Sportmaster Cup

 SPORTMASTER CUP
INDENDØRS FODBOLDSTÆVNE
FOR PIGER OG DRENGE
I HØNG HALLEN
Tilskuerklubben Boldspillets Venner og Høng GF Fodbold indbyder herved 

til stort indendørs fodboldstævne i Høng Hallen for piger og drenge
 

Der vil blive spillet i følgende rækker
Fredag aften, den 29. november 2013 spilles i U13 OG U14
Lørdag, den 30. november 2013 spilles i U10 – U11 og U12
Søndag, den 1. december 2013 spilles i U7 – U8 og U9
 

Pris for at deltage
For U7-U8 og U9 kr. 325,00
Der vil være præmie til alle deltagere
For U10-U11-U12-U13 og U14 kr. 375,00
Der vil være præmier til nr. 1, 2 og 3 i hver række
 

Evt. spørgsmål kontakt John Skipper på tlf. 23830478
 

Tilmelding skal ske senest søndag, den 10. november 2013 på følgende mail: js@orebotegl.dk

Tilmeldingsgebyr indbetales samtidig med tilmelding på følgende bankkonto:
Regnr. 4406 Kontonr. 3515209700
 

Vi glæder os til at se jer til stævne i Høng hallen.

Med sportslig hilsen
Tilskuerklubben Boldspillets Venner og Høng GF Fodbold
 

Sponsor:
TDC Erhvervscenter Næstved og Sportmaster
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Mixed 8 325 Søndag 2 0
U8 Mixed 8 325 Søndag 0 0
U9 Mixed 8 325 Søndag 4 0
U10 Mixed 7 375 Lørdag 1 0
U11 Mixed 7 375 Lørdag 2 0
U12 Mixed 7 375 Lørdag 6 0
U13 Mixed 7 375 Fredag aften 6 1
U14 Mixed 7 375 Fredag aften 3 0
U7 Mixed 8 325 Søndag 2 0
U8 Mixed 8 325 Søndag 12 0
U9 Mixed 8 325 Søndag 12 0
U10 Mixed 7 375 Lørdag 10 0
U11 Mixed 7 375 Lørdag 8 0
U12 Mixed 7 375 Lørdag 9 0
U13 Mixed 7 375 Fredag aften 8 0
U14 Mixed 7 375 Fredag aften 4 0

Signetud teams

U7 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Årgang 2003 B Albertslund IF Logo Albertslund IF

U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U9 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Raklev Piger 1 Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev Piger 2 Raklev GI Logo Raklev GI
guldpigerne Dianalund IF Logo Dianalund IF
Svinninge Svinninge Idrætsforening Logo Svinninge Idrætsforening

U10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
De Grønne 10'ere B73 Slagelse Logo B73 Slagelse

U11 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
De Grønne Lyn B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
De Grønne Djævle B73 Slagelse Logo B73 Slagelse

U12 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Lyngepigerne C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
B73 Slagelse B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
solrød fc B Solrød FC Logo Solrød FC
HG/LIF 1 HG/LIF
HG/LIF 2 HG/LIF
Hvidebæk Hvidebæk IF Logo Hvidebæk IF

U13 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Skælskør B&I 1 Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Skælskør B&I 2 Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Dianalund IF Dianalund IF Logo Dianalund IF
Freja B Fodboldklubben Sorø Freja Logo Fodboldklubben Sorø Freja
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U14 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Dianalund IF Dianalund IF Logo Dianalund IF
HG/LIF 1 HG/LIF
HG/LIF 2 HG/LIF

U7 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Høng GF Høng GF Logo Høng GF
Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub

U8 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Ronnies Helte B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Høng GF 1 Høng GF Logo Høng GF
Høng GF 2 Høng GF Logo Høng GF
Kalundborg Kalundborg
Hvidebæk IF Hvidebæk IF Logo Hvidebæk IF
IF 62 IF 62 Logo IF 62
Raklev 1 Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev 2 Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev 3 Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev 4 Raklev GI Logo Raklev GI
Slagelse BI 1 Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Slagelse BI 2 Slagelse BI

U9 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Avarta A Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Hvidebæk C Hvidebæk IF Logo Hvidebæk IF
Høng GF 1 Høng GF Logo Høng GF
Høng GF 2 Høng GF Logo Høng GF
Høng GF 3 Høng GF Logo Høng GF
Lynge-Broby Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
B73 Slagelse B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Kirke Helsinge IF Kirke Helsinge Idrætsforening Logo Kirke Helsinge Idrætsforening
Raklev 1 Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev 2 Raklev GI Logo Raklev GI
Slagelse BI Slagelse BI

U10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Framework A
Den Grå Tornado
Høng GF1 Høng GF Logo Høng GF
Høng GF 2 Høng GF Logo Høng GF
Hvidebæk IF Hvidebæk IF Logo Hvidebæk IF
Sørbymagle Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold
Skælskør B&I Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Dianalund Dianalund IF Logo Dianalund IF

U11 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sorø B Fodboldklubben Sorø Freja Logo Fodboldklubben Sorø Freja
Høng GF 1 Høng GF Logo Høng GF
Høng GF 2 Høng GF Logo Høng GF
MMT Group 1 FC Storebælt Logo FC Storebælt
MMT Group 2 FC Storebælt Logo FC Storebælt
hashøj C Hashøj IF Logo Hashøj IF
hashøj 1 C Hashøj IF Logo Hashøj IF
HG A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Høng GF 1 Høng GF Logo Høng GF
Høng GF 2 Høng GF Logo Høng GF
Slagelse B&I Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
S bi'erne
JP's drenge Herlufholm GF
Hjorth Soccers Herlufholm GF
IF 62 IF 62 Logo IF 62
Onlysports Næstved A Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved I.F Næstved IF Logo Næstved IF

U13 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Høng GF 1 Høng GF Logo Høng GF
Høng GF 2 Høng GF Logo Høng GF
Høng GF 3 Høng GF Logo Høng GF
Raklev 1 Raklev GI Logo Raklev GI
Raklev 2 Raklev GI Logo Raklev GI
Gørlev Gørlev Idrætsforening

U14 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
karise IK B Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub
Team JK A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Høng GF Høng GF Logo Høng GF
Stillinge Stillinge IF Logo Stillinge IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
November 29 - December 1 2013

Organisation
Høng GF
Place
Høng-Hallen
Address
Rosenvænget 23
Postalcode
4270
City
Høng
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview