Hjorten Cup

Hjorten cup Igen i år står Hjorten klar til at modtage jer. Vi inviterer igen til en forrygende dag i Hjorten Mandag den 9. Juni 2014 på Hjortens Baner, Klausdalsbrovej 500, 2730 Herlev Hoppeborg – fri popcorn – fri saftevand. Alle hold får minimum 3 kampe Medaljer til 1.2.og 3. plads, samt præmier til alle U6 og U7 Der spilles i følgende rækker: U6 årg. 08 (3-mands ) U7 årg. 07 (3-mands ) U8 årg. 06 (5-mands) U9 årg. 05 (5-mands) U10 årg. 04 (5-mands) U10 årg. 04 (7-mands) U11 årg. 03 (5-mands) U11 årg. 03 (7-mands) Tilmelding gennem www.staevne.dk Pris kr. 350,00 for 3- mands Pris kr. 400,00 for 5- mands Pris kr. 450,00 for 7 mands Sidste tilmelding og betalingsfrist 12-5-2014 Bedes indbetales på konto: 4420 4420302541 efter modtagelse af bekræftelse.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 årgang 2008 Mixed 3 350 9 0
U6 årgang 2008 Mixed 3 350 5 0
U7 årgang 2007 Mixed 3 350 1 0
U9 årgang 2005 Mixed 5 400 10 0
U10 årgang 2004 Mixed 7 450 1 0
U10 åegang 2004 Mixed 7 450 6 0
U11 årgang 2003 Mixed 7 450 0 0
U11 årgang 2003 Mixed 7 450 1 0
U10 årgang 2004 Mixed 5 400 0 0
U10 årgang 2004 Mixed 5 400 0 0
U11 årgang 2003 Mixed 5 400 1 0
U11 årgang 2003 Mixed 5 400 0 0
U7 årgang 2007 Mixed 3 350 7 0
U8 årgang 2006 Mixed 5 400 0 0
U8 årgang 2006 Mixed 5 400 9 1
U9 årgang 2005 Mixed 5 400 1 0

Signetud teams

U6 årgang 2008 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Farum 1 A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
B93 A A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Allerød 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød II B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
B 93 Onsdagsdrengene A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B 93 Onsdagsdrengene II A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
BB 2005 C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Lundegården A Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården

U6 årgang 2008 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KB-U5 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby Boldklub B1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub B2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lundegården B Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården

U7 årgang 2007 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B1903 BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

U9 årgang 2005 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
2005-B B Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
bs72 Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Rb1906 1 B Rb1906
Rb1906 2 B Rb1906
HIF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

U10 årgang 2004 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 åegang 2004 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HI drengene C Herlev IF Logo Herlev IF
Hareskov04-B1 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hareskov04-B2 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Måløv Boldklub 1 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv Boldklub 2 B Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
herlev B Herlev IF Logo Herlev IF

U11 årgang 2003 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 årgang 2003 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 årgang 2004 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 årgang 2004 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 årgang 2003 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 årgang 2003 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 årgang 2007 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B1903 BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Lyngby Boldklub B1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub B2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub B3 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Snekkersten IF C Snekkersten Idræts Forening Logo Snekkersten Idræts Forening
FIF BLÅ B FIF Hillerød Logo FIF Hillerød
FIF HVID B FIF Hillerød Logo FIF Hillerød

U8 årgang 2006 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 årgang 2006 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hjorten 1 B IF Hjorten Logo IF Hjorten
Hjorten 2 C IF Hjorten Logo IF Hjorten
Orient B Orient Fodbold Logo Orient Fodbold
Lyngby Boldklub B1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub B2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby Boldklub B3 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
OrientB B Orient Fodbold Logo Orient Fodbold
Husum 2 B Husum Boldklub Logo Husum Boldklub

U9 årgang 2005 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lyngby A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
June 9 2014

Organisation
IF Hjorten
Place
IF Hjortens baner
Address
Klausdalsbrovej 500
Postalcode
2730
City
Herlev
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview