LGF Cup 2014

Lemvig GF byder i samarbejde med Nike og Nordea velkommen til LGF Cup 2014 i Lemvig i dagene

 

24. - 26. januar 2014

 

Sidste år deltog ca. 400 hold, så kom og deltag i dette stævne for hold på alle niveauer.

 

Der spilles efter DBU Jyllands regler for indendørs fodbold i rækkerne:

Piger: U7 - U18 (U7 og U8 spiller 3 mod 3)

Drenge: U6 - U17 (U6, U7 og U8 spiller 3 mod 3)

Max 5 spillere pr. hold i U6 til U8

Max 6 spillere pr. hold i U9 til U18

 

Rækkerne opdeles fra U9 og opefter som udgangspunkt i A, B og C niveau. Husk at angive reelt niveau ved tilmelding. Ved for få tilmeldinger i en række vil rækken enten udgå eller blive slået sammen med en anden række. Vi forbeholder os ret til at lukke for tilmeldinger i de enkelte rækker før tid. 

 

Der er medaljer til alle spillere i rækkerne U6 til U8.

 

Der er personlige præmier til nr. 1 - 4 i hver række fra U9 og opefter. Præmier til max. 6 spillere.

 

Der kåres en cup-spiller i hver årgang fra U9 og opefter.

 

Startgebyret udgør 400 kr. pr. hold (150 kr. pr. hold for U6, U7 og U8). Beløbet betales ved tilmelding eller senest 1. januar 2014 til reg.nr. 7730 og kontonr. 1059984. Skriv gerne række, holdnavn og kontaktperson. Tilmelding anses først for gældende når startgebyret er indbetalt.

 

Evt. spørgsmål på mail til lgfcup@mail-online.dk 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 - drenge (2008) Mixed 3 150 Søndag 9 0
U7 - drenge (2007) Mixed 3 150 Søndag 19 0
U8 - drenge (2006) Mixed 3 150 Søndag 16 0
U9 - drenge A (2005) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U10 - drenge A(2004) Mixed 4 400 Søndag formiddag 1 0
U11 - drenge A(2003) Mixed 4 400 Søndag 5 0
U12 - drenge A(2002) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U13 - drenge A(2001) Mixed 4 400 Lørdag 1 0
U14 - drenge A(2000) Mixed 4 400 Lørdag 2 0
U15 - drenge A(1999) Mixed 4 400 Lørdag 7 0
U17 - drenge (97-98) Mixed 4 400 Fredag 13 0
U7 - piger (2007) Mixed 3 150 Søndag 0 0
U8 - piger (2006) Mixed 3 150 Søndag 2 0
U9 - piger (2005) Mixed 4 400 Søndag 6 0
U10 - piger (2004) Mixed 4 400 Søndag morgen 7 0
U11 - piger A (2003) Mixed 4 400 1 0
U12 - piger A (2002) Mixed 4 400 Lørdag 3 0
U13 - piger A (2001) Mixed 4 400 Lørdag 3 0
U15 - piger A(99-00) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U18 - piger (96-98) Mixed 4 400 Fredag 6 0
U9 - drenge B (2005) Mixed 4 400 Søndag 8 0
U9 - drenge C (2005) Mixed 4 400 Søndag 6 0
U10 - drenge B(2004) Mixed 4 400 Søndag 10 0
U10 - drenge C(2004) Mixed 4 400 Søndag 4 0
U11 - drenge B(2003) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag 11 0
U11 - drenge C(2003) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag 3 0
U12 - drenge B(2002) Mixed 4 400 Søndag eftermiddag/aften 9 0
U12 - drenge C(2002) Mixed 4 400 Søndag morgen/formiddag 4 0
U13 - drenge B(2001) Mixed 4 400 Lørdag 9 0
U13 - drenge C(2001) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U14 - drenge B(2000) Mixed 4 400 Lørdag 6 0
U14 - drenge C(2000) Mixed 4 400 Lørdag 9 0
U15 - drenge B(1999) Mixed 4 400 12 0
U15 - drenge C(1999) Mixed 4 400 7 0
U11 - piger B (2003) Mixed 4 400 Søndag 3 0
U11 - piger C (2003) Mixed 4 400 Søndag 1 0
U12 - piger B (2002) Mixed 4 400 Lørdag morgen 3 0
U12 - piger C (2002) Mixed 4 400 Lørdag morgen 2 0
U13 - piger B (2001) Mixed 4 400 Lørdag 5 0
U13 - piger C (2001) Mixed 4 400 Lørdag 4 0
U15 - piger B(99-00) Mixed 4 400 Lørdag 8 0
U15 - piger C(99-00) Mixed 4 400 Lørdag 3 0

