Rødovre Trælast Cup

Vallensbæk IF afholder
Rødovre Trælast Cup
den 7., 8. og 9. Marts 2014

Der spilles i følgende rækker (forventede spilledage):

Spilledag Række Årgang
Fredag d. 7. Marts spiller 2004 B med bander
Fredag d. 7. Marts spiller 2003 A Futsal

fredag d. 7. marts spiller 2002 A Futsal

Lørdag d. 8. Marts spiller 2003 B Futsal og 2004 A Futsal

Lørdag d. 8. marts 2005 og 2007 med bander

Søndag d. 9. marts 2008 (oppustelig bane)
Søndag d. 9. marts 2006 med bander

Alle hold spiller min. 4 kampe. Der spilles 7 minutter pr. kamp med maks. 6 spillere pr. hold. Dog 7 spillere for årgang 2005 til 2007 og alle FUTSAL hold..
Årgang 2008 spiller på oppustelig bane på tværs af banen med 'mini håndboldmål' og med 4 spillere på banen. Der spilles ikke om placeringer i denne årgang.
Der vil være præmier til alle deltagere.
Pris pr. hold 500 kr.
Tilmelding: Klik her alternativt  til Pernille Jensen på 40114582.
Tilmelding senest den 15. februar 2014 Stævnegebyret skal indbetales til Nordea reg. 1420 konto 8972-951-065 straks efter i har fået en endelig bekræftelse fra Pernille og først derefter vil Jeres tilmelding være gyldig. Har vi ikke mogtaget betalingen 8 dage efter i har modtaget en bekræftelse, vil pladsesn uden videre gå til et andet hold. Husk at oplyse klub og årgang, ved indbetaling. Hurtig tilmelding tilrådes, da det er et meget populært stævne. .
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 drenge (2008) Mixed 6 500 32 2
U7 drenge (2007) Mixed 7 500 34 4
U8 drenge (2006) Mixed 7 500 41 1
U9 drenge (2005) Mixed 7 500 36 4
U10 drenge (2004) A Mixed 7 500 6 1
U10 drenge (2004)B Mixed 6 500 20 0
U11 drenge (2003) A Mixed 7 500 13 0
U11 Drenge (2003) B Mixed 7 500 11 3
U10 drenge (2004 B) Mixed 7 500 0 0
U12 drenge (2002A) Mixed 7 500 7 0

Signetud teams

U6 drenge (2008) 20 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Smølferne  Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
vallensbæk 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
vallensbæk 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
vallensbæk 3 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Farum 1 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 2 Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
VIF08 Vanløse IF Logo Vanløse IF
Gevninge C Gevninge IF Logo Gevninge IF
Dragør gul Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør hvid Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
B1903-1 B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B1903-2 B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B1903-3 B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Dragør grøn B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Løverne A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Hif 1 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hif 2 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Vallensbæk 4 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Kastrup U6 1 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
HTI C Høje Taastrup Idrætsforening Logo Høje Taastrup Idrætsforening

U7 drenge (2007) 24 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Greve A  Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Albertslund if  Albertslund IF Logo Albertslund IF
B1903-1  BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Bamsedrengene  Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Farum1  farum boldklub 
Farum2  Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Greve Fodbold Hold E B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
SIF rødderne B Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Hekla 1 Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Hekla 2 Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Kastrup 1 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Kastrup 2 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Hekla 3 Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
KBs Superhelte B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Tigerne C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
the vikings 1 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
the vikings 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
B1908 (h1) Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Fix-1 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
KB's sejeste B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Virum Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Husum 1 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Husum2 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
SB50 B SB50 Fodbold Logo SB50 Fodbold

U8 drenge (2006) 26 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Brøndby H2 Gul Brøndby IF Logo Brøndby IF
Sundby Boldklub A1 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby Boldklub A2 A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby Boldklub B1 B Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
KB U8-A 1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB U8-A 2 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Hekla BK A Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Trup 1 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Trup 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Trup 2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Trup 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
HIF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Greve Fodbold hold A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B1903 A1 A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B1903 A2 A BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
LSF B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Hold B B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
KB-Real Madrid A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Løver B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Tigre C BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B93-1 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93-2 C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
BKF 1 B BK Favoritten
BKF 1 C BK Favoritten

U9 drenge (2005) 17 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB U9B1 (Hvid)  Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB U9B1 (Hvid)  Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj  Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Rosenhøj Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Vanløse IF  Vanløse IF Logo Vanløse IF
VÆRLØSE NORD  Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse Syd  Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
bs Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Solrød A2 B Solrød FC Logo Solrød FC
Vallensbæk A1 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk A2 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk B1 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Baltzer El B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Nyråd IF Gul B Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
Nyråd IF Sort B Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
Brøndby IF U9-2 Blå B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby IF U9-2 Gul B Brøndby IF Logo Brøndby IF

U10 drenge (2004) A 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Greve 1a-U10  Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve 1b-U10  Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Vallensbæk  Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Brøndby IF 1  Brøndby IF Logo Brøndby IF
Otterne Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager

U10 drenge (2004)B 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Estate  Brøndbyernes IF Logo Brøndbyernes IF
Greve U10 Hvid  Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve U10-3  Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Vallensbæk 2 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2  Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 3  Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Ålholm if  Ålholm If Logo Ålholm If
BK Friheden 2 C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
BK Friheden 1 C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Fix 1 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Nivå kokkedal B Nivå-Kokkedal FK Logo Nivå-Kokkedal FK
Rosenhøj grøn B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Rosenhøj hvid B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Vindinge IF B Vindinge IF Logo Vindinge IF
Skjold 3.04 B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Brøndby U9-1 B Brøndby IF Logo Brøndby IF

U11 drenge (2003) A 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Østerbro IF  Østerbro IF Logo Østerbro IF
Kfum Roskilde A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Hareskov sort A Hareskov IF Logo Hareskov IF
Vallensbæk drengene A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
B93 1 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
FC Golasso A
HUI A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Løverne Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U11 Drenge (2003) B 7 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Østerbro IF  Østerbro IF Logo Østerbro IF
Kfum Roskilde B KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
B93 ØF B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B93 ØF 2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
hareskov blå B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Vanløse If B Vanløse IF Logo Vanløse IF
B93 2 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U10 drenge (2004 B) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge (2002A) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bacher A
Vallensbæk 1 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
LSF 1 A Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
AB1 A Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
7. - March 9 2014

Organisation
Vallensbæk IF 39
Place
Vallensbæk Idrætscenter
Address
Idræts Alle
Postalcode
2625
City
Vallensbæk
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Rødovre Trælast Cup map

Tournament overview