Din Bilpartner Cup 2023, indendørsstævne, Høng

INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE I HØNG HALLERNE

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold indbyder herved til stort indendørs fodboldstævne i Høng Hallerne.

Der vil blive spillet i følgende rækker: Drenge U8-U17, Piger U10, U12 og U14 og herresenior

Fredag aften, den 6. januar 2023 spilles drenge U17 og piger U14

Lørdag, den 7. januar 2023 spilles i drenge U9, U10, U11, U12, U15BC, piger U12 og herresenior

Søndag, den 8. januar 2023 spilles i drenge U8, U13, U14A, U15A, U16 og piger U10

Pris for at deltage

For U8 og U9 kr. 400,00

Der er flotte statuetter i præmie til alle deltagere

For U10, U11, U12, U13 U14, U15BC og U16 kr. 400,00

Der er flotte statuetter i præmie til nr. 1, 2 og 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkens bedste spiller

For U14A, U15A og U17 kr. 500,00

Der er kontant kr. 2200,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række

Der er kontant kr. 1100,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række

Der er kontant kr. 750,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller

Herresenior kr. 600,00

Der er kontant kr. 3500,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række

Der er kontant kr. 1500,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række

Der er kontant kr. 750,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række

Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller

Tilmelding skal ske senest fredag d. 23. december 2022 via www.staevner.dk,

alternativt per mail sn70@live.dk.

Tilmeldingsgebyr indbetales samtidig med tilmelding på mobile pay 51660643 eller bankkonto: Regnr. 4406 Kontonr. 3515209700

Ved evt. spørgsmål kontakt venligst Søren Nielsen, 51660643

Vi forbeholder os retten til at aflyse enkelte rækker ved manglende holdtilmeldinger.

Der må maks. benyttes 6 spillere per hold. Dog må der i U8 og U9 benyttes 7 spillere per hold.

Vores stævne er et breddestævne, hvorfor der kun må benyttes spillere på a-niveau i rækkerne U14A, U15A, U17 og herresenior.

Vi glæder os til at se jer til indendørs fodboldstævne i Høng Hallerne.

Med sportslig hilsen

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Male BC 5 400 Søndag formiddag 15 0
U9 Male BC 5 400 Lørdag formiddag 23 0
U10 Male BC 4 400 Lørdag 10 0
U11 Male BC 4 400 Lørdag 19 0
U12 Male BC 4 400 Lørdag 2 0
U13 Male BC 4 400 Søndag 5 0
U14A Male A 4 500 Søndag 8 0
U15A Male A 4 500 Søndag 15 0
U15BC Male BC 4 400 Lørdag 4 0
U16 Male BC 4 400 Søndag 14 0
U17 Male 4 500 Fredag aften 18 0
Herresenior Male 4 600 Lørdag 49 0
U10 Piger Female BC 4 400 Søndag formiddag 2 0
U12 Piger Female BC 4 400 Lørdag 11 0
U14 Piger Female BC 4 400 Fredag aften 12 0

Signetud teams

U8 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 C Høng
Dianalund IF B Dianalund IF Logo Dianalund IF
Raklev U8 (1) Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev U8 (2)
Vemmelev
Rørby-Værslev If

U9 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Benløse IF C Benløse IF Logo Benløse IF
Høng 1 B Høng
Høn C Høng
Hvidebæk
B73 Slagelse C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Herlufsholm HG B
Kirke Helsinge If 1
Kirke Helsinge If 2
Kalundborg
SBI 1

U10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 Høng
B73 Grøn
B73 Sort
B73 Rød
B73 Blå
Fc Storebælt 1
Rørby-Værslev If
Vemmelev B Vemmelev

U11 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 Høng
Raklev C
Høng 2 Høng
Næstved IF 1 B Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved IF 2 C Næstved IF Logo Næstved IF
Høng 3 Høng
VBA gul B Vestegnens Bold Akademi Logo Vestegnens Bold Akademi
FC Nakskov 1 A Fc Nakskov
Fc Nakskov 2 C Fc Nakskov
VG Fodbold
FS Hashøj
De Vilde Tigere C Dianalund Fodbold
Rørby-Værslev If

U12 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 B Høng
Høng 2 C Høng

U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 B Høng
Høng 1 B Høng

U14A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Team Salming
A3
Los Tunellos
Helt Sort A Privat Hold
Høng
Team Kronstadt
Team Telt

U15A 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Future Stars Academy A
Team Salming
4300 Tuse A
A3
FC22
Helt Sort Privat Hold
BD
Vemmelevdrengene A Vemmelev
Team crazy
Youngboy Academy A
Raklev All Stars
Tempo drengene A

U15BC 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 B Høng
Furesø P

U16 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 B Høng

U17 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Høng 1 Høng
Fiskerne
Team SJEB
Høng 2
Munks Vise Mænd
SvenstrupEfterskole 1
SvenstrupEfterskole 2
Banditten B Mørkøv IF Logo Mørkøv IF
Os fra Sydsjælland
SØS

Herresenior 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Høng Høng
Sportigan Høng
Nordicals København
Paris Saint Germain
BOAK A/S
Emils betalte arbejdere C
Brinck Dæk & Autoservice Høng
Ce Nord
FC HOLDET B København Nv
TA Montage
Det andet hold B Holbæk
Watan Football Club
Raklev
Det mexicanske bøfhus Kalundborg
Velez Mostar A
Svinninge IF
Dissing
Class On the floor A
Magiens Drenge
Krølles Drenge

U10 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Fc Storebælt 1

U12 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HG1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Dragør Q
HG2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Kastrup 1 B Copenhagen S
Hekla B Bk Hekla
Hashøj/Skælskør
Fremad Valby

U14 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Høng C Høng
Greve 1 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve 2 Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold 1 B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold 2 Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
6. - January 8
Last signup
Tuesday, December 27, 2022

Organisation
Høng GF
Place
Høng Hallerne
Address
Rosenvænget 23
Postalcode
4270
City
Høng
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
sn70@live.dk
Din Bilpartner Cup 2023, indendørsstævne, Høng map

Tournament overview