BRAMDRUPDAM CUP 2022 UDENDØRS

BGIF FODBOLD HAR ENDNU EN GANG FORNØJELSEN AF AT INVITERER TIL UDENDØRS sTÆVNE I BRAMDRUPDAM

Alle årgange bliver som udgangspunkt afviklet niveau opdelt for at sikre så sportslige relevante kampe som muligt.

Dog forbeholder vi os retten til at afvikle flere niveauer i samme række, ved for få tilmeldinger i den enkelte række

Vi glæder os til at se jer, til en dag med masser af fodbold !

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Drenge A Male 7 525 Søndag 29.maj 11 0
U7 Mix Mixed 5 400 Søndag 29.maj 33 0
U8 Drenge B Male 7 525 Søndag 29.maj 15 0
U8 Drenge C Male 7 525 Søndag 29.maj 13 0
U8 Piger B/C Female 7 525 Søndag 29.maj 4 0
U8 Piger A/B Female 7 525 Søndag 29.maj 0 0
U9 Drenge B Male 7 525 Lørdag 28.maj 15 0
U9 Drenge C Male 7 525 Lørdag 28.maj 10 0
U9 Piger A/B Female 7 525 Søndag 29.maj 0 0
U9 Piger B/C Female 7 525 Søndag 29.maj 3 0
U10 Drenge A Male 7 525 Lørdag 28.maj 0 0
U12 Piger A/B Female 11 750 Søndag 29.maj 8 0
U6 Mix Mixed 5 400 Lørdag 28.maj 21 0
U10 Piger A/B Female 7 525 Søndag 29.maj 0 0
U10 Piger B/C Female 7 525 Søndag 29.maj 6 0
U11 Piger A/B Female 11 750 Lørdag 28.maj 2 0
U11 Piger B/C Female 11 750 Lørdag 28.maj 2 0
U11 Drenge A Male 11 750 Lørdag 28.maj 6 0
U11 Drenge B Male 11 750 Lørdag 28.maj 1 0
U11 Drenge C Male 11 750 Lørdag 28.maj 1 0
U12 Drenge A Male 11 750 Søndag 29.maj 0 0
U12 Drenge B Male 11 750 Søndag 29.maj 0 0
U12 Drenge C Male 11 750 Søndag 29.maj 4 0
U10 Drenge B Male 7 525 Lørdag 28.maj 6 0
U9 Drenge A Male 7 525 Lørdag 28.maj 10 0
U12 Pige B/C Female 11 750 Søndag 29.Maj 2022 1 0

Signetud teams

U8 Drenge A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
Middelfart G&BK U8 A
Bredballe Blå A Bredballe If
Haderslev FK 1 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 2 A Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Gauerslund IF 1 Børkop
Kolding IF 1
FC Horsens 3 FC Horsens Logo FC Horsens

U7 Mix 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
Dalum 1 B Dalum
Dalum 2 B Dalum
Dalum 3 B Dalum
Dalby GF 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
MG&BK U7 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK U7 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
EGIF U7 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Seest Boldklub 1 C Kolding
Seest Boldklub 2 B
Bramdrupdam 1
Bramdrupdam 2
Bramdrupdam 3
Fredericia KFUM 1 Fredericia Kfum
Fredericia KFUM 2 Fredericia Kfum
Fredericia KFUM 3 Fredericia Kfum
AVGIF B Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Lund IF 1 Lund IF Logo Lund IF
Lund IF 2 Lund IF Logo Lund IF
Lund IF 3 Lund IF Logo Lund IF
Harte U7 piger C
Vester Nebel 1 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Vester Nebel 2 Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U8 Drenge B 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg if B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Dalby GF 1 B Dalby Gf
Bredballe if A B
Haderslev FK 3 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 4 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Gauerslund IF 2 Børkop
HT1 Hatting Torsted
Bredballe Hvid B Bredballe If
Ribe BK 1 B Ribe Bk
FC Horsens 2 FC Horsens Logo FC Horsens

U8 Drenge C 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF 2 C Dalby Gf
AVGIF C Alminde
BGIF U8C C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
HT2 C Hatting Torsted
Spangsbjerg IF C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Kolding IF 2
Ribe BK 2 C Ribe Bk
FC Horsens 1 FC Horsens Logo FC Horsens
Harte G&IF C
Seest Boldklub C Seest Boldklub

U8 Piger B/C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
MG & BK B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Hedensted IF B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Vamdrup if B Vamdrup If

U8 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
BGIF 2 Bramdrupdam Gif
Haderslev FK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Haderslev FK 2 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Herning Fremad B Herning Fremad Logo Herning Fremad
Nørre Aaby IK B Nørre Aaby Ik
Hammerum IF B Hammerum Idrætsforening Logo Hammerum Idrætsforening
Erritsø GIF Hold B1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Midtals B Midtals Idrætsforening Logo Midtals Idrætsforening
NBSIF 1 Nbsif

U9 Drenge C 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
Seest Boldklub C Seest Boldklub
Dalby 1 C Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Dalby 2 C Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
ØSVN IF C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Mg&bk 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Erritsø GIF C C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Bredballe IF C Bredballe IF Logo Bredballe IF

U9 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger B/C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
BGIF U9 B
Seest Boldklub U9 Piger B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

U10 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
Dalum if A Odense S
Vejle FC C Vejle Fc

U6 Mix 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
Avgif 1 C
Avgif 2 C Avgif 2
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
NBSIF 1 A Nbsif
NBSIF 2 C Nbsif
Dalby 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
MG og BK 1 C Mg Og Bk 1
MG og BK 1 C Mg Og Bk 1
EGIF U6 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Harte Fodbold 1 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Seest Boldklub C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

U10 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger B/C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
BGIF U10 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Haderslev Fodbold Klub (HFK) B
Vamdrup if C Vamdrup If
Grejs-Dalen IK C Grejs-Dalen Ik

U11 Piger A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
BGIF A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Seest boldklub A Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

U11 Piger B/C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U11 Drenge A 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
Kif U11 A Kolding IF Logo Kolding IF
BGIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Hatting Torsted A Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom

U11 Drenge B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U11 Drenge C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U12 Drenge A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge C 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.maj

Teamname LVL Logo Club
Seest Boldklub C Seest Boldklub
Gauerslund IF C Gauerslund If
BGIF - Alfa Laval C
BGIF - Dyrlægen Eva C C

U10 Drenge B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Seest Boldklub C
Dalby GF 1 C Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 C Dalby Gymnastikforening

U9 Drenge A 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 28.maj

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 Bramdrupdam Gif
Mg&bk 1 A Middelfart G & Bk
Herning Fremad A Herning F
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
OKS A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
AABK A Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
Dalum IF Dalum IF Logo Dalum IF
Nbsif 2 Nbsif
Kolding IF A Kolding IF Logo Kolding IF

U12 Pige B/C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 29.Maj 2022

Teamname LVL Logo Club
Bgif rød B

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
28. - May 29
Last signup
Monday, May 16, 2022

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
BGIF Forum Kolding
Address
Bramdrup skovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
BGIF.Staevne@gmail.com
BRAMDRUPDAM CUP 2022 UDENDØRS map

Tournament overview