Baks Bakery Cup 2023

UPDATE:
U9 RÆKKEN  UDVIDET  TIL 24HOLD 1 PLADS TILBAGE
U10 RÆKKEN UDVIDET TIL 24 HOLD 3 PLADSER TILBAGE
U11 RÆKKEN UDVIDET TIL 20 HOLD 4 PLADSER TILBAGE
U12 RÆKKEN 8 PLADSER TILBAGE
Nørre Aaby Idrætsklub  har hermed fornøjelsen at fremsende indbydelse til årets store indefodboldstævne   Baks Bakery Cup 2023 I Vestfyns Kultur & Idrætscenter Idrætsvej 9 5580 Nørre Aaby.  Lørdag D 18 Februar 2023  U9 & U10 Søndag D 19 Februar 2023 U11 & U12  Der kan max tilmeldes 3 hold pr klub i hver årgang. Medaljer til Alle Hold & Stor Pokal til Nr. 1-2-3 i hver årgang, Efter slutspil vil der være præmieoverrækkelse i Hal 1. Pris pr hold er 500 kr. Sidste frist for tilmelding er D 05-02-2023 Program udsendes senest 1 uge før stævnets afvikling.  Betaling skal ske når tilmeldingsfristen er nået (der sendes en mail med betalings oplysninger. Spørgsmål omkring stævnes afvikling kan ske til: Torben Radoor : TLF. 27503742 (NIK CUP forbeholder sig retten til og ændre på strukturen ud fra antal tilmeldte hold)
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Male A-B-C 7 500 Lørdag Formiddag 28 0
U10 Male A-B-C 6 500 Lørdag Eftermiddag 33 0
U11 Male A-B-C 6 500 Søndag Formiddag 19 0
U12 Male A-B-C 6 500 Søndag Eftermiddag 8 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Formiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF B B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF C C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Næsby A A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
NIK U9 C Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Nørre Aaby IK 2 C
Munkebo A Munkebo
Otterup C
Marienlyst 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Bm C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Fjordager C Fjordager IF Logo Fjordager IF
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Fjordager 2 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Dalum IF 1 B
Dalum IF 2 B
Kuu B Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Kuu 2 B Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Seest Boldklub C Seest Boldklub
Seest Boldklub 2 Seest Boldklub 2
Ribe BK B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Søhus Stige Boldklub C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub

U10 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Nørre aaby ik 2 C Nørre Aaby Ik
Nørre aaby ik 1 A Nørre Aaby Ik
Erritsø GIF 1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Hover A Hover if Logo Hover if
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Team MidtVest B
Dalum IF Dalum IF Logo Dalum IF
Fredericia FF x B Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
Fredericia FF y B Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
Fredericia FF z C Fredericia forenede Fodboldklubber Logo Fredericia forenede Fodboldklubber
B 1913 B B 1913
Mg&Bk A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Mg&Bk 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalum IF Sort Dalum IF Logo Dalum IF
Brenderup IF B Brenderup IF Logo Brenderup IF
MG&BK3 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Boldklubben Marienlyst B Odense C
Boldklubben Marienlyst C Boldklubben Marienlyst
Aabenraa A Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
TPI Tpi
TPI B Tpi
Gelsted C Gelsted

U11 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag

Teamname LVL Logo Club
Seest Boldklub C Seest Boldklub
Hover IF B Hover if Logo Hover if
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Team Cr7 C Rask Mølle & Omegns Idrætsforening Logo Rask Mølle & Omegns Idrætsforening
TSIF 1 B Fredericia
TSIF 2 Fredericia
TSIF 3 C Fredericia
Hedensted I.F. A
Marienlyst 1 A
Marienlyst 2 B
Marienlyst 3 B
Bredballe IF A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Nørre Aaby IK 1 B Nørre Aaby Ik
Nørre aaby ik 2 B Nørre Aaby Ik
KFUM Tigers A Fredericia Kfum
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF

U12 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Hedensted Centret B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Nørre Aaby IK 1 B Nørre Aaby Ik
Nørre Aaby IK 2 B Nørre Aaby Ik
B.67 B B.67 Logo B.67
B.67 2 B.67 Logo B.67
BM 1 B Odense
BM 2 B Odense
MG & BK B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
18. - February 19
Last signup
Sunday, February 5, 2023

Organisation
Nørre Aaby IK
Place
Vestfyns Kultur- og Idrætscenter
Address
Idrætsvej 9
Postalcode
5580
City
Nørre Aaby IK
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
torbenradoor@gmail.com
Baks Bakery Cup 2023 map

Tournament overview