BIFUS CUP 2014

BIFUS-CUP 2014.

Lørdag d. 1 feb. 2014 

 

Stævnet for de mindste.

 U 5 mix, U 6 mix, U 7 mix, U 7/8 pige.

Sidste frist for tilmelding 23 januar 

 

Masser af underholdning

Diskotek midt i hallen.  

Fælles opvarmning (DJ).

 

Bamsefodboldbjørnen BIFUS deler spurtpræmier ud

Fælles præmieoverrækkelse. Musik/DJ

 

Medaljer/slik til alle/spurtpræmier

 

3v3 fodbold på 2 baner

Et anderledes og sjovt stævne for de mindste.

.

Klik her for tilmelding

For yderligere info kontakt:

Henning Jørgensen

lasso@dlgtele.dk

eller

Trine Petersen

trinep74@gmail.com

 

Hurtig tilmelding tilrådes !

                                              Pris for deltagelse: 350 kr

Husk! Man er først endeligt tilmeldt når stævnegebyret er indbetalt på

6861-1029239

Husk at anføre id nr. ved betaling.

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 5 mix Mixed 3 300 Lørdag 1 feb. LUKKET 1 0
U 5/6 mix Mixed 3 300 Lørdag 1 plads Hvem? 5 0
U 7 dr. Mixed 3 300 Lørdag 1 feb venteliste 26 0
U 7/8 pige Mixed 3 300 Lørdag Venteliste 9 0

Signetud teams

U 5 mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1 feb. LUKKET

Teamname LVL Logo Club

U 5/6 mix 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1 plads Hvem?

Teamname LVL Logo Club
BIF C Brenderup IF Logo Brenderup IF
Højby S & G B Højby S&G Logo Højby S&G
Højby S&G 2 B Højby S&G Logo Højby S&G
Nørre Aaby verdensmestre C Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Nørre Aaby Europamestre C Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK

U 7 dr. 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1 feb venteliste

Teamname LVL Logo Club
BIF 1 C Brenderup IF Logo Brenderup IF
BIF 2 C Brenderup IF Logo Brenderup IF
Ejby ik B Ejby IK Logo Ejby IK
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
B.67 B B.67 Logo B.67
Morud Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Marienlyst 1 Marienlyst Logo Marienlyst
Aarup BK B Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
Aarup BK (1) B Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
Team F10 Finans
Kolding IF B
Hårslev BK C Hårslev Boldklub Logo Hårslev Boldklub
Team Nicolai Biler B
Bogense 1 B Bogense G & IF Logo Bogense G & IF
NÅ 1 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
NÅ 2 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Dalby 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Ejby IK B Ejby IK Logo Ejby IK
Lumby 88 C Lumby IF 88 Logo Lumby IF 88
Vikingerne Dalum IF Logo Dalum IF
Bogense 2 Bogense G & IF Logo Bogense G & IF

U 7/8 pige 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Venteliste

Teamname LVL Logo Club
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Pinke piger Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
NIK piger B Nr aaby
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 B Strib IF Logo Strib IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
February 1 2014

Organisation
Brenderup IF
Place
Brenderup Aktivitetscenter
Address
Kirkevej 12
Postalcode
5464
City
Brenderup FYN
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview