daglibrugsen cup harboøre

 Stævnet forgår i harboøre,ved mange hold bruges også klinkby og thyborøn

senest tilmelding fredag D 8 nov til 

stævner.dk elller mail baldi2811@gmail.com.  Tlf 24821845

deltager gebyr skal indbetales senest 10 november på 7737 1080621

husk oplyse holdets niveau ved tilmelding, da de opdeles ved mange tilmeldte hold

i u6,u7 u8 og u9 er der medaljer til alle

u6 og U 7 præmier til 4 spiller andre rækker til max 6 spillere.

husk at oplyse holdnavn ved indbetaling

program hentes på www.harboøreif.dk fra 11 november

spørgsmål Mogens Ørts 24821845

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 drenge Mixed 3 225 Lørdag formiddag 16 nov 9 0
U7 drenge Mixed 3 225 Lørdag omk.middag 16 nov 4 0
U8 drenge Mixed 4 300 Søndag formiddag 17 nov 14 0
U 9 drenge Mixed 4 375 Søndag formiddag 17 nov 15 0
U 10 drenge Mixed 4 375 Lørdag middag 16 nov 7 0
U 11 drenge Mixed 4 375 Lørdag eftermiddag 16 nov 8 0
U 12 drenge Mixed 4 375 Søndag middag 17 nov 8 0
U11 piger Mixed 4 375 Lørdag formiddag 16 nov 6 0
U 12 piger Mixed 4 375 Søndag eftermiddag 17 nov 1 0
U13 piger Mixed 4 375 Søndag eftermiddag 17 nov 8 0
U 13 drenge Mixed 4 375 Søndag formiddag D 1dec. 0 0
U 15 piger Mixed 4 375 Søndag eftermiddag D 1dec 0 0
U 14 drenge Mixed 4 375 Lørdag formiddag D 30 nov 0 0
U 15 drenge Mixed 4 375 Lørdag eftermiddag 30 nov 0 0
U 17 drenge Mixed 4 375 Fredag aften d 29 nov 0 0
U 10 piger Mixed 4 375 Fredag d 15 nov 6 0

Signetud teams

U6 drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 16 nov

Teamname LVL Logo Club
Barcalona Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
klinkby 1 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
klinkby 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 4 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U7 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag omk.middag 16 nov

Teamname LVL Logo Club
HIF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U8 drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag 17 nov

Teamname LVL Logo Club
HIF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
struer 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
struer 2 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Måbjerg 1 Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Måbjerg 2 Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Måbjerg 3 Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Måbjerg 4 Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
ramme 1 Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
ramme 2 Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Bk klitte Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Knaldperlerne Thisted FC Logo Thisted FC
Lgf Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U 9 drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag 17 nov

Teamname LVL Logo Club
Harboøre Harboøre IF Logo Harboøre IF
Ringkøbing landbobank Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Manchester united Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Team HB A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
struer 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
struer 2 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
ramme Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Thisted FC 1 Thisted FC Logo Thisted FC
THISTED FC 2 Thisted FC Logo Thisted FC
THISTED FC 3 Thisted FC Logo Thisted FC
Lgf Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
shn/ubg SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg

U 10 drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag 16 nov

Teamname LVL Logo Club
Harboøre Harboøre IF Logo Harboøre IF
"De Grønne" B BRH Fodbold Logo BRH Fodbold
Lgf Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Måbjerg IF A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
TEAM ID B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Struer Boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
thyborøn Thyborøn IF Logo Thyborøn IF

U 11 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 16 nov

Teamname LVL Logo Club
GNIF B Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
GNIF C Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
tim TIM GIF Logo TIM GIF
harboøre Harboøre IF Logo Harboøre IF
klinkby Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Vinderup 1 Vinderup IK Logo Vinderup IK
Vinderup 2 Vinderup IK Logo Vinderup IK
Struer Boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U 12 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag 17 nov

Teamname LVL Logo Club
Team Thy A
Harboøre 1 Harboøre IF Logo Harboøre IF
Harboøre 2 Harboøre IF Logo Harboøre IF
Harboøre 3 Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 4 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
klinkby Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Team Barcelona B

U11 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag 16 nov

Teamname LVL Logo Club
Spjald Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
HIF/tif
Lgf Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
klinkby Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
FC sambabold
Lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U 12 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag 17 nov

Teamname LVL Logo Club
pink lady Brande IF Logo Brande IF

U13 piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag 17 nov

Teamname LVL Logo Club
Mejrup GU 1 A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Mejrup GU 2 C Mejrup GU Logo Mejrup GU
hif/tif 1
hif/tif 2
Lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ramme B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF

U 13 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag D 1dec.

Teamname LVL Logo Club

U 15 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag D 1dec

Teamname LVL Logo Club

U 14 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag D 30 nov

Teamname LVL Logo Club

U 15 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag 30 nov

Teamname LVL Logo Club

U 17 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften d 29 nov

Teamname LVL Logo Club

U 10 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d 15 nov

Teamname LVL Logo Club
lgf 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
spjald Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
hif Harboøre IF Logo Harboøre IF
Mejrup Mejrup GU Logo Mejrup GU
Ulfborg SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
16. - November 17 2013

Organisation
Harboøre IF
Place
Harboøre centeret
Address
Lemvigvej 9
Postalcode
7673
City
Harboøre
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview