SIF Cup 2014

 Velkommen til SIF Cup

Fredag 17 - 19 Januar 2014

 

Strib IF er glade for igen at kunne byde velkommen til vores traditionelle indestævne i Brændeskovhallerne.

Tilmelding senest Søndag den 12 Januar - 375,00 pr. hold.

Tilmelding kan ske via sporti.dk på www.sporti.dk

Tilmelding er bindende.

 

Der er præmier til de 3 bedste hold i hver række.

 

Yderligere information kan fås hos Thomas Andersen på 29 99 71 90 eller mail til Morten Hansen på mortenbiel72@gmail.com

 

Vi glæder os til igen at byde masser af piger, drenge og forældre velkommen til SIF Cup

velkommen

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 Piger Mixed 375 19 Januar 2 0
U11 Piger Mixed 375 19 Januar 0 0
U12 Piger Mixed 375 19 Januar 1 0
U13 Piger Mixed 375 19 Januar 0 0
U14 Piger Mixed 375 19 Januar 0 0
U15 Piger Mixed 375 17 Januar 1 0
U16 Piger Mixed 375 17 Januar 0 0
U10 Drenge Mixed 375 18 Januar 1 0
U10 Drenge Mixed 375 18 Januar 8 0
U11 Drenge Mixed 375 18 Januar 0 0
U11 Drenge Mixed 375 18 Januar 1 0
U12 Drenge Mixed 375 18 Januar 7 0
U12 Drenge Mixed 375 18 Januar 0 0
U13 Drenge Mixed 375 19 Januar 6 0
U14 Drenge Mixed 375 19 Januar 3 0
U17 Drenge Mixed 375 17 Januar 11 0

Signetud teams

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19 Januar

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19 Januar

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19 Januar

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19 Januar

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19 Januar

Teamname LVL Logo Club

U15 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17 Januar

Teamname LVL Logo Club
nissebanden A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U16 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17 Januar

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18 Januar

Teamname LVL Logo Club
Striberne A

U10 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18 Januar

Teamname LVL Logo Club
BGIF - Blå B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Årup 1 og årup 2 B Aarup Boldklub Logo Aarup Boldklub
munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
HEI Hjortshøj Egå
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U11 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18 Januar

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18 Januar

Teamname LVL Logo Club
TPI C1 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U12 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18 Januar

Teamname LVL Logo Club
Munkebo bk B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo Boldklub B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
NIK 1 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
NIK 2 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK

U12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 18 Januar

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19 Januar

Teamname LVL Logo Club
Team Cool C
Gelsted C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
Skamby Bk C Skamby BK Logo Skamby BK
vamdrup if 1 C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
vamdrup if 2 C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Eui engum C Engum UI Logo Engum UI

U14 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 19 Januar

Teamname LVL Logo Club
Team Nissens C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Søndersø 1 B Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Søndersø 2 B Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub

U17 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17 Januar

Teamname LVL Logo Club
Hundene A AC Horsens Logo AC Horsens
Daugård EL B Hover if Logo Hover if
FC k A Århus GF Logo Århus GF
Galácticos
alkhoholdet A
Parasus A
Brdr. Adelhardt A Hviding IF Logo Hviding IF
Storgaard Biler A
Kongehuset A Bjerre Gymnastik- & Idrætsefterskole Logo Bjerre Gymnastik- & Idrætsefterskole
Kim Torps drenge B

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
17. - January 19 2014

Organisation
Strib IF
Place
Brændeskovhallerne
Address
Ny Billeshavevej 1 - 3, Strib
Postalcode
5500
City
Middelfart
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview