MK Fodbold Cup 2014

MK FODBOLD

Indbyder til stort Indendørsstævne i St. Merløse og Stestrup Hallerne
Den 14, 15 & 16. februar 2014
FOR ALLE PIGER & DRENGE

Kom og vær med til at gøre det sjovt og spændende.

DER SPILLES I BÅDE DRENGE- OG PIGE RÆKKER

Der spilles i følgende rækker efter 2013 årgange:
Fredag
U16 Drenge 98 - U18 Drenge 96/97

U18 Piger 96/97/98

Lørdag/søndag
U6 Drenge- 08-U7 Drenge 07 - U8 Drenge 06 - U9 Drenge 05 – U10 Drenge 04
U11 Drenge 03 - U12 Drenge 02 - U13 Drenge01 - U14 Drenge 00
U15 Drenge 99
U7 Piger 07- U9 Piger 05 - U11 Piger 03/04 - U13 Piger 01/02 - U15 Piger 99/00

Ret til ændringer i spilledag forbeholdes.

Vi garanterer min. 3 kampe.
Der må max. være 8 spillere pr. hold til og med årgang 04
og max 7 spillere for de øvrige hold
En spiller må ikke repræsentere mere end ét hold pr. spilledag..
Der spilles i rene årgange fra Drenge årgang 98 og nedefter.

Tilmelding senest
d. 31. januar 2014 til: Klik her

Holdgebyr:

Årgang 07 - 05: kr. 275,00

Årgang 04 - 99: kr. 350.00

Årgang 98 - 94: kr. 450.00

Indbetales på konto 3307-3307731606

MK Fodbold v/ Rikke Nielsen

Mærk indbetaling med klub og årgang/række

Tilmeldingen er først gældende efter betaling

 

Spørgsmål:
Henrik/Rikke Nielsen
Tlf. 59 18 06 04
hrk57@waoomail.dk

Ole Randbæk
Tlf. 57 80 18 09
randbaek@privat.dk
Husk alle relevante oplysninger ved tilmelding pr. mail
Beliggenhed: Vi Er hjemmehørende på Sjælland

St.Merløse Fritidscenter Holbækvej 34 4370 St.Merløse

Stestrup Fritidsgård Stestrupvej 41 4360 Kr.Eskilstrup
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 18 Mixed 7 450 Fredag Aften 4 0
U 6 Mixed 8 275 Lørdag eller Søndag 3 0
U 7 Mixed 8 275 Lørdag eller Søndag 6 0
U 8 Mixed 8 275 Lørdag eller Søndag 6 0
U 9 Mixed 8 275 Lørdag eller Søndag 6 0
U 10 Mixed 8 350 Lørdag eller Søndag 10 0
U 11 Mixed 7 350 Lørdag eller Søndag 13 0
U 12 Mixed 7 350 Lørdag eller søndag 6 0
U 13 Mixed 7 350 Lørdag eller Søndag 4 0
U 14 Mixed 7 350 Lørdag eller Søndag 0 0
U 15 Mixed 7 350 Lørdag eller Søndag 2 0
U 16 Mixed 7 450 Fredag Aften 5 0
Pige U 7 Mixed 8 275 Lørdag eller Søndag 0 0
Pige U 9 Mixed 7 275 Lørdag eller Søndag 0 0
Pige U 18 Mixed 7 450 Fredag Aften 3 0
Pige U 11 Mixed 7 350 Lørdag eller Søndag 5 0
Pige U 13 Mixed 7 350 Lørdag eller Søndag 1 0
Pige U 15 Mixed 7 350 Lørdag eller Søndag 1 0

Signetud teams

U 18 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
tryggevælde 1 B Tryggevælde bold klub
tryggevælde 2 B Tryggevælde bold klub
Team L.A B Langebæk Alliancen Logo Langebæk Alliancen
GP. Nordic

U 6 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
MK fodbold MK Fodbold
Vemmelev C Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Gevninge IF C Gevninge IF Logo Gevninge IF

U 7 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
Kr. Eskilstrup BK Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
FK Odsherred Fælles Klub Odsherred
"Vor Frue drengene" A Vor Frue IF Logo Vor Frue IF
MK fodbold MK Fodbold
Stenlille C Stenlille IF Logo Stenlille IF

U 8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
Kr. Eskilstrup BK Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Gyrstinge C Gyrstinge IF
FK Odsherred Fælles Klub Odsherred
Høng A Høng GF Logo Høng GF
Stenlille C Stenlille IF Logo Stenlille IF

U 9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
Gyrstinge C Gyrstinge IF
MK fodbold MK Fodbold
Tølløse Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Suså IF C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Svogerslev Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U 10 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
Fløng-Hedehusene Idræt B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
MK Fodbold 2 MK Fodbold
Kr. Eskilstrup BK Kirke Eskilstrup Boldklub Logo Kirke Eskilstrup Boldklub
Karise IK B Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub
De Grønne Drenge C Næstved IF Logo Næstved IF
Vallensbæk B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
MK fodbold MK Fodbold
Solrød FC B Solrød FC Logo Solrød FC
Undløse Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Karen Volf Næstved IF Logo Næstved IF

U 11 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
Svallerup-Bjerge C Svallerup-Bjerge
Vanløse If B Vanløse IF Logo Vanløse IF
Holbæk A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred
Karise IK C Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub
FC Claudio A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Dianalund Dianalund IF Logo Dianalund IF
D&M Design B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
undløse B Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Allroots B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub

U 12 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
Malermester Hans Larsen
Undløse bk C Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901
Dream Team B
MK fodbold MK Fodbold
Nykøbing if B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF

U 13 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
FC Smørrebrød B
BATEC.dk C FC Lejre Logo FC Lejre
Team AS B Team AS
Undløse BK C Undløse Boldklub 1901 Logo Undløse Boldklub 1901

U 14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club

U 16 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
Kran Boys B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
tryggevælde 1 C Tryggevælde bold klub
tryggevælde 2 C Tryggevælde bold klub
tryggevælde 3 C Tryggevælde bold klub
ClubZenzyg B

Pige U 7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club

Pige U 9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club

Pige U 18 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Aften

Teamname LVL Logo Club
tryggevælde 2 C tryggevældebold klub
tryggevælde 1 C Tryggevælde bold klub
Rørvig C Rørvig IF Logo Rørvig IF

Pige U 11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
Viby IF C Viby IF Logo Viby IF
fc multi B
Haslev B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

Pige U 13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club

Pige U 15 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller Søndag

Teamname LVL Logo Club
Rørvig C Rørvig IF Logo Rørvig IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
14. - February 16 2014

Organisation
Kirke Eskilstrup Boldklub
Place
Stestrup Hallen
Address
Stestrupvej 41A
Postalcode
4360
City
Kr.Eskilstrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview