Klejtrup Energimidt cup

 Energimidt Cup har præmier ril 1. og 2. pladsen i alle rækker. I U6 til U9 medaljer til alle. så vidt muligt ombrydes rækkerne til Aog B puljer efter indledende runde. Minimum 4 kampe. Der spilles efter DBU Jyllands regelsæt. 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 (3 mands) Mixed 6 175 30/11 4 0
U6 (3 mands) Mixed 6 175 30/11 5 0
U8 (3 mands) Mixed 6 175 30/11 2 0
U9 Mixed 7 325 30/11 0 0
U9 Mixed 7 325 30/11 7 0
U10 Mixed 7 325 30/11 1 0
U10 Mixed 7 325 30/11 1 0
U11 Mixed 7 325 23/11 1 0
U11 Mixed 7 325 24/11 11 0
U12 Mixed 7 325 23/11 6 0
U12 Mixed 7 325 24/11 1 0
U13 Mixed 7 325 23/11 3 0
U13 Mixed 7 325 24/11 3 0
U14 Mixed 7 375 23/11 5 0
U15 Mixed 7 375 23/11 7 0
U15 Mixed 7 375 24/11 9 0
U17 Mixed 7 375 22/11 10 0
U18 Mixed 7 375 29/11 10 0

Signetud teams

U7 (3 mands) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30/11

Teamname LVL Logo Club

U6 (3 mands) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30/11

Teamname LVL Logo Club
Klejtrup Boldklub Klejtrup Boldklub

U8 (3 mands) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30/11

Teamname LVL Logo Club

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30/11

Teamname LVL Logo Club

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30/11

Teamname LVL Logo Club

U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30/11

Teamname LVL Logo Club

U10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 30/11

Teamname LVL Logo Club
Klejtrup BK Klejtrup Boldklub

U11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 23/11

Teamname LVL Logo Club
Klejtrup BK Klejtrup Boldklub

U11 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 24/11

Teamname LVL Logo Club
Klejtrup BK Klejtrup Boldklub
RK03 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
GIF-U11 B Gudumholm IF Logo Gudumholm IF
HB 1 B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
HB 2 B Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
M.I.K 1 B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
M.I.K 2 B Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
TVS1 B Tjele Vest Sport
SUB 88 B B Skals Fodboldforening Valkyrien Logo Skals Fodboldforening Valkyrien
SUB 88 C C Skals Fodboldforening Valkyrien Logo Skals Fodboldforening Valkyrien
Bk02 A Valsgård Idrætsforening 83 Logo Valsgård Idrætsforening 83

U12 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 23/11

Teamname LVL Logo Club
Klejtrup BK Klejtrup Boldklub
Ans if B Ans IF Logo Ans IF
Aabybro IF B Aabybro IF Logo Aabybro IF
IK Rosendal IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 24/11

Teamname LVL Logo Club

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 23/11

Teamname LVL Logo Club

U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 24/11

Teamname LVL Logo Club

U14 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 23/11

Teamname LVL Logo Club
Støvring IF 1 A Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Støvring IF 2 B Støvring IF Fodbold Logo Støvring IF Fodbold
Se nedenfor under info - 2 hold A Viborg FF Logo Viborg FF
Frem B IF Frem Skørping Logo IF Frem Skørping
Overgaards drenge B Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF

U15 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 23/11

Teamname LVL Logo Club
AaB A Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
blue girls C kvik
Nibe B B Nibe Boldklub Logo Nibe Boldklub
Nibe B B Nibe Boldklub Logo Nibe Boldklub
Rebild Syd B Rebild Syd
B52 A B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC
B52 B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC

U15 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 24/11

Teamname LVL Logo Club
Klejtrup BK Klejtrup Boldklub
Gunners A Hobro IK Logo Hobro IK
Partner Biler A SUB 88 Logo SUB 88
Viborg FF A Viborg FF Logo Viborg FF
sexy ladys A Rougsø FF Logo Rougsø FF
Nørderne A Randers
team sport direct A

U17 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 22/11

Teamname LVL Logo Club
Klejtrup BK Klejtrup Boldklub
UJS BILER A
FC-kammeraterne A Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Liverwurst B BMK 90 Logo BMK 90
Fc Stabell B Overlund GF Logo Overlund GF
4Labels B Hobro IK Logo Hobro IK
Løgstør IF 2 A Løgstør IF Logo Løgstør IF

U18 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29/11

Teamname LVL Logo Club
Klejtrup BK Klejtrup Boldklub
VH08 B Hobro IK Logo Hobro IK
Vejgaard bk A Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub
b52 A B52 Aalborg FC Logo B52 Aalborg FC
Rebild syd C Rebild syd
Snehvide og de 6 små dværge Aars IK Logo Aars IK
Gudumholm if B Gudumholm IF Logo Gudumholm IF
Ac Silkeborg B AC Silkeborg Logo AC Silkeborg
BMK C BMK 90 Logo BMK 90

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
November 29 - December 1 2013

Organisation
No Club
Place
Klejtrup hallen
Address
Vandværksvej 3
Postalcode
9500
City
Hobro
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview