Sydmors Julestævne 2014

Sydmors If s Julestævne er et godt tilbud til fodboldspillere på 5 år og ældre - se alt om rækker og spilledage - alle kampe spilles i Haller på Limfjordsøen Mors.
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
herre c Mixed 4 550 Søndag 28.12.2014 21 2
u 17 drenge b c98-99 Mixed 4 350 Lørdag 27.12.2014 8 2
u 17 drenge a98-99 Mixed 4 350 Søndag 28.12.2014 1 0
u 15 drenge bc 00 Mixed 4 350 Mandag 29.12.2014 7 0
u 15 drenge a 00 Mixed 4 350 Lørdag 27.12.2014 0 0
u 13 drenge a 02 Mixed 4 350 Lørdag 27.12.2014 0 0
u 10 drenge 05 Mixed 4 350 Mandag 29.12.2014 7 0
u 8 drenge 07 Mixed 3 175 Lørdag 27.12.2014 10 2
Dame senior og u 18a Mixed 4 550 Søndag 28.12.2014 8 0
u 9 piger 06 Mixed 4 350 Mandag 29.12.2014 0 0
u 5 tre mands 09 d/p Mixed 3 175 0 0
u 6 tre mands 09 d/p Mixed 3 175 Mandag 29.12.2014 0 0
u 7 tre mands d/p 08 Mixed 3 175 Mandag 29.12.2014 2 0
Herre a - b og yd-ya Mixed 4 600 Lørdag 27.12.2014 14 0
u 19 drenge b - c 96 Mixed 4 350 Søndag 28.12.2014 8 0
u 19 drenge a 96 Mixed 4 350 Mandag 29.12.2014 0 0
u 14 drenge 01 Mixed 4 350 Mandag 29.12.2014 6 0
u 13 drenge b/c 02 Mixed 4 350 Mandag 29.12.2014 7 0
u 12 drenge 03 Mixed 4 350 Søndag 28.12.2014 4 0
u 11 drenge 04 Mixed 4 350 Mandag 29.12.2014 10 0
u 9 drenge 06 Mixed 4 350 Søndag 28.12.2014 6 0
u 19 piger b og c 96 Mixed 4 350 Lørdag 27.12.2014 0 0
u 15 piger 00 Mixed 4 350 Søndag 28.12.2014 0 0
u 13 piger 02 Mixed 4 350 Lørdag 27.12.2014 0 0
u 11 piger 04 Mixed 4 350 Lørdag 27.12.2014 0 0
Oldboys 32 på dagen Mixed 4 500 Mandag 29.12.2014 3 0
U 17 piger 98 og før Mixed 4 350 Mandag 29.12.2014 5 0

Signetud teams

herre c 14 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Søndag 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Real Mokai C Real Mokai
Savannen C
Atlantis C
Ørding IF C Ljørslev Ørding
sydvestmors 1 Sydvestmors Logo Sydvestmors
sydvestmors 2 Sydvestmors Logo Sydvestmors
sydvestmors 3 Sydvestmors Logo Sydvestmors
Dueholmskolen "talenterne" C
Panna FC
Kakkeduerne og bæveren C Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Offside C
Mors Håb C
legenderne C
Kakkeduerne og bæveren 69 C

u 17 drenge b c98-99 6 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Sallingsund C Sallingsund FC Logo Sallingsund FC
FC Frikadelle u 15 a A Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
knudsen´s piger B IF Nordmors
Scholes army B Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
Walids army B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
2. Holdet A

u 17 drenge a98-99 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 15 drenge bc 00 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Sallingsund u 15 Sallingsund FC Logo Sallingsund FC
Nykøbing Mors IF B Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
KHIF Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
SV N 1 Sydvestmors/Nordvestm
SV N 2 B sydvestmors nordvestmors
IF Nordmors IF Nordmors Logo IF Nordmors
Nykøbing Mors IF (2) C Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF

u 15 drenge a 00 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 13 drenge a 02 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 10 drenge 05 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
NIF 1 Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
NIF 2 Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
NIF 3 Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Thisted fc Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted FC 2 Thisted FC Logo Thisted FC
Roslev IK B Roslev IK Logo Roslev IK
Sydvestmors Sydvestmors Logo Sydvestmors

u 8 drenge 07 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
NIF 1 B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
NIF 2 B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
NIF 3 B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
Nors BK1 B Nors Boldklubs Logo Nors Boldklubs
Lemvig GF Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Nors BK2 C Nors Boldklubs Logo Nors Boldklubs
Sydthy Boldklub 1. B Sydthy Boldklub Logo Sydthy Boldklub
Lemvig GF 2 Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening

Dame senior og u 18a 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Team Magic A Thisted FC Logo Thisted FC
Die Blue B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
sydvestmors 1 Sydvestmors Logo Sydvestmors
sydvestmors 2 sv sydvestmors
Hillerslev IF U19 Piger B Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
Hillerslev IF Kvinder C Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
Lemvig gf A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Sydthy B B Sydthy Boldklub Logo Sydthy Boldklub

u 9 piger 06 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 5 tre mands 09 d/p 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

u 6 tre mands 09 d/p 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 7 tre mands d/p 08 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
sydvestmors 1 Sydvestmors Logo Sydvestmors
sydvestmors 2 Sydvestmors Logo Sydvestmors

Herre a - b og yd-ya 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Team Fuld Skrald B
Team interfjord A
UJS BILER A
AC Reunion A
Kalic's venner A Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Geodis A
Stativ stakit kasket nykøbing mors
Bromance A
Linde B B Linde Boldklub
Roslev IK A Roslev IK Logo Roslev IK

u 19 drenge b - c 96 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Sallingsund u17 a 98-99 B Sallingsund FC Logo Sallingsund FC
Sjakalerne B
Fluif 1 C FLUIF Logo FLUIF
Fluif 2 C FLUIF Logo FLUIF
BCV 1
BCV2
IF Nordmors u 17 a 98-99 IF Nordmors Logo IF Nordmors

u 19 drenge a 96 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 14 drenge 01 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Koldby Hørdum A Koldby Hørdum
Koldby Hørdum 2 Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Fætter BR FC A Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
Juul United A Nykøbing Mors IF Logo Nykøbing Mors IF
TFC Bolcher Thisted FC Logo Thisted FC

u 13 drenge b/c 02 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
FLUIF B FLUIF Logo FLUIF
Sydvestmors u12 dr C Sydvestmors Logo Sydvestmors
Fs Nordvest Nordvestmors
sydvestmors u13 piger C Sydvestmors Logo Sydvestmors
Team Cold Hawai Klitmøller

u 12 drenge 03 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Fluif 1 FLUIF Logo FLUIF
Fluif 2 FLUIF Logo FLUIF
Fluif 3 FLUIF Logo FLUIF
Fluif 4 FLUIF Logo FLUIF

u 11 drenge 04 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
FLUIF C FLUIF Logo FLUIF
Vinderup IK1 B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Vinderup IK2 B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Skive IK 1 B Skive IK Logo Skive IK
Skive IK 2 B Skive IK Logo Skive IK
Sydvestmors C Sydvestmors Logo Sydvestmors
Sydvestmors u12 C Sydvestmors Logo Sydvestmors
NVBK B Nordvestmors Boldklub Logo Nordvestmors Boldklub
Måbjerg IF B Måbjerg IF Logo Måbjerg IF
De Grønne Djævle B

u 9 drenge 06 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club
VSF Vildbjerg SF Logo Vildbjerg SF
VIK U9 1 B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Vik u 9 2 B Vinderup IK Logo Vinderup IK
Sydvestmors C Sydvestmors Logo Sydvestmors
Nif 1 nykøbing mors
nif 2 nykøbing mors

u 19 piger b og c 96 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 15 piger 00 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 28.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 13 piger 02 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club

u 11 piger 04 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 27.12.2014

Teamname LVL Logo Club

Oldboys 32 på dagen 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
Årgang 2007 B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
NIF m.m.
sydmors sydmors

U 17 piger 98 og før 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Mandag 29.12.2014

Teamname LVL Logo Club
KHIF 1 A Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
KHIF 2 B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
Hillerslev IF A Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
hundborg/vorupør B Hundborg Boldklub Logo Hundborg Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 29 2014

Organisation
Sydmors IF
Place
Sydvestmors Kulturcenter, Hvidbjerg Hallerne
Address
Næssundvej 325
Postalcode
7960
City
Karby
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Sydmors Julestævne 2014 map

Tournament overview