Aluline Cup 2022

Aluline Cup 2022

Tølløse Boldklub inviterer til Aluline Cup 2022
Indendørsstævne fra 25. november til 27. November 2022

Aluline Cup er et indendørsstævne som afvikles i Tølløse Hallen.

Alle hold er garanteret minimum 4 kampe á 7 minutter
Stævnet er IKKE niveauinddelt men et breddestævne
Pokaler til alle fra U5 til U10. Fra U11 er der pokal til 1. og 2. pladsen.

Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til 21. november 2022

Ved fyldte rækker kan tilmelding lukkes tidligere.

Fredag Lørdag Søndag
U13 Drenge U5 Mix U8 Drenge
U14 Drenge U6 Mix U9 Drenge
U15 Piger U7 Mix U10 Drenge
U11 Drenge U10 Piger
U11 Piger U16 Drenge
U12 Drenge
U12 Piger
U15 Drenge

https://staevner.dk/T18133/aluline-cup-2022

Tilmeldingsgebyr 400 kr. pr. hold (U5-U10), 425 kr. pr. hold (U11 og opefter). Gebyret skal indbetales senest d. 21. november 2022,
til konto 0521-0000284682 eller mobilepay 907366. Tilmelding er først
gyldig efter indbetaling. 
Programmet forventes sendt på mail til de tilmeldte 22. november 2022.

Vi følger DBU's officielle indendørs regler.

Adresse: Tølløse Hallen, Sportsvej 2, 4340 Tølløse

Spørgsmål vedr. Aluline Cup sendes til tbkstaevner@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U12 Drenge Male 7 425 Lørdag 4 0
U8 Drenge Male 8 400 Søndag 2 0
U6 Mix Mixed 6 (spiller 1/2 bane) 400 Lørdag 1 0
U9 Drenge Male 8 400 Søndag 0 0
U14 Drenge Male 6 425 Fredag 8 0
U11 Drenge Male 7 425 Lørdag 9 0
U10 Drenge Male 7 400 Søndag 3 0
U10 piger Female 7 400 Søndag 0 0
U16 Drenge Male 7 425 Søndag eftermiddag 5 0
U13 Drenge Male 7 425 Fredag 5 0
U15 Piger Female 7 425 Fredag 0 0
U15 Drenge Male 7 425 Lørdag 21 0
U5 Mix Mixed 6 (spiller 1/2 bane) 400 Lørdag 0 0
U7 MIX Mixed 8 400 Lørdag 5 0
U11 Piger Female 7 425 Lørdag 0 0
U12 Piger Female 7 425 Lørdag 0 0

Signetud teams

U12 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk U11 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
AIK65 Strøby C Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
Benzema HIF B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Messi HIF C Hareskov IF Logo Hareskov IF

U8 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
KB1 C

U6 Mix 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Greve B Greve

U9 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse Tigers C Tølløse Boldklub
Tølløse Panthers C Tølløse Boldklub
Tølløse Lions C Tølløse Boldklub
Stenlille Bears C Stenlille If
Stenlille Wolves C Stenlille If
Stenlille Cougars Stenlille If
Tølløse Wolverines C Tølløse Boldklub

U11 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk C C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
V B Vestegnens Bold Akademi Logo Vestegnens Bold Akademi
Holbæk 4 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U10 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ørslev GIF Ørslev Gif
Lynge-Broby If C Lynge-Broby If
Geddebukkerne B

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U16 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
The Boys.
Sportmonda A Tuse
Jazzmisserne

U13 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Roskilde KFUM B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Stevns utd A
teamtelt B
TBK 2 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
TBK 4 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
blue boys
Tølløse Tigers C Tølløse Boldklub
HGs drenge A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Fc Kølig A

U5 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U7 MIX 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Brønshøj Brønshøj Boldklub
Brønshøj Brønshøj Boldklub
Brøndby Strand ik A Brøndby Strand Idrætsklub Logo Brøndby Strand Idrætsklub
TBK u7 A Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
25. - November 27 2022
Last signup
Monday, November 21, 2022

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
tbkstaevner@gmail.com
Aluline Cup 2022 map

Tournament overview