Uhre Ungdomscup

Det er med stor glæde at vi for 31. gang kan byde velkommen til Uhre Ungdomscup.

Vi spiller i 6 haller, nemlig 3 i Brande samt i Blåhøj, Arnborg og Filskov.

Alle hallerne er fyldt op med kampe både lørdag og søndag, så der er lagt op til nogle spændende dage med masser af fodbold.

Der er mindst 4 kampe pr. hold og flotte præmier til 6 spillere pr. hold.

Gode muligheder for overnatning og super forplejning. Tilmelding til overnatning, forplejning samt buskørsel skal sendes til mail@uuc.dk eller tilmelding via www.uuc.dk.

Har I spørgsmål til stævnet kan I kontakte Heidi Jøker på mobil 40199769 eller på mail mail@uuc.dk

Sidste tilmelding den 31. december 2013. Betaling senest fredag den 10. januar 2014 på reg. 9559 konto nr. 5655-681-991.

Husk at angive holdnavn og kontaktperson på jeres betaling.

Vi glæder os til at se jer.

Med venlig hilsen

Uhre Ungdomscup

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-7 P Mixed 6 300 Lørdag 1 0
U-8 P Mixed 6 300 Lørdag 0 0
U-9 P Mixed 6 300 Søndag 0 0
U-10 P Mixed 6 300 Søndag 1 0
U-10 P Mixed 6 300 Søndag 2 0
U-11 P Mixed 6 300 Lørdag 1 0
U-12 P Mixed 6 300 Lørdag 5 0
U-12 P Mixed 6 300 Lørdag 6 0
U-13 P Mixed 6 300 Søndag 0 0
U-13 P Mixed 6 300 Søndag 4 0
U-13 P Mixed 6 300 Søndag 4 0
U-15 P Mixed 6 350 Lørdag 0 0
U-15 P Mixed 6 350 Lørdag 0 0
U-15 P Mixed 6 350 Lørdag 1 0
U-15 P Store mål Mixed 6 350 Lørdag 0 0
U-15 P Store mål Mixed 6 350 Lørdag 0 0
U-15 P Store mål Mixed 6 350 Lørdag 0 0
U-18 P Mixed 6 350 Søndag 0 0
U-18 P Mixed 6 350 Søndag 2 0
U-18 P Mixed 6 350 Søndag 0 0
U-18 P Store mål Mixed 6 350 Søndag 0 0
U-6 D Mixed 6 300 Lørdag 1 0
U-8 D Mixed 6 300 Lørdag 5 0
U-9 D Mixed 6 300 Søndag 1 0
U-10 D Mixed 6 300 Søndag 1 0
U-7 D Mixed 6 300 Lørdag 0 0
U-10 D Mixed 6 300 Søndag 3 0
U-10 D Mixed 6 300 Søndag 0 0
U-11 D Mixed 6 300 Lørdag 0 0
U-11 D Mixed 6 300 Lørdag 2 0
U-11 D Mixed 6 300 Lørdag 0 0
U-12 D Mixed 6 300 Søndag 2 0
U-12 D Mixed 6 300 Søndag 0 0
U-12 D Mixed 6 300 Søndag 0 0
U-13 D Mixed 6 300 Søndag 0 0
U-13 D Mixed 6 300 Søndag 0 0
U-13 D Mixed 6 300 Søndag 0 0
U-14 D Mixed 6 300 Lørdag 0 0
U-14 D Mixed 6 300 Lørdag 0 0
U-14 D Mixed 6 300 Lørdag 0 0
U-15 D Mixed 6 350 Lørdag 4 0
U-15 D Mixed 6 350 Lørdag 1 0
U-15 D Mixed 6 350 Lørdag 0 0
U-15 D Store mål Mixed 6 350 Lørdag 1 0
U-15 D Store mål Mixed 6 350 Lørdag 0 0
U-15 D Store mål Mixed 6 350 Lørdag 0 0
U-17 D Mixed 6 350 Søndag 2 0
U-17 D Mixed 6 350 Søndag 1 0
U-17 D Mixed 6 350 Søndag 0 0
U-17 D Store mål Mixed 6 350 Søndag 1 0

Signetud teams

U-7 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-8 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-9 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-10 P 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Uhre/Brande B Uhre GIF Logo Uhre GIF

U-10 P 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Uhre/Brande C Uhre GIF Logo Uhre GIF
Uhre/Brande C2 C Uhre GIF Logo Uhre GIF

U-11 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-12 P 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BB-Piger B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
BB-Power B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
De Seje Piger A Billund IF Logo Billund IF

U-12 P 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BB-Piger C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
BB-Tigers C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
BIF's Black Stars 1 C Brande IF Logo Brande IF
BIF's Black Stars 2 C Brande IF Logo Brande IF

U-13 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-13 P 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
BB-Power B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
BB-piger C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U-13 P 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
BB-Piger B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
BB-Tigers C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U-15 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-15 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-15 P 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Midtjylland C Give Fremad Logo Give Fremad

U-15 P Store mål 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-15 P Store mål 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-15 P Store mål 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-18 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-18 P 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Vinding SF B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U-18 P 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-18 P Store mål 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-6 D 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Grindsted 1 Grindsted GIF Logo Grindsted GIF

U-8 D 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Brande IF A Brande IF Logo Brande IF
Krisajs Knægte A Give Fremad Logo Give Fremad
Brande IF C Brande IF Logo Brande IF
Skibet IF C Skibet IF Logo Skibet IF
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U-9 D 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Spar Nord Vejle A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U-10 D 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Rybergs Rovfugle A Brande IF Logo Brande IF

U-7 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-10 D 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Billund if Billund IF Logo Billund IF
Blade Treament B

U-10 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-11 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-11 D 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
De Seje B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Hejnsvig B Hejnsvig Idrætsforening Logo Hejnsvig Idrætsforening

U-11 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-12 D 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Team M-sport A
Tarm IF A Tarm IF Logo Tarm IF

U-12 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-12 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-13 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-13 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-13 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-14 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-14 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-14 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-15 D 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Morten E Give A Give Fremad Logo Give Fremad
Crazy Daisy / Dagli´ Brugsen A
Abbas Kebab A
Abba Kebab A

U-15 D 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Sport Direkt B

U-15 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-15 D Store mål 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Crazy Daisy / Dagli´ Brugsen A

U-15 D Store mål 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-15 D Store mål 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U-17 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-17 D 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Daugård EL B Hover if Logo Hover if

U-17 D 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U-17 D Store mål 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Tegllund

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
25. - January 26 2014

Organisation
Uhre GIF
Place
Hallerne omkring Uhre
Address
Gydevej 5
Postalcode
7330
City
Brande
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview