B1938s Lagkagestævne 2023

B1938s Lagkagestævne 2023

Der er lagkager til alle hold, samt medaljer til de bedste 3 i hver række. I rækker hvor der spilles 3:3 på halv bane, er der medaljer til alle hold. Tilmeldingsgebyret er pr hold kr. 350, der indsættes på konto 6520-4063359. Der spilles med bander og store mål, max 7 deltagere pr. hold. Spilletidspunkt for de enkelte række fastlægges løbende frem mod tilmeldingsfristen søndag den 18. december via stævner.dk. De ældste rækker afvikles den 6. januar.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Piger og Drenge årg. 17 Mixed 3:3 350 Søndag 13 0
U7 Drenge årg. 16 Male 3:3 350 Søndag 10 0
U8 Drenge årg. 15 Male 5:5 350 Søndag 13 0
U9 Drenge årg. 14 Male 5:5 350 Tilgår 14 0
U10 Drenge årg. 13 Male 4:4 350 Tilgår 0 0
U11 Drenge årg. 12 Male 4:4 350 Tilgår 0 0
U12 Drenge årg. 11 Male 4:4 350 Lørdag 3 0
U13 Drenge årg. 10 Male 4:4 350 Tilgår 6 0
U14 Drenge årg. 09 Male 4:4 350 Tilgår 14 0
U16 Drenge årg. 07 Male 4:4 350 Fredag 21 0
U8 Piger årg. 15 Female 3:3 350 Søndag 3 0
U9 Piger årg. 14 Female 3:3 350 Søndag 0 0
U10 Piger årg. 13 Female 4:4 350 Lørdag først på dagen 11 0
U11 Piger årg. 12 Female 4:4 350 Tilgår 1 0
U12 Piger årg. 11 Female 4:4 350 Tilgår 2 0
U13 Piger årg. 10 Female 4:4 350 Tilgår 2 0
U15/U16 Piger årg. 08/07 Female 4:4 350 Fredag 4 0

Signetud teams

U6 Piger og Drenge årg. 17 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Eskilstrup bk C Eskilstrup Boldklub
B Frem C B. Fremsakskøbing
NFC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NAB C Nørre Alslev Boldklub

U7 Drenge årg. 16 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Øub 1 C Øster Ulslev Boldklub Logo Øster Ulslev Boldklub
TGB Tgb
Eskilstrup C Eskilstrup Boldklub
FC Nakskov U7 A FC Nakskov Logo FC Nakskov

U8 Drenge årg. 15 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ørslev B Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
TGB B Tgb
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub
NAB B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NFC 1 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 2 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 3 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 4 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC

U9 Drenge årg. 14 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club
B1938/LUIF B1938 Logo B1938
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
NFC Juventus B
NFC Real Madrid B
NFC Man Utd B
NFC Dortmund B
NFC Barcelona B
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub
NAB B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
Væggerløse C Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub

U10 Drenge årg. 13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge årg. 12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge årg. 11 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub
Tingsted u12 C Tingsted Boldklub

U13 Drenge årg. 10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club
Væggerløse Boldklub B Væggerløse Boldklub

U14 Drenge årg. 09 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club
NFC 1
NFC 2
NFC 3
NFC 4
NFC 5
Væggerløse Boldklub B Væggerløse Boldklub

U15 Drenge årg. 08 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club
Team crazy

U16 Drenge årg. 07 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
LUIF/B1938 Boldklubben B1938
Sovsegutterne A Privat
Fc gokhoved A Fc Gokhoved
FC Dripperne A Fc Dripperne
Væggerløse bk 2 B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Væggerløse Bk 1 B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Eskilstrup C Eskilstrup Boldklub

U7 Piger årg. 16 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger årg. 15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger årg. 14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger årg. 13 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag først på dagen

Teamname LVL Logo Club
B1938 B B1938 Logo B1938
TGB1 C Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
Tgb2 C Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
NFC 1 Nykøbing F
NFC 1 Nykøbing F

U11 Piger årg. 12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger årg. 11 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club
Die Grüne B Maribo Boldklub
VIF Vordingborg If

U13 Piger årg. 10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Tilgår

Teamname LVL Logo Club
Vordingborg IF B Vordingborg If
Tgb B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub

U14 Piger årg. 09 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: AFLYST

Teamname LVL Logo Club

U15/U16 Piger årg. 08/07 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
LUIF/B1938 Hvid B1938 Logo B1938
LUIF/B1938 Blå B1938 Logo B1938
Argentina A Vordingborg

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
6. - January 8
Last signup
Tuesday, December 20, 2022

Organisation
B1938
Place
Idestrup Hallen - på Falster
Address
Kirkevej 19
Postalcode
4872
City
Idestrup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
B1938FF@gmail.com
B1938s Lagkagestævne 2023 map

Tournament overview