Signetud teams

U6 - drenge (2008) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Struer Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf4 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf5 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
hif Harboøre IF Logo Harboøre IF
Klinkby Boldklub 1 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby Boldklub 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U7 - drenge (2007) 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 1 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lemvig GF 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lem b. B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
Ikastbanditterne 1 C Ikast FS Logo Ikast FS
Ikastbanditterne 2 C Ikast FS Logo Ikast FS
thyborøn if B Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer 2 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
de 3 A gaffa
Klinkby Boldklub 1 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby Boldklub 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
VSF1 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
VSF2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U8 - drenge (2006) 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Maabjerg IF 1 A
Maabjerg IF 2 A
Maabjerg IF 3 A
Maabjerg IF 4 A
Maabjerg IF 5 A
Struer Boldklub 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 2 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Struer Boldklub 3 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
LGF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
lgf4 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klitten Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Vinderup IK Vinderup IK Logo Vinderup IK
Ramme-Lomborg 1 C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF
Ramme-Lomborg 2 C Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF

U9 - drenge A (2005) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 - drenge A(2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Måbjerg IF 1 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U11 - drenge A(2003) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
KPR Drengene A Overlund GF Logo Overlund GF
Fc kammeraterne A
Team Nordvestjysk Elservice A
Team Plus El A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub

U12 - drenge A(2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
LGF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Aulum IF A Aulum IF Logo Aulum IF
Team Thy A

U13 - drenge A(2001) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Faxe Kondi A Aulum IF Logo Aulum IF

U14 - drenge A(2000) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
H H S drenge A HHsgrenge
Måbjerg IF 1 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U15 - drenge A(1999) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Holstebro B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
STRANGHOLT HURUP A Thisted FC Logo Thisted FC
HBJ THISTED A Thisted FC Logo Thisted FC
Struer Boldklub A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
JK Jagt og Fiskeri A Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
Tarm 1 A Tarm IF Logo Tarm IF
Hallumgade A Horne IF

U17 - drenge (97-98) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
De Vilde Heste C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Polle´s Drenge A Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Lyngs Idrætsefterskole C Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Bendtner Banden B FUK
Brumbasser B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
Rahbeks Vibhandel A Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Søstrene Grene, Viborg A Viborg FF Logo Viborg FF
Lem B B Lem B
Holstebro drengene B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Klinkby Boldklub 1 B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Klinkby Boldklub 2 B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U7 - piger (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U8 - piger (2006) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Skjern gf B Skjern GF Logo Skjern GF
Mejrup Mejrup GU Logo Mejrup GU

U9 - piger (2005) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HIF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Struer Boldklub 1 Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U10 - piger (2004) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
ATI fodboldpiger A
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
HIF C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Måbjerg B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U11 - piger A (2003) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ATI fodboldpiger A Aalbæk Stations IF

U12 - piger A (2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BLÅBJERG A Blåbjerg Fodbold
Mejrup U12 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
VSF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U13 - piger A (2001) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Vildbjerg SF 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
De Udødelige A Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U15 - piger A(99-00) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sportigan Mejrup A Mejrup GU Logo Mejrup GU
fc pigerne A
vildbjerg piger 1 A Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
KHIF 1 A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
KHIF 2 A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
LGF1 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

U18 - piger (96-98) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Lyngs A Lyngs Idrætsefterskole Logo Lyngs Idrætsefterskole
Lemvig GF 98 A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Hobitterne B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lemvig A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU B Mejrup GU Logo Mejrup GU

U9 - drenge B (2005) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 4 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Ikast drengene Ikast FS Logo Ikast FS
Ikast drengene 2 B Ikast FS Logo Ikast FS
Klinkby Boldklub B Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Team HB B HB

U9 - drenge C (2005) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Klitten 1 B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Klitten 2 B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
thyborøn if C Thyborøn IF Logo Thyborøn IF
Ramme-Lomborg Lomborg Idrætsforening Logo Lomborg Idrætsforening

U10 - drenge B(2004) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
VIK Vinderup IK Logo Vinderup IK
Lemvig GF1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Struer Boldklub B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Høgsbergs Helte B Brande IF Logo Brande IF
Måbjerg IF 2 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
thyborøn if B Thyborøn IF Logo Thyborøn IF

