bagterp IF

U9B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Gug B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug 2 B Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Aalborg Freja IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
Hirtshals Boldklub B Hirtshals Boldklub
Hirtshals Boldklub B Hirtshals Boldklub
Støvring 2 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring 3 C Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
SHI 2 B Shi
SEIF Strandby-Elling Idrætsforening Logo Strandby-Elling Idrætsforening
Hjørring IF Hjørring Idrætsforening Logo Hjørring Idrætsforening
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
Aalbæk Stations IF Aalbæk Stations IF
AAIF B Aabybro IF Logo Aabybro IF
IF Skjold Sæby If Skjold Sæby
IF Skjold Sæby If Skjold Sæby 2
LIUF Lundergård  idræts- og ungdomsforening Logo Lundergård idræts- og ungdomsforening

U9/U10 P 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Tårs B Tårs
Skagen IK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 3 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 2 Skagen IK Logo Skagen IK
Gug Boldklub 1 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub
Gug Boldklub 2 Gug Boldklub Logo Gug Boldklub

U10A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Gug Boldklub A
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK

U10B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19. juni

Teamname LVL Logo Club
Gug Boldklub B
Gug Boldklub C
Bagterp B Bagterp IF Logo Bagterp IF
Bagterp C Bagterp IF Logo Bagterp IF
De frygtløse B Bindslev/Tversted IF Logo Bindslev/Tversted IF
Bangsbo Freja Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja
Team Horne Hirtshals B Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub
Team Horne Hirtshals Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub

U11A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
FFI Frederikshavn FI Logo Frederikshavn FI

U11B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Skagen IK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
Skagen IK 2 Skagen IK Logo Skagen IK
FFI Frederikshavn FI Logo Frederikshavn FI
Bangsbo Freja Bangsbo Freja Logo Bangsbo Freja
GVL Løkken U11 Gvl Løkken

U12A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club

U12B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Nørrebro United B Nørrebro United Logo Nørrebro United
NFB B Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber
Skagen IK Skagen IK Logo Skagen IK
FFI Frederikshavn FI Logo Frederikshavn FI

U11/U12 P 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Tsv de vilde piger B Tsv Sulsted
Ffi piger u11 B Frederikshavn FI Logo Frederikshavn FI
SIK 1 Skagen IK Logo Skagen IK
SIK 2 Skagen IK Logo Skagen IK

U13 P 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Tårs U13-piger Tårs/Ugilt IF Logo Tårs/Ugilt IF

U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 25. juni

Teamname LVL Logo Club
Gvl løkken C

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
19. - June 25
Last signup
Saturday, May 28, 2022

Organisation
Skagen IK
Place
Skagen Stadion
Address
Stadionvej 2
Postalcode
9990
City
Skagen
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
kampfordeler@skagenik.dk
Mini Skaw Cup 2022 map

Tournament overview