B52/AFC REMA 1000 CUP 2022

LØRDAG DEN 3. SEPTEMBER 2022

Hermed inviteres du og din klub til B52/AFC REMA 1000 Cup 2022 i B52/Aalborg Fodbold Club.

Stævnet er et ungdomsstævne for drenge- og pigerækker i følgende rækker: U5, U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14 og U15.

I hver række vil der minimum være 4 hold. Vi tilstræber at alle hold får minimum 4 kampe.

Det er tilladt for spillere at spille på flere hold—dog ikke inden for samme række. Det er naturligvis også tilladt for klubber at deltage med flere hold i samme række.

Under stævnet vil der være mulighed for at købe mad og drikke i B52’s cafeteria og salgsboder – alt sammen på B52’s anlæg.

Tilmelding senest den 20. august.

Tilmelding enten her på staevner.dk, på b52.dk, på e-mail cup@b52.dk eller på telefon 24 94 82 24 (Morten Mønnike-Hald)

3-mands-rækker

U5, U6 og U7

Spilletid: 1 x 10 minutter

Holdgebyr: kr. 350,-

5-mands-rækker

U8, U9 og U10

Spilletid: 1 x 12 minutter

Holdgebyr: kr. 400,-

8-mands-rækker

U11, U12 og U13

Spilletid: 2 x 10 minutter

Holdgebyr: kr. 450,-

8-mands-rækker

U14 og U15

Spilletid: 2 x 12 minutter

Holdgebyr: kr. 500,-

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Mix Mixed 3 350 0 0
U6 Mix Mixed 3 350 0 0
U7 Drenge Male 3 350 0 0
U8 Drenge A/B Male A/B 5 400 3 0
U8 Drenge C Male C 5 400 4 0
U9 Drenge A/B Male A/B 5 400 3 0
U9 Drenge C Male C 5 400 1 0
U10 Drenge A/B Male A/B 5 400 2 0
U10 Drenge C Male C 5 400 0 0
U11 Drenge A/B Male A/B 8 450 0 0
U11 Drenge C Male C 8 450 0 0
U12 Drenge A/B Male A/B 8 450 0 0
U12 Drenge C Male C 8 450 0 0
U13 Drenge A/B Male A/B 8 450 0 0
U13 Drenge C Male C 8 450 0 0
U14 Drenge C Male C 8 500 0 0
U15 Drenge C Male C 8 500 0 0
U7 Piger Female 3 350 0 0
U8 Piger A/B Female A/B 5 400 0 0
U8 Piger C Female C 5 400 0 0
U9 Piger A/B Female A/B 5 400 0 0
U9 Piger C Female C 5 400 0 0
U10 Piger A/B Female A/B 5 400 0 0
U10 Piger C Female C 5 400 0 0
U11 Piger A/B Female A/B 8 450 0 0
U11 Piger C Female C 8 450 0 0
U12 Piger A/B Female A/B 8 450 0 0
U12 Piger C Female C 8 450 2 0
U13 Piger A/B Female A/B 8 450 0 0
U13 Piger C Female C 8 450 0 0
U14 Piger C Female C 8 500 0 0
U15 Piger C Female C 8 500 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U5 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BI1 A Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Aabybro IF B Aabybro IF Logo Aabybro IF

U8 Drenge C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BI2 C Brønderslev Idrætsforening Logo Brønderslev Idrætsforening
Aabybro IF C Aabybro IF Logo Aabybro IF

U9 Drenge A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B52/AFC A A B52/afc
B52/AFC B B B52/afc

U9 Drenge C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B52/AFC C C B52/afc

U10 Drenge A/B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kristrup Boldklub 1 B Randers Sv
Kristrup Boldklub 2 B Randers Sv

U10 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B52/AFC C

U13 Piger A/B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 Piger C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
September 3
Last signup
Monday, August 22, 2022

Organisation
B52 Aalborg FC
Place
B52/AFC
Address
Scoresbysundvej 5
Postalcode
9210
City
Aalborg SØ
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
cup@b52.dk
B52/AFC REMA 1000 CUP 2022 map

Tournament overview