U10 - drenge C(2004) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
RIF C C Ringkøbing IF Logo Ringkøbing IF
De Grønne C Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U11 - drenge B(2003) 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 4 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
GNIF B Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Team intersport Ringkøbing B Rindum SU
Team Damkjær sko B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Eliten fra Bremdal B BRH Fodbold Logo BRH Fodbold
Struer Boldklub Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Klitten B Boldklubben Klitten Logo Boldklubben Klitten
Tim GIF B TIM GIF Logo TIM GIF
1-2-3 BANG B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U11 - drenge C(2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
GNIF Nørre Nissum C Gudum Nissum Idrætsforening Logo Gudum Nissum Idrætsforening
Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Bremdal C Bremdal Idrætsklub Logo Bremdal Idrætsklub

U12 - drenge B(2002) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Sammenholdet 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Sammenholdet 2 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
LGF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
hif B Harboøre IF Logo Harboøre IF
Sammenholdet 3 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Struer B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U12 - drenge C(2002) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Klinkby Boldblub C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Eliten fra Bremdal C BRH Fodbold Logo BRH Fodbold
hif C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Tim GIF C TIM GIF Logo TIM GIF

U13 - drenge B(2001) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Blue Boys B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Krøyer Pedersen B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Struer 1 B Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
FC LIONS B Thisted FC Logo Thisted FC
FC TIGERS B Thisted FC Logo Thisted FC
Lemvig 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
SHN/UBG B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
The brothers B Aulum IF Logo Aulum IF

U13 - drenge C(2001) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig Giants C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby Boldklub C Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Struer 2 C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Roslev IK C Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev IK 2 C Roslev IK Logo Roslev IK

U14 - drenge B(2000) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Roslev IK 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
SHN-Ulfborg 1 B SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Jens Søndergårdsvej B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby Boldklub 1 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Lem B 1 B Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
Måbjerg IF 3 A Måbjerg IF Logo Måbjerg IF

U14 - drenge C(2000) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Young guns C Ejsing Boldklub Logo Ejsing Boldklub
Roslev IK 2 C Roslev IK Logo Roslev IK
SHN-Ulfborg 2 C SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
Lemvig GF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Måbjerg IF 2 B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
Klinkby Boldklub 2 Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
Lem B 2 C Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
HBV Sydthy C Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
FC Ego C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904

U15 - drenge B(1999) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
LGF 1 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Roslev IK 1 B Roslev IK Logo Roslev IK
Roslev IK 2 B Roslev IK Logo Roslev IK
Tarm 2 B Tarm IF Logo Tarm IF
Team Of The Year B Holstebro Boldklub Logo Holstebro Boldklub
Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub
IF Nordmors B IF Nordmors Logo IF Nordmors
Mean Machine B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
fc sutter max C Thyborøn IF Logo Thyborøn IF

U15 - drenge C(1999) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ejsing All Stars C Ejsing Boldklub Logo Ejsing Boldklub
lgf 2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Roslev IK C Roslev IK Logo Roslev IK
kyndes krigere 2 C Harboøre IF Logo Harboøre IF
Lem B 3 C Lem Boldklub Logo Lem Boldklub
Kongens dicible B Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening

U11 - piger B (2003) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Spjald IF B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
LGF C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub Logo Klinkby Boldklub

U11 - piger C (2003) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HIF C Harboøre IF Logo Harboøre IF

U12 - piger B (2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Spjaldpigerne B Spjald Idrætsforening Logo Spjald Idrætsforening
KHIF B Koldby hørsum if
VSF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U12 - piger C (2002) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
VSF 3 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF

U13 - piger B (2001) 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lemvig GF 2 B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Vildbjerg SF 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
Mejrup GU 1 B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Frederiks AIF Wild Cats B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
Ramme-lomborg B Ramme-Lomborg IF Logo Ramme-Lomborg IF

U13 - piger C (2001) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Mejrup GU 2 C Mejrup GU Logo Mejrup GU
FC Amatører C Struer Boldklub af 1904 Logo Struer Boldklub af 1904
Frederiks AIF Wild Cats C Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening
HBV Sydthy C Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening

U15 - piger B(99-00) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
vildbjerg piger 2 B Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
HIF/tif B Harboøre IF Logo Harboøre IF
KHIF B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
HBV Sydthy B Hurup Idrætsforening Logo Hurup Idrætsforening
Vinderup IK B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Sunds B Sunds Idrætsforening Logo Sunds Idrætsforening
Rindum SU B Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
AIF Frederiks B Alhedens Idrætsforening Logo Alhedens Idrætsforening

U15 - piger C(99-00) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
vildbjerg tøserne 3 C Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
LGF2 C Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
24. - January 26 2014

Organisation
Lemvig Gymnastikforening
Place
Haller i Lemvig og omegn
Address
Christinelystvej
Postalcode
7620
City
Lemvig
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview